Wish - refundace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marcela 812
Povídálka 13 příspěvků 17.11.18 12:29
Wish - refundace

Zdravím, jaké máte zkušenosti s refundaci na Wish? Došlo nakonec zboží a mohli jste si jej opravdu zdarma nechat jako omluvu, tak já píše podpora? :think:

Reakce:
Marselkal
Stálice 53 příspěvků 17.11.18 12:33

Jojo, když nepřijde, nebo dorazí poškozené stačí vyplnit dotazník. Většinou se s vámi spojí přes email. Do tří dnů peníze na úctě. Když něco náhodou ještě dorazilo, nechala jsem si to. :hug:

Milis666
Kecalka 189 příspěvků 17.11.18 12:33
@Marcela 812 píše:
Zdravím, jaké máte zkušenosti s refundaci na Wish? Došlo nakonec zboží a mohli jste si jej opravdu zdarma nechat jako omluvu, tak já píše podpora? :think:

Ano ;-)

Náměsíčná
Závislačka 4086 příspěvků 17.11.18 13:13

Ano. Jednou mi šaty přišli za půl roku.

hapolda
Ukecaná baba ;) 1106 příspěvků 17.11.18 13:42

Ano, objednala jsem zbozi vloni v pulce rijna, chtela jsem na vanoce, doslo v lednu. :lol: nicmene prislo nakonec vsechno a za vsechno jsem dostala penize zpet. Byla jsem rada, protoze zbozi stalo za starou backoru. Uz nikdy neobjednam!

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >