Cigareta Iqos - jsou zdravější než klasické cigarety?

Anonymní
17.11.18 21:37

Cigareta Iqos

Rada bych se zeptala, co si myslite o cigaretach iqos-zda jsou zdravejsi nez normalni cigarety nebo jake s tim mate zkusenosti. Bohuzel jsem na toto tema nenasla zadnou diskuzi…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1198
17.11.18 21:47

Fuj přítel to koupil, a chutná to Teda hnusně jako seno,jestli je to zdravější nevím,ale je to fakt hnusne když člověk kouří normální špinky,ale možná se na to zvyknout dá,nevim. Já už jsem z cigarama sekla a je to hrozně dobrej pocit,nesmrdim a je mě o dost lépe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13618
17.11.18 21:56

rozhodně to smrdí víc než normální cigára.. :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16848
17.11.18 21:57

Iqos je revolucni vyrobek. Neni zdravejsi, je o 95% mene skodlivy. Po iqosu se nekasle, neni tam tabakovy kour. Super je moznost zapujcky, kdy je moznost si vyrobek zdarma zapujcit a zkusit. Clovek nesmrdi, neotravuje zapachem okoli a neni tam pasivni koureni. Za me 1 :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
17.11.18 21:58

Ahoj, ja IQOS kourim od zari a od te doby jsem nemela cigaretu v puse. Pres rok jsem se rozhodovala, jestli ano nebo ne. Pak jsem v radiu poslouchala MUDr Pirka, ktery tam jasne rekl, ze vsechno je lepsi nez cigareta. Mesic na to zjistili tchanovi rakovinu a bylo mu doporuceno alespon prejit na IQOS, kdyz uz neni schopen skoncit. Pak jsem si to koupila take.
Prinosy: Nesmrdim, mam mnohem belejsi zuby. Hodne lidi rika, ze je presel kasel - to ja nemohu posoudit, protoze celkem sportuji a kasel se me nikdy netykal. Lepsi plet (nejdriv priserne zhorseni, ale ted parada)
Zapory: Draha vstupni investice, jsi vlastne zavisla na tom, jestli se ti to rozbije nebo ne (ja s tim nastesti zadne problemy nemam), a kdyz uz se to rozbije, tak vlastne nemas co kourit, protoze cigaro uz nebudes chtit strcit do pusy. A taky to zvlastne „smrdi“ (ten kour) jako spaleny chleba nebo tak :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.11.18 22:13

No ja uz jsem s tim trochu zacla a prave mi to velice vyhovuje i chutna… ale zas mam pocit, ze bych si jich dala trochu vic nez normalnich cigaret, tak by me zajimala predevsim zdravotni stranka, jestli to je skutecne mene skodlive, abych toho ve vysledku nevykourila vic :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
1143
17.11.18 22:32

Je to sra*ka. Jestli si někdo myslí, že to je zdravé, ať v tom klidně žije dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.11.18 23:45
@TMana píše:
Je to sra*ka. Jestli si někdo myslí, že to je zdravé, ať v tom klidně žije dál.

Tak ja jsem prave rada za kazdy nazor, zdrave to urcite neni- jakakoliv forma cigaret, ale tak ten kdo uz kouri, treba rad najde lepsi alternativu, kdyz prestat uplne hned neni schopen…ale prave muj dotaz smeruje k tomu, zda se nekdo napr vyzna v tabulkach tech chemickych latek, ktere to udajne vylucuje dle vyzkumu a dokaze to posoudit … nebo zda ma nekdo treba zkusenost, jestli se mu zlepsil zdravotni stav…

• Nahlásit
  • Citovat
27735
18.11.18 07:56

Já už plně přešla na vapování. Iqos jsem nezkoušela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
18.11.18 09:18

No tak pokud mate facebook, tak tam je fanouskovska stranka o IQOS a tam se dozvite vsechno. Zrovna ty tabulky si pamatuju, ze se tam resily. Lide se tam ptaji na spoustu veci a jini jim zase odpovidaji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2130
18.11.18 21:12

nevím jak je to zdravější nebo tak,ale jako kuřák ti říkám,že chutově je to strašné hnus,to se nedá srovnat,voní to celkem hezky,ale ta chut,mě by nebavilo to furt hlídat zda je to nabitý a skládat to furt do toho,ale kouří to celkem dost lidí no co vím :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.6.19 17:10

Ahoj holky, kdyby jste někdo chtěl voucher tak tady je kód na iqos :) VBAKSMRX

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.6.19 17:22

Zase tahání peněz z lidí. Když nechci smrdět kouřem - nekouřím ne? když se bojím o zdraví - nebudu kouřit ne? Tohle vyrábění všeličeho je zbytečný, hlavně velký business. Naopak škodlivost se prokáže až po xxx době - stejně jako u cigaret se to nevědělo hned. ;) Nic takového zdravé nikdy nebude a ani zdravější. Jak je to dlouho co frčela el. cigareta a nakonec zavodňuje plíce vodou a parou? to je stejný jako je mít uhelný ne :potlesk:
jo a jsem kuřačka jen prostě kouřím - chci, nebudu chtít nebudu se vymlouvat a podporovat hovadiny a přestanu :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.6.19 17:32
@Anonymní píše:
Zase tahání peněz z lidí. Když nechci smrdět kouřem - nekouřím ne? když se bojím o zdraví - nebudu kouřit ne? Tohle vyrábění všeličeho je zbytečný, hlavně velký business. Naopak škodlivost se prokáže až po xxx době - stejně jako u cigaret se to nevědělo hned. ;) Nic takového zdravé nikdy nebude a ani zdravější. Jak je to dlouho co frčela el. cigareta a nakonec zavodňuje plíce vodou a parou? to je stejný jako je mít uhelný ne :potlesk:
jo a jsem kuřačka jen prostě kouřím - chci, nebudu chtít nebudu se vymlouvat a podporovat hovadiny a přestanu :mavam:

Já jsem kuřák a kouřim iqos protože chci :potlesk: :D chutná mi to a nesmrdim :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.6.19 17:43

Vždyt jo, a pomohla sis čím? tak bud kouřit chci nebo nechci, proč vymýšlet takový hovadiny okolo toho? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama