Chůvičky

169
15.8.05 11:49

Chůvičky

Urcite si kazda maminka uvedomi, jak casto chodi kontrolovat sve mrne, stejne tak i ja kazdou chvili posloucham za dvermi, jestli mala spi. Jelikoz u nas spi v domecu v 2 patre, je to fuska behat nahoru a dolu. Proto bych si chtela poridit nejakou chvicku i kvuli dalsim potomkum. Jenze 3tisice opravdu nemam a tak netusim, kterou levnejsi a dobrou vybrat. Poradite?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

132
15.8.05 12:01

Ahoj, naši kamarádi to vyřešili koupením obyč. vysílaček cca 1000kč, bydlí také v baráčku.
Beruna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
377
15.8.05 12:13

Ahojky,

my jsme si koupili taky přímo vysílačky s funkcí chůvičky v makru.Cena byla tuším kolem 1500kč.Je to skvělá věc a používáme jí stále.Nejlepší to bylo,když Niki spala v kočárku pod oknem a já si doma udělala spoustu jiných věcí a byla klidná,protože i sebemenší šustnutí bylo hned slyšet.Vysílačka jako taková má dosah až 3 km samo, že něco spolknou zdi,kopce a tak.Ochotně hlídá i babička/bydlí ve druhém patře/ a my si můžem i sem tam někam zajít.
Určitě jí mohu vřele doporučit.
Ahoj Naďa a NIki

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
15.8.05 12:17

Chůvička

Já si pořídila chůvičku před 4mi roky Philips tenkrát za 1500.- dnes jsou možná levnější.,nebo se dají za rozumnou cenu sehnat v bazaru , po inzerátech atd..
I když jsem měla u malého chůvičku,stejně jsem se chodila koukat až k němu…prostě jsem se bála, co kdyby přestala fungovat ..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
319
15.8.05 12:32

Ahoj holky,
já mám taky Philips chůvičku,máme jí 3 roky a stála kolem 2000.Ony jsou různé na různou vzdálenost,my máme na 300m.Oba díly jsou jak na baterky tak na elektriku.¨
Můj taťka je absolutně proti tomu-prý vysílač u hlavičky škodí mimísku :roll:
Ale my jsme bádáli tak trochu do podrobna u různých známých,co se tomu tak trochu věnují a bylo nám řečeno,že tyhle chůvičky škodlivý nejsou,mají nějaký slabý vlnění(přesně už si to nepamatuju).
Každopádně se snažím i přes veškerý ujišťování o neškodnosti dávat ten vysílač co možná nejdál od Terezky.
Je to bezva věc a opravdu jí můžu doporučit.
Pa L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
15.8.05 12:48

Ahoj, my mame taky chuvicku od Chicca stala 2000,–. Jestli si dobre pamatuju ma se davat 1,5m od mista kde dite je. Ma dosah 200m ve volnem prostranstvi. Jinak klasicke vysilacky sou sice levnejsi a maji vetsi dosah ale kdyz do ni chces mluvit musis preci zmacknout tlacitko. Chuvicku zapnes a z te napr. mistnosti co je prenasi veskery zvuky. Krom toho (aspon ta moje) je vybavena funkci ze kdyz chuvicka strati signal zacne hodne pipat. Sany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
319
15.8.05 13:06

Philipsky ty starší tipy taky pískaly,teď blikají.
Pa L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3678
15.8.05 14:34

Ahoj,

vysílačky PMR jsou lepší než klasivké chůvičky, mají víc kanálů, takže se tak snadno nestane, že se naladíš na cizí mimi a hlavně i přenos je kvalitnější. Nehledě na to, že se dají využít i jinak, např když se někam pak cestuje dvěma auty, tak je to super.
Cena už kolem 1000,–
Jarka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2857
15.8.05 16:18

ahojky

no my máme Philipsky - vyjezdil je manža - abyste rozuměly byly za body získané tankováním u Shellu. jsem spokojená. Dá se tam nastavit míra citlivosti - čili neslyším každé otočení, ale slyším hlasitější brblání a pláč… (Michal spí už od 3. měsíců ve svým pokojíčku)

Jinak na ty vysílačky jsem se taky dívala, ale taky jsem myslela, že se musí zmáčknout čudlík pro příjem zvuku… Manža je radioamatér a potvrdil mi to… ale zřejmě to tak nebude když je používáte - napište prosím jak to je ráda se poučím.

Jinak radši budu ale mít ty chůvičky než vysílačky kvůli tomu potenciálnímu záření… ale zase na druhou stranu kdybych to měla brát do detailů tak musím vyhodit mobil a všechnu elektroniku a stejně to nepomůže jelikož tu máme GSM vysílače apod…

Nic chůvička mi říká že se vzbudilo mládě.o)

papa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
868
15.8.05 17:25

...

Ahojky,
my jsme koupili chůvičky SENCOR v akci v Tescu za 699,– Kč :lol: (taky se nám nechtělo dávat 2tis Kč) - měli je tam v akci už podruhé. Ale prý se nemůžou používat v paneláku, protože by se mohlo naladit cízí mimi :?

Tak hodně štěstí při nákupech!

Peťula + Pavlík 2,5m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
377
15.8.05 17:25

Já jsem s vysílačkou spokojená.Jak už tu někdo psal,dá se naladit spoustu kanálů a ještě se mi nestalo,že by jsem slyšela pláč někoho jiného-to bych byla asi v šoku!
Na jedné vysílačce si navolím VOX a tím se aktivuje chůvička,navolím hlasitost a nedávám jí do postýlky jen na noční stolek.Na obou vysílačkách se musí navolit stajný kanál.
Fungují spolehlivě,nízká cena a další použití,manžel je měl např.s kámošem na horách v Rakousku.
Ahoj Naďa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
377
16.8.05 11:33

Marty1,

je to skvělá věc.Využívám vysílačku kašdý den a nebo taky,když vyšlu tatínka s Niki na procházku,domlouváme se přes ní co a jak,jestli už jdou domů,jestli Niki spí a podob.Tím šetříme penízky za mobil :D :D :D .
Akorát kolemjdoucí někdy zkoumavě koukají,proč tak řvem do toho mobilu :P
Naďa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1912
16.8.11 18:01

Holky jsem tu opět s tématem chůvička. Sháním nějakou s velkým dosahem, aby byla slyšet i přes patra a aby jí nerušily jiné chůvičky. Máte např. některá zkušenost s touhle: http://www.electroworld.cz/…tefal-bh1200, nebo s babymoov? Nebo jaká Philips má opravdu dobrý dosah a není drahá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2494
16.8.11 18:33
saiiimona píše:
Holky jsem tu opět s tématem chůvička. Sháním nějakou s velkým dosahem, aby byla slyšet i přes patra a aby jí nerušily jiné chůvičky. Máte např. některá zkušenost s touhle: http://www.electroworld.cz/…tefal-bh1200, nebo s babymoov? Nebo jaká Philips má opravdu dobrý dosah a není drahá?

mrkni na tuhle, maji ji v akci ;-) my uz ji mame taky doma :lol:
http://www.mall.cz/…s-scd-510-00

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1912
16.8.11 18:37
martek01 píše:
saiiimona píše:
Holky jsem tu opět s tématem chůvička. Sháním nějakou s velkým dosahem, aby byla slyšet i přes patra a aby jí nerušily jiné chůvičky. Máte např. některá zkušenost s touhle: http://www.electroworld.cz/…tefal-bh1200, nebo s babymoov? Nebo jaká Philips má opravdu dobrý dosah a není drahá?
mrkni na tuhle, maji ji v akci ;-) my uz ji mame taky doma :lol:
http://www.mall.cz/…s-scd-510-00

A jsi spokojená? A co ten dosah? myslíš,že to panelák zvládne? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama