Reklama

Čím ochutit jogurt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aduska912
Kecalka 234 příspěvků 14.09.18 18:06
čím ochutit jogurt

Ahoj, poraďte prosím čím ochutit jogurt miminku, které nechce jíst bílý jogurt? máme 9 měsíců a jeden pidi zub, takže žádné kousky

Přečtěte si článek: Příkrmy od 6. měsíce - jak a čím začít?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8615 příspěvků 33 inzerátů 14.09.18 18:07
@aduska912 píše:
Ahoj, poraďte prosím čím ochutit jogurt miminku, které nechce jíst bílý jogurt? máme 9 měsíců a jeden pidi zub, takže žádné kousky

Rozmixovat banan? Uplne najemno

Verun83
Echt Kelišová 8615 příspěvků 33 inzerátů 14.09.18 18:08

Nebo povarit jakekoli ovoce, zlehka sparit a zase rozmixovat. Urcite bych 9m nicim nedoslazovala.

milwinka
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 32 inzerátů 14.09.18 18:08

Presnidavkou, rozmackanym bananem, rozpustenyma susenkama.

hanaross
Kecalka 139 příspěvků 1 inzerát 14.09.18 18:11

Včera jsme začali s jogurtem a dala jsem mu do toho domácí presnidavku, snědl toho moc, dneska má zbytek, ale měla jsem málo presnidavky tak jsem přidala piškoty, za chvíli to bude jist a myslím ze mu to bude chutnat :)

aduska912
Kecalka 234 příspěvků 14.09.18 18:13

ještě se zeptám: dáváte jogurt studený rovnou s lednice nebo ho chvíli necháte venku aby nebyl tak studený?

hanaross
Kecalka 139 příspěvků 1 inzerát 14.09.18 18:14

Já ho vyděláme dopředu, tak cca půl hodky

milwinka
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 32 inzerátů 14.09.18 18:14

Ja jsem ho vzdy vytahla z ledničky cca hodinu před konzumací…a když jsem zapomněla tak jsem ho trochu ohrala ve vodni lazni.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1622 příspěvků 14.09.18 18:24

Já ochutila přesnídávkou,stejně jako kaše. A asi potřetí ji snědl neochucený a od té doby ho jí normálně. Dávám ho rovnou z lednice,teplý jogurt mi přijde hnus.

Meily
Stálice 75 příspěvků 14.09.18 18:40

Marmeláda ;)

Verun83
Echt Kelišová 8615 příspěvků 33 inzerátů 14.09.18 18:46
@Aduš8 píše:
Já ochutila přesnídávkou,stejně jako kaše. A asi potřetí ji snědl neochucený a od té doby ho jí normálně. Dávám ho rovnou z lednice,teplý jogurt mi přijde hnus.

Za pul hodiny se ti jogurt z cca 6 st neohreje na cca 23st. Nebud hystericka.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1622 příspěvků 14.09.18 19:29

@Verun83 hysterická 8o ? Jen jsem odpovídala na otázku a psala k tomu svůj názor,nenutím nikoho,aby to dělal stejně. Mně prostě osobně jogurt pokojové teploty nechutná a nesním ho. ;) :mavam:

Verun83
Echt Kelišová 8615 příspěvků 33 inzerátů 14.09.18 19:48
@Aduš8 píše:
@Verun83 hysterická 8o ? Jen jsem odpovídala na otázku a psala k tomu svůj názor,nenutím nikoho,aby to dělal stejně. Mně prostě osobně jogurt pokojové teploty nechutná a nesním ho. ;) :mavam:

Za pul hodiny se ti jogurt neohreje na pokojovou teplotu. Nedelej z komara velblouda. A davat studeny jogurt malymu diteti neni fakt vhodny.

Verun83
Echt Kelišová 8615 příspěvků 33 inzerátů 14.09.18 19:49
@Aduš8 píše:
@Verun83 hysterická 8o ? Jen jsem odpovídala na otázku a psala k tomu svůj názor,nenutím nikoho,aby to dělal stejně. Mně prostě osobně jogurt pokojové teploty nechutná a nesním ho. ;) :mavam:

A nejde tu o tebe, ale o 9m dite.

Jana206
Nadpozemská drbna 26297 příspěvků 14.09.18 21:26

Dávám od zacatku ovocné,příp.sladké bíle. Vybírám takové,kde je jen ovocna slozka a cukr,u nas vede Valaska :mrgreen: Ze je smetanovy,mi nevadí. Pred konzumací vytahuji dřív,i nám.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama