Reklama

Čím potěšit přítele?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ketris
Echt Kelišová 9296 příspěvků 12.02.17 20:06
Čím potěšit přítele?

Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat. Kupujete svému příteli i přes rok jen tak nějaký dárek? Třeba víte o něčem, co by ho fakt potěšilo? Mně příjde blbé, že mi přítel kupuje kytky, občas ten dárek, ale já prostě nevím, jak mu to oplatit :jazyk: (nemyslím tím teďka nějaké sexuální hrátky :mrgreen: ) Chtěla bych nějakou milou radu, čím bych ho mohla taky potěšit.. děkuju :hug: :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

ontario7
Extra třída :D 11192 příspěvků 12.02.17 20:12
@Ketris píše:
Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat. Kupujete svému příteli i přes rok jen tak nějaký dárek? Třeba víte o něčem, co by ho fakt potěšilo? Mně příjde blbé, že mi přítel kupuje kytky, občas ten dárek, ale já prostě nevím, jak mu to oplatit :jazyk: (nemyslím tím teďka nějaké sexuální hrátky :mrgreen: ) Chtěla bych nějakou milou radu, čím bych ho mohla taky potěšit.. děkuju :hug: :kytka:

tak snad každý by měl vědět, co ten druhý má rád atd…a udělat mu tím radost..to je docela základ vztahu ;) Ty jsi se ho nikdy neptala, co má rád? Párky? Uzený? Kina?…nebo fitko?..těch je věcí je milion a ty by jsi je měla znát tedy od začátku vztahu si myslím a ne tu nějak střílet na slepo ;)

Markéta80
Hvězda diskuse 39263 příspěvků 12.02.17 20:14

@Ketris to snad víš co mu udělá radost ;) Ted naposled měl neskutečnou radost že jsem mu vzala ruské vejce v aspiku :mrgreen: :mrgreen:

ontario7
Extra třída :D 11192 příspěvků 12.02.17 20:16
@Markéta80 píše:
@Ketris to snad víš co mu udělá radost ;) Ted naposled měl neskutečnou radost že jsem mu vzala ruské vejce v aspiku :mrgreen: :mrgreen:

štastný to člověk :mrgreen: :mrgreen: :hug: to jsme na tom podobně :lol:

BonnieD
Kecalka 431 příspěvků 12.02.17 20:19

Taky zaručeně uspěji s jídlem :lol: Nejvíce tedy s opravdu pořádným kvalitním hovězím steakem ;)

Žemlovka
Povídálka 20 příspěvků 12.02.17 20:20

@Ketris Hodně záleží na tom, co má tvůj přítel rád, co ho baví. :nevim: Toho mého by potěšila (za jakýchkoli okolností!) domácí pizza, a čím větší, tím lepší. :lol:
Buď to zkus přes jídlo, nebo ho třeba pozvi na večeři, do kina, kup mu tričko, hodinky, podle toho, co má rád.

ontario7
Extra třída :D 11192 příspěvků 12.02.17 20:21
@Žemlovka píše:
@Ketris Hodně záleží na tom, co má tvůj přítel rád, co ho baví. :nevim: Toho mého by potěšila (za jakýchkoli okolností!) domácí pizza, a čím větší, tím lepší. :lol:
Buď to zkus přes jídlo, nebo ho třeba pozvi na večeři, do kina, kup mu tričko, hodinky, podle toho, co má rád.

nejlépe Rolexky :mrgreen: :mrgreen:

Žemlovka
Povídálka 20 příspěvků 12.02.17 20:24
@ontario7 píše:
nejlépe Rolexky :mrgreen: :mrgreen:

Napadl mě i let balónem, zlaté Rolexky oproti tomu. :lol:

ontario7
Extra třída :D 11192 příspěvků 12.02.17 20:29
@Žemlovka píše:
Napadl mě i let balónem, zlaté Rolexky oproti tomu. :lol:

to by mohl, ale zvracet :lol:

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 12.02.17 20:53
@Ketris píše:
Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat. Kupujete svému příteli i přes rok jen tak nějaký dárek? Třeba víte o něčem, co by ho fakt potěšilo? Mně příjde blbé, že mi přítel kupuje kytky, občas ten dárek, ale já prostě nevím, jak mu to oplatit :jazyk: (nemyslím tím teďka nějaké sexuální hrátky :mrgreen: ) Chtěla bych nějakou milou radu, čím bych ho mohla taky potěšit.. děkuju :hug: :kytka:

Budeš se ho muset nenápadně vyptat nebo ho poslouchat když něco říká, komentuje. My to tady nevíme :mrgreen: Nebo se zeptej nejbližšího kamaráda, jeho rodičů, sourozenců… Tedy pokud s nimi máš dobrý vztah.
Jinak já dárky nehrotim, k narozeninám si dáváme stereotypně primky, k vánocům oblečení či šperky a během roku různě. Nedávno jsem viděla pěknou bosch příklepovou vrtačku, stará se před měsícem rozbila. Tak jsem jí koupila, rovnou ten balík zabalila a řekla jsem mu že mám překvápko ať hledá. No zapojil děti a když našli, muž mě opěvoval tři dny :mrgreen: Jindy manželovi koupím dobrý sýr, švýcarskou sušenou šunku, nebo třeba jeho milované pistácie :lol: Někdy boxerky, prostě různě. Ale ty asi máš na mysli něco echt originálního, to budeš fakt muset zjistit sama :mrgreen:

Markéta80
Hvězda diskuse 39263 příspěvků 12.02.17 21:01

@ontario7 :mrgreen: :mrgreen: a jakou to udělá radost :palec:

Latty
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 12.02.17 21:16

Sama bys měla vědět nejlépe co mu udělá radost ;) U nás zaručeně zaboduje když mu vezmu v obchodě korbáčky, i kdyby to bylo každý den rok v kuse, stejně bude mít radost jak malej Jarda :D Sem tam upeču něco co má rád, nedávno jsem jemu a jeho kamarádovi dala lístky na koncert aby se odreagovali, nahodím jestli by o víkendu nechtěl někam jet s klukama (já jsem ráda že večer po uspání mláděte mám absolutní klid, on že má dle jeho slov skvělou ženu co ho nedrží doma), koupím mu jeho oblíbené (a drahé) pivo, teď byl Dakar tak dostal rámeček na SPZ, stěžoval si na reklamy na Spotify tak jsem mu objednala premium účet aby to měl bez nich… Stejně tak on, třeba minulý týden se mě ptal co tak dlouho řeším na telefonu, promazávala jsem fotky protože už jsem neměla ani kousek místa. Druhý den mi dovezl paměťovku… Ale hlavně to nemusí být jen drahé dárky nebo nutnost něco kupovat, zmínil se třeba že máme v obýváku jednu stěnu prázdnou tak jsem vybrala fotky, poprosila ho aby vybral nějaké oblíbené (neříkala jsem proč), nechala je vytisknout, doma udělala rámečky a včera si je pověsili.

Prostě poslouchám a naslouchám tomu co říká, občas je třeba číst mezi řádky ;)

barbor09
Povídálka 16 příspěvků 12.02.17 21:23
@Borůvka1990 píše:
Budeš se ho muset nenápadně vyptat nebo ho poslouchat když něco říká, komentuje. My to tady nevíme :mrgreen: Nebo se zeptej nejbližšího kamaráda, jeho rodičů, sourozenců… Tedy pokud s nimi máš dobrý vztah.
Jinak já dárky nehrotim, k narozeninám si dáváme stereotypně primky, k vánocům oblečení či šperky a během roku různě. Nedávno jsem viděla pěknou bosch příklepovou vrtačku, stará se před měsícem rozbila. Tak jsem jí koupila, rovnou ten balík zabalila a řekla jsem mu že mám překvápko ať hledá. No zapojil děti a když našli, muž mě opěvoval tři dny :mrgreen: Jindy manželovi koupím dobrý sýr, švýcarskou sušenou šunku, nebo třeba jeho milované pistácie :lol: Někdy boxerky, prostě různě. Ale ty asi máš na mysli něco echt originálního, to budeš fakt muset zjistit sama :mrgreen:

Když já koupila aku vrtačku, manžel s ni šel i spát :lol: A mě nechal v obýváku :lol:

ontario7
Extra třída :D 11192 příspěvků 12.02.17 21:27
@Markéta80 píše:
@ontario7 :mrgreen: :mrgreen: a jakou to udělá radost :palec:

mně udělá radost 99procentní párek, ale ten neexistuje :mrgreen: :mrgreen:

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 12.02.17 21:28
@barbor09 píše:
Když já koupila aku vrtačku, manžel s ni šel i spát :lol: A mě nechal v obýváku :lol:
:mrgreen: Tak to jo :lol: U nás by to neprošlo, ale s primkama spí muž po narozkách zhruba měsíc :mrgreen:
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama