Chyba v práci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 12:43
Chyba v práci

Ahoj holky, chtěla bych se vypovídat. Přehlédla jsem jednu věc v práci a když jsem na jednání dostala nečekaný dotaz, odpověděla jsem úplnou blbost. Nikdo si nevšiml, jenže já teď nevím, co s tím :,( asi pošlu email, že jsem se špatně vyjádřila, a že je to ve skutečnosti jinak. No připadám si jako neskutečný de*il a nejradši bych se propadla do země :zed:

Reakce:
Premek_Orac
Závislačka 4504 příspěvků 11.01.19 12:46

Pokud máš kolem sebe v práci inteligentní lidi, tak ten mail mi přijde jako velmi dobré řešení. Když to uvedeš nějakou vhodnou formou typu:
Po důkladném zvážení…
nebo
V reakci na položený dotaz bych ráda upřesnila podanou informaci…
Tak já na straně zaměstnavatele bych takovou reakci jen a jen ocenil. Bylo by totiž vidět, že ti na práci skutečně záleží a nechodíš si ji jen odbýt.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 12:48

@Premek_Orac moc ti děkuju. Mě jen mrzí, že jsem pod tlakem vyhrkla první věc, co mě napadla, a řekla jsem opravdu strašnou kravinu :( udělám to tak, počkám pár dní, a pak ten email pošlu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 12:53

A bude to mít na něco vliv? Je to důležité? Kolikrát se to ani neposlouchá nebo je to někde napsané v zápisu? Pokud to bylo ústní, tak bych to možná nechala být a nijak zvlášť na to neupozorňovala. Pokud je to nějaká důležitá informace, která ovlivní firmu, tak bych napsala něco ve smyslu, jak píše Premek Orac.

Maminanamatersky
Kecalka 199 příspěvků 11.01.19 13:33
@Anonymní píše:
@Premek_Orac moc ti děkuju. Mě jen mrzí, že jsem pod tlakem vyhrkla první věc, co mě napadla, a řekla jsem opravdu strašnou kravinu :( udělám to tak, počkám pár dní, a pak ten email pošlu

A ovlivni ta kravina neco duleziteho? Budou se od toho odvijet dalsi veci? Nebo bude to stat penize? Jestli to nic neznamena, tak bych se na to vyprdla. Jestli ano, napsat nejaky hromadny email s omluvou a vysvetlenim je dobry nápad. Necekala bych ale několik dni a udelala to hned :nevim:

Janli
Kelišová 6848 příspěvků 11.01.19 13:51

Udělej to hned, aspoň budou vidět, že přemýšlíš a máš sebereflexi :palec: .

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 15:41

Děkuji všem, bohužel to bylo opravdu důležité, ale nakonec se mi povedlo z toho částečně vybruslit :oops:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >