Čim masírovat dásně

125
11.3.16 11:17

Čim masírovat dásně

Ahoj holky byla jsem u zubare a ptala jsem se na malou. Dala mi par rad na prvni zoubky. Mam zacit masirovat male dasne. Rikala ze existuji ruzne gely a kartacky na masaz dasni. Jak jste to praktikovali vy. Ja nasla treba takoveto kartacky na prstiky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26464
11.3.16 11:21

@Majova4 Dásně jsem teda nikdy nemasírovala. Zuby jsme čistily od prvního proříznutí těmi návleky na prst.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
11.3.16 11:24

@Svistice Me prave zubarka rikala at ji je zacnu promasirovavat. Ze to i pomaha na prorezavani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24636
11.3.16 11:54

Dávala jsem jim všelijaká kousátka a podobné blbiny, oni to žužlali a namasírovali se přitom sami :mrgreen:
Tím kartáčkem na prst jsem „čistila“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26464
11.3.16 11:57
@Majova4 píše:
@Svistice Me prave zubarka rikala at ji je zacnu promasirovavat. Ze to i pomaha na prorezavani.

Jak píše @Pipet, při prořezávání zkusit kousátka. Ale třeba ani jedno moje dítě je nechtělo a pořád je akorát zahazovaly. Kluk si vystačil s dudlíkem (nkdo nachlazuje ři růstu zubů), holka jela ve zvýšené míře palec.
Budeš muset vyzkoušet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
11.3.16 12:04

@Svistice Uvidime dudlik nechce uz od narozeni kousatka mam sem tam a zatim zkousi nejvic palecek. Kazde ditko je unikat a kazdy to zvlada jinak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15530
11.3.16 12:41

Nemasirovala jsem, kousatka nechtěl. Kdyz mu lezl prvni zub, tak jsem koupila calgel - zbytečně. Uz ma i stoličky a vlastně ani nevim, kdy mu vylezly - vubec nic na něm nebylo znát

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64730
11.3.16 12:46

@Majova4 jo, tohle jsem používala u prvního. Druhému jsem koupila masážní kartáčky - ohlodává je sám :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12798
11.3.16 13:34

Nijak, neco zvyka neustale uz asi od 4 mesicu, idealne treba latkovou plinu, podbradnik a podobne veci…a taky kousatka, prsty, hracky…
Jinak by me zajimalo, kdy zubarka radi zacit, kdyz nevis, kdy ty zuby porostou, ja mela treba prvni ve 13. mesicich :mrgreen: Kdyby mi mamka masirovala pracne dasne treba od 3 mesicu, kdy rostou nekterym detem, tak by asi nadavala :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat