Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Ahoj, jsou tu nějaké maminky z Dolních Počernic? Zajímalo by mne, jak se vám v nich bydlí… Za pár měsíců se k vám budeme nejspíš stěhovat, máme ročního syna a malého psa, takže bych ráda věděla, jak jste spokojené s lokalitou a vším souvisejícím (doktoři, školky, místa na procházky atd.) Díky!
Ahoj žije se tady celkem dobře jsou tu krásná místa na procházky se psem i s dětmi. Je tu krásný zámecký park v něm se pořádají různé kulturní akce ( letos bylo i letní kino). Je zde zastávka vlaku a tím jsi za 15 minut v centru a za stejný čas i v lese. Školky jsou tu 3 státní a 2 soukromé, soukromé jesle, základní škola státní i soukromá. S doktory neporadím za dětským dojíždíme a za dospělým též. Pokud se chceš ještě něco dozvědět tak napiš SZ