Cihlové příčky v panelovém domě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Annie94
Povídálka 48 příspěvků 01.02.18 19:58
Cihlové příčky v panelovém domě

Ahoj děvčata/pánové :)

Chtěla bych se zeptat, zda je možné, aby ve věžáku (panelák) byly příčky v některých místech cihlové. Jestli je teoreticky možná takováto kombinace. Vždycky jsem si myslela, že je buď panelák nebo cihlák a ne kombinace obojího.

Příspěvek upraven 01.02.18 v 20:18

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 2894 příspěvků 01.02.18 20:05

Jo některé typy paneláků mívají vyzdívky. U sousedky se zase řemeslník napálil opačně, chtěla zbourat komoru, většinou bývaly v našem typu paneláku vyzděné, ale ne, u nás to byl poctivý železobeton, takže místo práce na dvě hodiny se s tím chudák mořil tři dny.

Corrisek
Povídálka 32 příspěvků 01.02.18 20:06

Ahoj,
Ano pricky nemusi byt v panelaku panelove.
Bydleli jsme v panelaku a kdyz jsme rekonstruovi, byli jsme v soku, z ceho jsou pricky. Byly splacane snad ze vseho, nejvic prevazovala cihla (teda kousky cihel), vypadalo to jako slepene ze stavebniho odpadu.

Sany80s
Kelišová 6119 příspěvků 01.02.18 20:15

Ano, příčky mohou být cihlové.
Sama tady vidíš, že je to jak kde.

Annie94
Povídálka 48 příspěvků 01.02.18 20:17

Uff, tak to jste mě moc nepotěšily :think: i když moc děkuju za odpověď :)

zoy
Ukecaná baba ;) 1492 příspěvků 01.02.18 20:43

Já jsem bydlela v „paneláku“, kde patra (horizontální desky) byly železobeton, obvodové nosné zdi cihlové, nosné sloupy a příčky v bytech a mezi byty byly z materiálu pravděpodobně lisovaného odpadů ze spalovny obalené omítkou ve tvaru velkých cihel.

ebroker777
Povídálka 39 příspěvků 02.02.18 13:20
Příčky

Příčky neplní funkci nosnou, většinou jejich účelem je rozdělit prostor.
Dnes se dělají často ze sádrokartonu, v koupelně bývaly dříve přícky v panelácích i z dřevotřísky.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Reklama