Parador podlaha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 16.01.17 01:12
Parador podlaha

Zdravím, obecně je dobrá spokojenost s podlahami parador. Cena není špatná (od 300kč/m2/7mm), neorientuji se na trhu s plovoucími podlahami-máte někdo zkušenost s ještě lepšími plovoucími podlahami? Víte někdo o něčem novém? Jsem téměř rozhodnutá pro paradorku, ale budu ráda za každou zkušenost nebo tip. Děláme rekonstrukci podkroví (140m2) a podlaha se samozřejmě prodraží. Ovšem když už-tak ať je to kvalitní na xxx let, ať pak nelituju.
Díky za rady.

Reakce:
kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 16.01.17 04:51

Mame parador v obyvaku 600za metr a je poskrabana vic nez levna v ložnici za 150

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 16.01.17 06:17
@kterk píše:
Mame parador v obyvaku 600za metr a je poskrabana vic nez levna v ložnici za 150

Hmm, je to zajímavý… Sestra jí má, už 10let a ani škrábanec, i v dětském pokoji je pořád původní. Spíš slýchám chválu. Ale díky, budu pátrat jak často s ní lidi nejsou spokojení.

Vichrice
Ukecaná baba ;) 1580 příspěvků 16.01.17 06:35

Nasi maji Parador asi 15 let. Nic leskleho, je lehce zdrsnena. Imitace dreva a vypada skvele porad.

semisova
Zasloužilá kecalka 665 příspěvků 16.01.17 14:28

Mam parador v celém bytě cca 6 let, dve deti a rozjiveneho staforda. Vsude stale pěkná a ač jsem vždy trnula, kdyz fena chytla amok tak podlaha odolává jejím drapum.

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 16.01.17 17:10
@semisova píše:
Mam parador v celém bytě cca 6 let, dve deti a rozjiveneho staforda. Vsude stale pěkná a ač jsem vždy trnula, kdyz fena chytla amok tak podlaha odolává jejím drapum.

Děkuji za podporu, už dodatečnou, v noci jsem nevydržela a objednala 100m2, asi budu ještě dokupovat, ale věřím že je to dobrá volba. Ještě jednou dík! :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Janečkova kněžka lásky Lilia kojí v první třídě. Tyhlety „duchovní“ hry o lajky...

Ti si žijí! Matematik Karel Janeček (45) s duchovní ženou Lilií... číst dále >

Dáda není ztracený případ. Které slavné ženy alkoholičky jí jdou příkladem?

Herečka Dáda Patrasová (62) se kvůli problémům s alkoholem, které odmítá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >