Svačinky pro 8měsíční mimi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Faris
Stálice 86 příspěvků 08.09.18 10:44
Svacinky pro 8 mesicni mimi

Ahoj holky, nejak mi dochazi inspirace co davat ke svace. Uz nekojim. Rano davam v sest sunar, pak nekdy usne, nekdy uz ne. Kadopadne snida rozmackany banan s presnidavkou nebo Activii. Jenze pak jeste pred obedem svaci, to mu treba nastrouham jablko a mrkev. Obidky mame vychytane, ji vsechno, takze s tim problem neni. Veceri kasi a pak jde chrnet. Ale ty snidane a svaciny. Co davate?

Reakce:
Aduš8
Ukecaná baba ;) 2356 příspěvků 08.09.18 10:48

@Faris bílý jogurt, přesnídávku, jakékoliv ovoce. Ono u těch prcků to až tak rozmanité být nemusí. Já dávám ráno kaši z normálního mléka a večer ze Sunaru,už od 8. měsíce,na radu naší doktorky. Bílý jogurt jsem začala přidávat až teď.

nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 1 inzerát 08.09.18 12:04

Zelenina, ovoce, bily jogurt. Na snídaní. mel kasi.. bez mleka z vody. Jahelnou ryzovou nebo ovesnou s ovocem.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžkej Pokondr zuří kvůli údajné cenzuře. Ředitelka Supraphonu: Ondráček je uražený lhář!

Miloš Pokorný (54) a Roman Ondráček (52) z hudebního dua Těžkej Pokondr... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >