Chrono bomb - líbí se dětem?

6135
31.5.16 23:05

Chrono bomb - líbí se dětem?

Ahoj, máte doma někdo hru Chrono bomb? Jak se dětem líbí? Syn je neustále v pohybu, rád soutěží a plní úkoly, prolézá, podlézá apod. Napadlo mě, že bych mu k narozeninám koupila tuto hru. Jen nevím, jestli je vhodná i pro pětileté děti :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1169
1.6.16 22:01

Kluci dostali pod stromeček a des, to můžeš rovnou navázat šňůru cik cak po pokoji a efekt stejný, já si naivně myslela, že ty provázky budou nějak svítit…starší to okomentoval, že zas udělali pěknou reklamu takový kravine :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31690
25.10.16 18:13

Ahoj, oživuji diskusi. nějaké další zkušenosti?
a to jsou normální provázky, ne lasery? já myslala že lasery, ale de posledního komentáře ne :think: takže normální provázky, který se musí někam navázat? jde to v normálním, malém dětském pokojíku vůbec? díky za reakce. 6,5 letý syn to našel v katalogu hraček, a že to viděl i v televizi, a že by to i chtěl, tak potřebuju něco zjistit. na heurece je pár recenzí, ae vesměs velmi stručné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1169
25.10.16 18:59

@slavuska1 ano jen provázky na takový sponě kterou můžeš někam přichytit, zrovna to kluci min. týden vytáhli po půl roce…tam jde o to, že jak se dotkneš toho provázku tak se to u tý jakoby bomby vyvlíkne a udělá to zvuk jakože to bouchlo…za ty peníze děs a teď zrovna byla reklama na další hru od téhle firmy a malej, že by to chtěl od Ježíška, tak jsem mu řikala, že to bude zas blbost jak bomba. Třeba to zkusit sehnat někde na bazaru, myslim, že někdo se toho rád zbaví :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1169
25.10.16 19:01
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31690
25.10.16 19:13

Tjýjo tak to je trapný :lol: tak dky za recenzi asi zkusím na bazaru :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat