Čím vydrbat mušle?

JayLee
30.6.15 14:57

Čím vydrbat mušle?

Prosím o radu - čím vydrbat mušle aby se z nich dostal nános čehosi? Mám tu asi 5 kousků a pěkných spíš zvláštních do akvárka ideální ;) co ale nejdou ničím co mě napadlo :cert: asi hodně dlouho ležely na dně mezi kamenama takže se na nich poznamenal čas a minerály no můj dotaz je jde to něčím vydrbat ty nánosy? Uvařit nepomohlo ani kartáček oškrabat :? nevíte někdo? :think:

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

5730
30.6.15 15:00

Možná bych zkusila namočit do octa - jen nevím, jestli by to nerozežralo i ty mušle. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
30.6.15 15:01
@malinika píše:
Možná bych zkusila namočit do octa - jen nevím, jestli by to nerozežralo i ty mušle. ;)

no právě :think: :nevim: taky nevím ale asi mi nic nezbude než to zkusit :roll:

• Citovat
  • Upravit
3302
30.6.15 15:03

Promiň, ale na těch fotkách není vůbec nic vidět. Jednak píšeš o pěti kouscích a tam je celá hromada vyfocená docela z dálky, a jednak jsi zvolila pro tento účel dost nevhodné pozadí.
Nános čeho na nich je? Jako nějaké minerální usazeniny z vody? To asi leda něčím velice opatrně po vrstvičkách rozpouštět, ale bude to risk, že poškodíš i tu mušli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35181
30.6.15 15:04

Do octa nedoporučuji - krásně se smeje perleť a zůstanou matné. Možná na chvilku, já je nechala celý odpoledne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
30.6.15 15:19

Ty na levo co jsou :roll: když se namoci vypadaji i docela pekne ale na suchu :zed: tak nevim zda je vyhodit nebo co s nima ale kdyby se vydrbali tak jsou pekny tvarove mno :nevim: zvastni… :think:

• Citovat
  • Upravit
30.6.15 15:42
@JayLee píše:
Ty na levo co jsou :roll: když se namoci vypadaji i docela pekne ale na suchu :zed: tak nevim zda je vyhodit nebo co s nima ale kdyby se vydrbali tak jsou pekny tvarove mno :nevim: zvastni… :think:

Však budou ve vodě, tak budou vypadat pěkně, ne? Já stříkám mušle bezbarvým lakem, pak vypadají jako mokré i na suchu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
30.6.15 15:45
@čarodějka1311 píše:
Však budou ve vodě, tak budou vypadat pěkně, ne? Já stříkám mušle bezbarvým lakem, pak vypadají jako mokré i na suchu :-)

no ve vode jo v akvarku ale nepusti nejakej bordel do toho akvárka pak z tech musli? :think: :nevim: ty jo bezbarvym lakem jo? To me nenapadlo teda :palec:

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama