Reklama

Parador podlaha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 16.01.17 01:12
Parador podlaha

Zdravím, obecně je dobrá spokojenost s podlahami parador. Cena není špatná (od 300kč/m2/7mm), neorientuji se na trhu s plovoucími podlahami-máte někdo zkušenost s ještě lepšími plovoucími podlahami? Víte někdo o něčem novém? Jsem téměř rozhodnutá pro paradorku, ale budu ráda za každou zkušenost nebo tip. Děláme rekonstrukci podkroví (140m2) a podlaha se samozřejmě prodraží. Ovšem když už-tak ať je to kvalitní na xxx let, ať pak nelituju.
Díky za rady.

Reklama

Reakce:

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 16.01.17 04:51

Mame parador v obyvaku 600za metr a je poskrabana vic nez levna v ložnici za 150

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 16.01.17 06:17
@kterk píše:
Mame parador v obyvaku 600za metr a je poskrabana vic nez levna v ložnici za 150

Hmm, je to zajímavý… Sestra jí má, už 10let a ani škrábanec, i v dětském pokoji je pořád původní. Spíš slýchám chválu. Ale díky, budu pátrat jak často s ní lidi nejsou spokojení.

Vichrice
Ukecaná baba ;) 1578 příspěvků 1 inzerát 16.01.17 06:35

Nasi maji Parador asi 15 let. Nic leskleho, je lehce zdrsnena. Imitace dreva a vypada skvele porad.

semisova
Kecalka 500 příspěvků 16.01.17 14:28

Mam parador v celém bytě cca 6 let, dve deti a rozjiveneho staforda. Vsude stale pěkná a ač jsem vždy trnula, kdyz fena chytla amok tak podlaha odolává jejím drapum.

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 16.01.17 17:10
@semisova píše:
Mam parador v celém bytě cca 6 let, dve deti a rozjiveneho staforda. Vsude stale pěkná a ač jsem vždy trnula, kdyz fena chytla amok tak podlaha odolává jejím drapum.

Děkuji za podporu, už dodatečnou, v noci jsem nevydržela a objednala 100m2, asi budu ještě dokupovat, ale věřím že je to dobrá volba. Ještě jednou dík! :palec:

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama