Zubní chirurgie a devítky

Niki278
23.2.16 17:31

Zubní chirurgie a devítky

Ahoj dámy :mavam:

Bohužel, dnes jsem šla k zubaři, který mi zjistil, že nad horníma osmičkama mám i devítky. :nevim:
Devítkám jdou vidět jen okraje, nebolí. Jenže mě poslal na zubní chirurgii, kde mi je vytáhnou, společně i se spodní osmičkou, která mi dělá trochu problém.
Chci se Vás zeptat, má někdo zkušenosti s něčím podobným? :think:
Zubní chirurgii vůbec neznám, nevím co to obnáší a mám z toho panickou hrůzu :(
Už tak zubaře strašně špatně snáším, dokážete mě někdo něčím uklidnit :zed: :zed:
A to nemluvě o tom, že špatně zvládám stresové situace a například teď jsem celá osypaná pupínkama ze stresu… :zed: :zed: :zed:
Nejspíš chci jen povzbudit, popravdě ani nevím, co chci slyšet :zed:… Děkuju :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Run
20713
23.2.16 17:37

Měla jsem osmičky rostlé úplně opačeně, mě to tedy způsobovalo velké problémy, když začaly růst. Nicméně nevylezly (tedy ano, ale špatným směrem, takže vidět nebyly) zákrok za mě v pohodě. Převléct do andělíčka, injekce, při vědomí, obličej zakrytý, ptali se, zda cítím bolest, kdyby jo, tak by připíchli. Dáseň pak sešili, dali mi recept na antibiotika a analgetika a bylo. Dělali mi to po dvou, takže po nějaké době opáčko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Niki278
23.2.16 17:40

Bože, zní to ještě hůř než jsem si myslela :zed: To trhání… opravdu bezbolestné? vychází mi to na středu ráno, uvažuji, že si vezmu do konce týdne v práci volno…

• Nahlásit
  • Citovat
26205
23.2.16 17:44

@Niki278 trhání je opravdu bezbolestné, ale volno bych doporučila.2.-3. bývá otok největší, doporučuje se hodně ledovat, dostanete sebou i recept na analgetika (u někoho ale nejsou potřeba), určitě se vyhýbat fyzické námaze, sportu a sauně. Bezprostředně po - nepít horké nápoje a polévky. O všem vás na pracovišti dostatečně poučí. Hodila bych si namrazit ty chladící gely.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
23.2.16 17:46

Zákrok na chirurgii bolestivý fakt není, ty jejich injekce jsou totiž jak pro koně. Víc bolí, když to po tý injekci pak přichází k sobě. To potom je na léky proti bolesti.

• Nahlásit
  • Citovat
Run
20713

Trhání nebolí, bolí to až potom, když to přichází k sobě, ale prášky na to zabírají. Proti té bolesti, když mi začaly ty zuby růst dovnitř místo nahoru to byla procházka růžovým sadem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Niki278

@Malaga Děkuji, beru na vědomí. Za každou radu jsem vděčná.

• Nahlásit
  • Citovat
Niki278
23.2.16 17:50

Díky holky. O bolest po mi ani tak nejde. Spíše ten zákrok a ta bolest při trhání. Ale když říkáte, že to bolet nebude, budu Vám věřit :)

• Nahlásit
  • Citovat
Tunrida
23.2.16 17:54

Vzhledem k tomu, že nebudeš cítit minimálně polovinu obličeje, tak fakt nebudeš vědět, že ti v tý puse něco dělají.

• Nahlásit
  • Citovat
614
23.2.16 17:55

Na gymplu mi vyndavali dvě osmičky najednou z dásně, zákrok nebolí, pak to bolí, ale jde tlumit léky. Bylo srandovní ten otok, normálně mám úzký obličej, po zákroku jsem byla hranatá…pár dní na jogurtech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Niki278
23.2.16 17:57

@Tunrida Klidně ať necítím celou hlavu… :D… Tím líp. Budu s sebou mít doprovod, tak na mě alespoń po cestě zpět někdo dohlídne :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Niki278
23.2.16 17:58

@Martina8888 Nevadí, aspoň zhubnu! :D

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama