Přední zuby - korunky

Anonymní
1.3.16 04:18

predni zuby korunky

Ahoj holky prosim o radu… Vcera jsem byla na zkousce korunek jednicky a dvojky nahore… Svoje zuby jsem mela hodne krive + predkus.. Nove korunky vypadaji moc pekne, dokonce budu mit po letech rovne zuby, ale co me trapi, kdyz mi je zubar zkousel tak mi prislp ze mi hrozne protahuji horni ret neco jako kdyz jsme jako maly kupovali na pouti upiri zuby :-( myslite ze si to jen musi sednout nebo uz tak budu naporad? :-( dekuji za rady

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3251
1.3.16 07:03

Buď jsou špatně udělaný - určitě bych to po nasazení řekla doktorovi. ale spíš jde o zvyk a za pár dní ti to nepřijde…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
771
1.3.16 08:03

Zdravím, mám korunky také na 1 1 a 2 2..taky mi to přišlo, ale za pár dní v pohodě…dokonce jsem prvních párhodin při mluvení cvakala o spodní zuby… zvykla jsem si na obroušené a pakmi přišlo, že màm v puse obří zuby…u mě to bylo o zvyk. Uvidíš. Do 6.mes.se dají reklamovat a předělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60
1.3.16 08:32

Ahoj, já jdu na korunky za 3 měsíce a taky 11 a 22 chtěla bych se zeptat. Můj zubař mi řekl že než se ty korunky dodelaji budu chodit cca týden bez předních zubů, měli jste to taky tak? Nebo vám dal zubař nějakou náhradu? A kolik jste za ně dávali, mě řekl že to bude cca 15000!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3589
1.3.16 09:06

Měla jsem náhradu ale nebylo to ono ale kousat se stim dalo takže hlavně že jsem nebyla bezzubu. Před 13 lety mi to dělali a stalo to 8000 -11, 22

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.3.16 09:13

Jojo, ty ceny jsou hrozný…já si nechala udělat nově 123+123 a za obroušení, zaplnění kanálků + další přípravy, jsem platila cca 38 000, tedy postupně..náhradu jsem měla cca půl roku a vypadala naprosto super, dal mi ji asi tři hodiny po obroušení.

• Nahlásit
  • Citovat
450
1.3.16 09:44

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jak vám ty korunky na předních zubech drží? Měla jsem kolegyni a té každou chvíli nějaká vypadla nebo se uvolnila, když do něčeho kousla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60
1.3.16 10:25

@Zdenuli já jsem měla pryskyřičnou a ta mi vydržela 5let a to tvrdil zubař že je úspěch, teď mi bude dělat keramické. @stáťáva Tak to je fajn že ti dal náhradu, mě právě říkal že to nejde, že to musím vydržet :roll:, že to bude max.10.dní. Ale já si to teda neumím představit chodit po tu dobu bez 4 předních zubů :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.3.16 12:03

Ja takto chodila tyden a dalo se to jak jsem je mela zbrousene tak jsem sislala a to me stvalo..Dnes mam ty keramicke a mam pocit jako bych mela zuby jako kun :-( snad to bude zvyk jinak teda 11 22 a cena 14400,–

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.3.16 12:04

Ja takto chodila tyden a dalo se to jak jsem je mela zbrousene tak jsem sislala a to me stvalo..Dnes mam ty keramicke a mam pocit jako bych mela zuby jako kun :-( snad to bude zvyk jinak teda 11 22 a cena 14400,–

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.3.16 14:03

Ju holky nedala by jste nejaka foto? Treba i anonym?

• Nahlásit
  • Citovat
1
20.2.19 18:26

horní jedna

Ahoj holky, mám provizorní korunku na implantátu, spodní hrana korunky mi přijde hrozně „ostrá“ i když zubař říká, že je ok. Ale když po ní přejedu jazykem, tak mi přijde jako bych jezdila po břitvě + ret o který se zub při zavřené puse opírá je podrážděný. Srovná se to a musí si ret jenom zvyknout? Jak jste to měly vy?

Případně jak jste na tom s trvalou celokeramickou korunkou? Je hladká a nemá žádné ostré hrany ani rohy?

Díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama