Čím posilujete imunitu u dětí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sonique
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 39 inzerátů 11.01.18 15:14
Čím posilujete imunitu u dětí?

Zdravím, jelikož mám tříletá dvojčata již po deváté nachlazená za tuto zimu, ptám se, čím posilujete imunitu u svých dětí? Co máte vyzkoušeno? Co pomohlo? Co bylo naopak úplně na prd.. vím, že každý jedinec je jiný, ale i tak se hodí nějaký tip, zkušenosti. Některé přípravky obsahují barviva, konzervanty atd., uvítám i negativní reklamu na tyto výrobky.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Evulina
Neúnavná pisatelka 15383 příspěvků 11.01.18 15:22
@sonique píše:
Zdravím, jelikož mám tříletá dvojčata již po deváté nachlazená za tuto zimu, ptám se, čím posilujete imunitu u svých dětí? Co máte vyzkoušeno? Co pomohlo? Co bylo naopak úplně na prd.. vím, že každý jedinec je jiný, ale i tak se hodí nějaký tip, zkušenosti. Některé přípravky obsahují barviva, konzervanty atd., uvítám i negativní reklamu na tyto výrobky.

Ahojky,
tak mám zkušenosti z delšího období hlavně se starší dcerou (6,5 roku). Byla pořád „na hromadě“, chytla vše, co kolem ní proletělo, zkoušeli jsme vše, hlívu, colostrum, rakytník, echinaceu atd., vše na houby..
Zkusila jsem ale letos na podzim jako jednu z možností, kterou jsme ještě nevyzkoušeli, Probiosan Inovum od Energy. A s tím teda naprostá spokojenost. Bere 1 tbl. denně. Od září jen dvě lehké, dvou až třídenní rýmy (nechci to zakřiknout). Je to přírodní, kombinace probiotik, prebiotik, hlívy a colostra. Evidentně na dceru pozitivně působí takto vše zkombinované a vyvodila jsem si z toho i to, že u ní byla s největší pravděpodobností snížená imunita příčinou dyskomfortu ve střevním prostředí. Protože jí krom zvýšení imunity i přestalo být cítit z pusy, to se u ní často stávalo, hlavně ráno, taky má zdravější barvu ve tvářích a zkvalitněly jí i vlasy. Bere se to 3 týdny, pak je týden pauza, ve které na radu odborníka z Energy užívá Flavocel 1 tbl. denně + já k tomu ještě přidala probiotika s prebiotiky z lékárny (Walmark probiotika s oligosacharidy, taky 1 tbl. denně). Jo, ještě jedna věc, nevím, zda to má vliv také, ale tabletu ráno po snídani zapíjí čajem na imunitu (nějaký bio na imunitu, třeba z lékárny nebo zdravé výživy), který, když je vlažný, rozmíchám s trochou citronové šťávy a domácího medu.

JaniceB
Extra třída :D 13280 příspěvků 11.01.18 15:22

Dceri jsem davala od roka Martanky sirup…jak sla do skolky, davala jsem Imunoglukan sirup 2 mesice predem a prvni dva mesice ve skolce…bohuzel zadny vyrazny efekt. Co vlezla ve 3 letech do skolky, tak porad marodi…5 x tam jde a 2 tydny se leci…pak zas 4 x jde a dalsi 3 tydny je doma…

Dobry je urcite v zimnich mesicich preventan Junior, co mam doporuceno od lekare…jenze ten obsahuje sladidla..takze jsem nechtela davat…nicmene co ted testujeme - zaciname na rok a pul starem synovi, ktery v prosinci pristal na dva tydny v Motole s infekcni mononukleozou + sdalsi nejakou superinfekci- hlivacek sirup. Holka ma po zapalu plic a angine ted nasazeny sirup Imunotrofina D, zatim ani jedno nelze hodnotit…

Martanci sirup tedy tezko rict, protoze ten brala, kdyz byla jeste vice mene doma a to moc nemarodila…asi 3 x mela neco na pruduskach do 3 let, antibiotika nikdy.

Imunoglukan sirup uplne na nic..a ze to teda levne neni…

Jinak davam pravidelne od 1 roku rybi tuk Mollers, ale to spis kvuli vyvoji mozku…

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10969 příspěvků 11.01.18 15:36

Nam zabral Imunoglukan. Ale chce ho dávat dlouhodobě. K Vánocům dostali nějaké zele rakytnicek, ale to se mi moc nezdá. Nicméně jim to chutná, tak jim ho dávám aspoň na chuť

blumen
Hvězda diskuse 42936 příspěvků 11.01.18 15:40

Probiotika Bio Kult nebo Biopron a Hylak forte, imunita zacina ve strevech.
Jinak dostatek cerstveho ovoce a zeleniny. Na chemicke preparaty moc nejsem, max. sirup Krtecek s rakytnikem z DM. A rakytnikovy caj pro deti Leros. Kvalitni Olej z trescich jater, ale ten kvuli mluveni.

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1143 příspěvků 11.01.18 15:40

Zkoušela jsem imunoglukan, ten u nás nepomohl, vitamíny úplně na nic, letos zkouším rybí tuk pro děti, lžičku denně a zatím toho nenachytaly tolik jako jiné roky

Evulina
Neúnavná pisatelka 15383 příspěvků 11.01.18 15:42
@blumen píše: Probiotika Bio Kult nebo Biopron a Hylak forte, imunita zacina ve strevech.Jinak dostatek cerstveho ovoce a zeleniny. Na chemicke preparaty moc nejsem, max. sirup Krtecek s rakytnikem z DM. A rakytnikovy caj pro deti Leros. Kvalitni Olej z trescich jater, ale ten kvuli mluveni.

Vida, zkušenost jak u nás :pankac:

divine woman
Echt Kelišová 9204 příspěvků 11.01.18 15:43

Preventan junior.

Lenca27
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 11.01.18 15:57

Davam hodne ovoce a zeleniny, delam smoothies.

jesterkamed
Kecalka 467 příspěvků 11.01.18 15:59

Vironal od Energy, konečně jsme ss zbavili skolkove rýmy

weyky
Neúnavná pisatelka 19222 příspěvků 64 inzerátů 11.01.18 16:13

Loni jsem dávala hlíváčky a efekt žádný,3 dny byla ve školce a 3 týdny doma. Letos jsem začala v srpnu dávat Imunoglukan a dávám stále, k tomu Rakytníčkové želé, hodně ovoce a zeleniny a Vigantol a je to mnohem lepší. Marodila „jen“ 3× a mnohem rychleji se z toho dostala.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63776 příspěvků 3 inzeráty 11.01.18 16:23

Já k tomu přistupuju „přírodně“… nikdy jsem děti ani jako malé neizolovala, výrazně nehlídala jestli někde něco snědí či olíznou… oblíkají se po svém, tj. tak o vrstvu méně než já, furt bez čepice, bez ponožek… a co je nemoc defacto nevíme, po nástupu do školky chodily vlastně furt, krom akcí typu neštovice, epidemie spálové angíny přímo ve třídě… Doplňky strany nedávám, max ovoce, zelenina. Jestli je jejich imunita tak dobrá „vrozeně“ nebo fakt tím, že byly od mala v kontaktu se vším, to netuším.

Petrusska007
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 11.01.18 16:30

Wobenzym. Ob dva roky na jaře (nebo na podzim) dvouměsíční kůra pro celou rodinu. Je to drahý špás, ale účinný. Nikdo z naší rodiny už nebyl cca 4 roky nemocný, max. dvoudenní chřipka tak 1× ročně. My jako rodiče to kvitujeme s povděkem (neřešíme nemocenskou nebo ošetřovačky), ale naše (3) děti to štve - ostatní kvůli nemocem nechodí třeba dva týdny do školy (a školky), oni chodí celý rok, protože nejsou vůbec nemocné :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Příspěvek upraven 11.01.18 v 16:30

Lucias241
Kecalka 220 příspěvků 11.01.18 16:30

Otuzujeme se, chodine do sauny.

Uživatel je onlinesmudlinky
Závislačka 2581 příspěvků 348 inzerátů 11.01.18 16:54

Každému může pomoct něco jiného, lékařka nám doporučila pro dítko imunoglukam- nepřišlo mi, že by zabral, měli jsme ribomunil(na předpis)- nepomohl. Strejdovi třeba hodně zabralo colostrum- vyzkoušel taky hodně preparátů než našel ten co mu opravdu zabírá.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžkej Pokondr zuří kvůli údajné cenzuře. Ředitelka Supraphonu: Ondráček je uražený lhář!

Miloš Pokorný (54) a Roman Ondráček (52) z hudebního dua Těžkej Pokondr... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >