Reklama

Svačinky pro 8měsíční mimi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Faris
Stálice 64 příspěvků 08.09.18 10:44
Svacinky pro 8 mesicni mimi

Ahoj holky, nejak mi dochazi inspirace co davat ke svace. Uz nekojim. Rano davam v sest sunar, pak nekdy usne, nekdy uz ne. Kadopadne snida rozmackany banan s presnidavkou nebo Activii. Jenze pak jeste pred obedem svaci, to mu treba nastrouham jablko a mrkev. Obidky mame vychytane, ji vsechno, takze s tim problem neni. Veceri kasi a pak jde chrnet. Ale ty snidane a svaciny. Co davate?

Reklama

Reakce:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1688 příspěvků 08.09.18 10:48

@Faris bílý jogurt, přesnídávku, jakékoliv ovoce. Ono u těch prcků to až tak rozmanité být nemusí. Já dávám ráno kaši z normálního mléka a večer ze Sunaru,už od 8. měsíce,na radu naší doktorky. Bílý jogurt jsem začala přidávat až teď.

nenivolnynick
Kecalka 494 příspěvků 08.09.18 12:04

Zelenina, ovoce, bily jogurt. Na snídaní. mel kasi.. bez mleka z vody. Jahelnou ryzovou nebo ovesnou s ovocem.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >