Chyba v práci

Anonymní
11.1.19 12:43

Chyba v práci

Ahoj holky, chtěla bych se vypovídat. Přehlédla jsem jednu věc v práci a když jsem na jednání dostala nečekaný dotaz, odpověděla jsem úplnou blbost. Nikdo si nevšiml, jenže já teď nevím, co s tím :,( asi pošlu email, že jsem se špatně vyjádřila, a že je to ve skutečnosti jinak. No připadám si jako neskutečný de*il a nejradši bych se propadla do země :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6409
11.1.19 12:46

Pokud máš kolem sebe v práci inteligentní lidi, tak ten mail mi přijde jako velmi dobré řešení. Když to uvedeš nějakou vhodnou formou typu:
Po důkladném zvážení…
nebo
V reakci na položený dotaz bych ráda upřesnila podanou informaci…
Tak já na straně zaměstnavatele bych takovou reakci jen a jen ocenil. Bylo by totiž vidět, že ti na práci skutečně záleží a nechodíš si ji jen odbýt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.1.19 12:48

@Premek_Orac moc ti děkuju. Mě jen mrzí, že jsem pod tlakem vyhrkla první věc, co mě napadla, a řekla jsem opravdu strašnou kravinu :( udělám to tak, počkám pár dní, a pak ten email pošlu

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.1.19 12:53

A bude to mít na něco vliv? Je to důležité? Kolikrát se to ani neposlouchá nebo je to někde napsané v zápisu? Pokud to bylo ústní, tak bych to možná nechala být a nijak zvlášť na to neupozorňovala. Pokud je to nějaká důležitá informace, která ovlivní firmu, tak bych napsala něco ve smyslu, jak píše Premek Orac.

• Nahlásit
  • Citovat
11.1.19 13:33
@Anonymní píše:
@Premek_Orac moc ti děkuju. Mě jen mrzí, že jsem pod tlakem vyhrkla první věc, co mě napadla, a řekla jsem opravdu strašnou kravinu :( udělám to tak, počkám pár dní, a pak ten email pošlu

A ovlivni ta kravina neco duleziteho? Budou se od toho odvijet dalsi veci? Nebo bude to stat penize? Jestli to nic neznamena, tak bych se na to vyprdla. Jestli ano, napsat nejaky hromadny email s omluvou a vysvetlenim je dobry nápad. Necekala bych ale několik dni a udelala to hned :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13590
11.1.19 13:51

Udělej to hned, aspoň budou vidět, že přemýšlíš a máš sebereflexi :palec: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.1.19 15:41

Děkuji všem, bohužel to bylo opravdu důležité, ale nakonec se mi povedlo z toho částečně vybruslit :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.5.19 18:29

Vyrovnání se s chybami

Ahoj holky, po obnovení tel jsem přišla o heslo sem i k emailu, tak abyste si nemysleli, že si někdo založil profil pro vymýšlení příspěvků. Potřebovala bych poradit nebo vysvětlit, jak sw vyrovnat s chybrani. Jako malá jsem byla za všechno hodně trestaná, když jsem chodila do školky a zlobila jsem nebo udělala chybu, zkrátka něco provedla máma mě vyhodila za dveře bytu a nechala mě tam dlouho plakat, říkala, že už mě nechce nebo mě zamkla dp komory, dávala pod studenou sprchu a tak dále, ani nemám na to vše napsat. Teď už je mi přes 20 a neumím se vyrovnat s chybou, co udělám špatně, třeba zapomenu něco udělat v práci, připomenout, napíšu v dopise hrubku, rozbiju sklenici, cokoliv, omluvím se, chybu přiznám, snažím ae napravit, ale sama v sobě si to nedokážu odpustit, mám to v sobě třeba týden, ubližuju si tím, chybí mi ten test, protože to mi dávalo pocit, že jen tak můžu napravit svojí chybu, ale co teď v dospělosti? Co dělat? :,(

• Nahlásit
  • Citovat
5157
2.5.19 18:41

Doporučuji navštívit psychologa. Myslím, že trpíš následky týrání, kterému tě tvá „drahá“ maminka vystavovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
2.5.19 18:45
:zed:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.5.19 18:50

@Enmamma zažila jsem i horší věci a se spoustou už jsem se dokázala sama vyrovnat, byla jsem i u psychologů, ale nestáli za nic.
Tohle mě prostě tíží nejvíc, já bych to potřebovala nějak vysvětlit, jak je to normální to cítit a jak se k tomu stavět?

• Nahlásit
  • Citovat
5157
2.5.19 18:53
@Anonymní píše:
@Enmamma zažila jsem i horší věci a se spoustou už jsem se dokázala sama vyrovnat, byla jsem i u psychologů, ale nestáli za nic.
Tohle mě prostě tíží nejvíc, já bych to potřebovala nějak vysvětlit, jak je to normální to cítit a jak se k tomu stavět?

Normální rozhodně není se obviňovat a cítit, že potřebuji potrestat. Normální je se poučit a jít dál. Rozhodně bych nedělala při každé chybě velké pokání. A tvou matku bych udala, týrání je trestné, otce mého kloučka v pěstounce za týrání odsoudili k pěti letům natvrdo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.5.19 18:58

Měla jsem něco podobného, nastoupila jsem do práce a přesně pocity, které popisuješ, z každé chyby jsem byla úplně v háji a přemýšlela o ní třeba i měsíc. Do toho se pridalo to, že se po mě v práci dost vozili a po třech letech to vygradovalo v dost hustý úzkosti. Měla jsem strach chodit do práce, potkat tam ty,, kolegyne'' co zas na mě budou kydat, ikdyz jsem věděla, že nic z toho není pravda, no a pokračovalo to tak, že jsem nebyla schopna dojít ani pro rohlíky do obchodu. Až pak jsem zjistila, že musím totálně překonat svůj životní styl :nevim: :) :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.5.19 19:03
@Anonymní píše:
Měla jsem něco podobného, nastoupila jsem do práce a přesně pocity, které popisuješ, z každé chyby jsem byla úplně v háji a přemýšlela o ní třeba i měsíc. Do toho se pridalo to, že se po mě v práci dost vozili a po třech letech to vygradovalo v dost hustý úzkosti. Měla jsem strach chodit do práce, potkat tam ty,, kolegyne'' co zas na mě budou kydat, ikdyz jsem věděla, že nic z toho není pravda, no a pokračovalo to tak, že jsem nebyla schopna dojít ani pro rohlíky do obchodu. Až pak jsem zjistila, že musím totálně překonat svůj životní styl :nevim: :) :palec:

A jak jsi ho překonala?
Já mám práci dobrou, mám 2 nadřízené, dělám hodně důležitou a zodpovědnou práci, kam bych se nikdy nedostala nebýt osudu. Ale o to víc jsem pak pod tlakem z chyby. Dělám pro hodně inteligentní lidi a já jsem taková ta roztomile trapná povaha, takže moc nezapadám.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.5.19 19:05

@Enmamma to mi je kloučka moc líto. Máma je nemocná a neuvědomuje si to, možná i taková povaha no. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama