Reklama

Čím vyčistit matraci od moče?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Malvousek
Povídálka 14 příspěvků 18.01.17 08:39
Čím vyčistit matraci od moče

Holky, babička se nám počurala ve spánku. Měla podložku ale dostala se tona matraci. Čím ji vyčistít aby nesmrděla?

Reklama

Reakce:

xammy
Kecalka 460 příspěvků 18.01.17 08:51

Kdyz se mi pocural malej, tak jsem to cistila octovou vodou (dala jsem asi pul na pul), pak jsem do toho jeste vetrela jedlou sodu, nechala zaschnout a vyluxovala, pomohlo to, smrad zmizel.

spiky01
Ukecaná baba ;) 2157 příspěvků 18.01.17 09:10

Ja to vycistila a pak jeste postrikala sanytolem a nechala uschnout. Nesmrdi to pak

Uživatel je onlineLidym
Ukecaná baba ;) 2233 příspěvků 3 inzeráty 18.01.17 09:42

Nedá se sundat potah?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Václav Postránecký náhle končí v televizi. Nemoc si vybírá svou daň

Snažil se být statečný a splnit své pracovní závazky, zdravotní stav ale již... číst dále >

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama