Čím vyčistit matraci od moče?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Malvousek
Povídálka 15 příspěvků 18.01.17 08:39
Čím vyčistit matraci od moče

Holky, babička se nám počurala ve spánku. Měla podložku ale dostala se tona matraci. Čím ji vyčistít aby nesmrděla?

Reakce:
xammy
Zasloužilá kecalka 669 příspěvků 18.01.17 08:51

Kdyz se mi pocural malej, tak jsem to cistila octovou vodou (dala jsem asi pul na pul), pak jsem do toho jeste vetrela jedlou sodu, nechala zaschnout a vyluxovala, pomohlo to, smrad zmizel.

spiky01
Ukecaná baba ;) 2173 příspěvků 18.01.17 09:10

Ja to vycistila a pak jeste postrikala sanytolem a nechala uschnout. Nesmrdi to pak

Lidym
Ukecaná baba ;) 2348 příspěvků 3 inzeráty 18.01.17 09:42

Nedá se sundat potah?

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Absurdistán jménem Most!: Tohle je reálný Luďan, zatím si vystačí bez dotací

Vidí tvůrci seriálu Most! do budoucnosti? Zdá se, že ano. V seriálem... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >