Dolní Počernice - jak se vám v nich žije?

149
29.1.18 17:34

Dolní Počernice - jak se vám v nich žije?

Ahoj, jsou tu nějaké maminky z Dolních Počernic? Zajímalo by mne, jak se vám v nich bydlí… Za pár měsíců se k vám budeme nejspíš stěhovat, máme ročního syna a malého psa, takže bych ráda věděla, jak jste spokojené s lokalitou a vším souvisejícím (doktoři, školky, místa na procházky atd.) Díky!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
120
29.1.18 18:45

Ahoj žije se tady celkem dobře jsou tu krásná místa na procházky se psem i s dětmi. Je tu krásný zámecký park v něm se pořádají různé kulturní akce ( letos bylo i letní kino). Je zde zastávka vlaku a tím jsi za 15 minut v centru a za stejný čas i v lese. Školky jsou tu 3 státní a 2 soukromé, soukromé jesle, základní škola státní i soukromá. S doktory neporadím za dětským dojíždíme a za dospělým též. Pokud se chceš ještě něco dozvědět tak napiš SZ

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Turbo 3v1

  • (4.8) + 10 recenzí

Roborock S5 Max

  • (5) + 1 recenze

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný