Chřipka očkování

1477
23.11.10 12:26

chřipka očkování

Ahoj, chci se zeptat jestli se mužu jit nechat očkovat proti chřipce když kojim?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24324
23.11.10 12:47

A muzu se zeptat proc se chces nechat ockovat proti chripce?? :oops: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1477
23.11.10 12:51

za posledni 3 roky co se ockuju tak jsem nebyla nemocna, tak asi proto.. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.11.10 12:55

Očkování proti chřipce? Nejsem schopna pochopit jeho smysl. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1477
23.11.10 13:03

smysl? no asi ze me nenapadne vir chřipky? nevim jakej jinej smysl by to melo mit??…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
23.11.10 13:07
freeonit píše:
smysl? no asi ze me nenapadne vir chřipky? nevim jakej jinej smysl by to melo mit??…

Ja ho taky nechapu.AL eje to tvuj problem.
Co vim ze sveho okoli tak kamaradka co se nechala naockovat tak byla jeste vic nemocna nez je.A pritel to same a prubehy horsi.
jiste vis ze to ockovani je jen na urcity tip chripky. :wink:
Ale tvuj problem tve telo........me to prijde zbyecne.Hele to ze nejso nemocna nemusi byt kvuli ockovani. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.11.10 13:11

https://www.emimino.cz/…-tehu-51885/

jedna z diskusi, vyhledej si, je jich tu vic. Myslim ze vetsina mamin ti to nedoporuci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1477
23.11.10 13:25

jj ja vim, ja se poprve ockovala kdyz jsem jela do USA nevim jiste jestli to bylo povinne nebo proc me tam mati poslala a od te doby se nechavam ockovat, ja na to strasne driv trpela, byla jsem nemocna nekolikrat za zimu a zatim po ockovani sem nebyla, mozna je to jen nahoda… a nevim ze se tomu tak divite, dokonce to i pojistovna proplaci.. dekuju pampeliško kouknu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
23.11.10 13:30

Prijde mi to zbytecne. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9511
23.11.10 13:43

…když bych kojila, tak bych do ničeho nešla

a jinak letošní vakcína už bude obsahovat i vir na tu prasečí chřipku, kvůli kterej bylo loni děsný halooo a letos se tím chceš nechat dobrovolně napíchat?Mno, dělej, jak myslíš, ale já bych počkala po konci toho kojení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1477
23.11.10 13:52

nj, me jde jenom o to kojeni, jinak bych se na to neptala a sla bych do toho… já sem děsnej hypochondr, vedle me nekdo psikne a ja mam hned anginu, chripku.. a to do sebe cpu actimel, zeleninu, ovoce, tabletky z hlivy ustricne ale proste to nestaci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9511
23.11.10 14:01

…no právě, jestli to nebude spíš tím, že do sebe cpeš tyhle preparáty, ona v nich nějaká chemie taky bude a podle mě vitamínový a doplňkový průmysl je tahačka peněz. Hele, být nemocný je 3× do roka normální co se týká chřipky.Já si jí raději klidně prodělám, za týden jsem v poho a mám na ní imunitu.Očkování na tyhle věci nevěřim.
Třeba ti někde poradí, že je očkování při koju fajn :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5631
23.11.10 14:16

Freonit, tak to je „hezké“, jak se do tebe všichni pustili kvůli očkování. Nechápu. Ono že se někdo naočkoval a pak byl „hrozně“ nemocný je spíš tím, že už v době očkování nebyl úplně fit. Takže - ačkoli jsem byla u zdroje nákaz všemožných, proti chřipce jsem se očkovat taky nikdy nedala (proto se teď asi desátý den trápím s virózou :-) ), ale každopádně kojení není kontraindikace. Viz: http://www.sukl.cz/…l/PI6271.pdf
http://www.sukl.cz/…l/PI7499.pdf
To jsou odkazy na příbalové letáky dvou běžně používaných vakcín. Takže je to na tobě. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.11.10 14:46

Freeonit, jestli věříš, že tě vakcína ochrání, tak do toho běž. Víra patří mezi nejmocnější léčitele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.3.11 17:51
  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama