Svislé čáry na zubech

Anonymní
25.2.16 22:43

Svislé čáry na zubech

Dobrý večer.

Máte taky svislé čáry na zubech? Všimla jsem si toho dnes a vidět je to jen při nasvícení… Mám to na horních předních a dolních čtyřech taky…netušíte někdo z čeho to je a jak to vzniklo? Jsou to praskliny? Zuby nebelim, jen dvakrát denně čistím. Zubaře se zeptám v dubnu.

Ale mám se bát?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

723
25.2.16 23:41

Je to praskla sklovina.. Já měla malinký ale teď mám velký od doby, co mi sundávali rovnatka.. Na funkci to vliv nema a nejde s tim nic delat:(

Příspěvek upraven 26.02.16 v 05:52

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2668
26.2.16 00:34

Ptala jsem se na to zubařky, taky jsem si jednou posvítila LED baterkou do pusy a nestačila se divit. Prý to má taky, na funkci to nemá vliv, a je to běžné. Nemusíš se toho bát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.2.16 08:09

A nepraskne to? K zubaři jdu v dubnu a předpokládám, že to tam nějakou dobu mám a nevšimla jsem si toho…Mám to jen na předních nahoře i dole…

• Nahlásit
  • Citovat
2668
26.2.16 12:29
@Anonymní píše:
A nepraskne to? K zubaři jdu v dubnu a předpokládám, že to tam nějakou dobu mám a nevšimla jsem si toho…Mám to jen na předních nahoře i dole…

No podle reakce me zubarky jsou mikropraskliny normální. Já byla taky zděšená, že se mi rozpadají zuby nebo co, ale uklidnila mě. Už jsou to cca 2 roky, co jsem si toho všimla, a zuby mám stále všechny :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.2.16 12:36

Díky za reakce. Samozřejmě se zubaře zeptám, ale vyděsilo mě to… :roll: :roll: Není mi ani třicet a nerada bych řešila nové zuby…

• Nahlásit
  • Citovat
2222
26.2.16 18:55

Já to mám taky :cert:. Hlavně na těch předních horních a dolních, přesně jako ty. Předpokládám, že od rovnátek. Zubařky jsem se neptala, usoudila jsem že je to ta sklovina. Snad se mi zuby nerozpadnou nebo něco.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.2.16 19:05

Myslela jsem, že to mám jen já a koukám, že nás je víc…Snad to nepraskne nebo nezlomí

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.2.16 16:53

Hele, a máte jen jednu nebo i více čar na jednom zubu? Máte je od vrchu dolů?

• Nahlásit
  • Citovat
2222
3.3.16 18:47

Já mám i více čar na jednom zubu. Někdy úplně od shora někdy ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.3.16 20:10

A kdybych to chtěla nějak řešit, nevíte, co s tím? Jestli se dá ten zub něčím potáhnout a tím i zpevnit?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.9.17 12:50

Holky, oživuji…mám to taky :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
24816
25.9.17 12:55

Mám to já i manžel, máme to roky a nikdy s tim problém nebyl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama