Čínská medicína - Zeď devíti draků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

A-nonym94
Kecalka 266 příspěvků 18.09.18 16:13
Čínská medicína - Zeď devíti draků

Hezký den všem :kytka:

chtěla jsem se zeptat, zda máte některá zkušenosti s užíváním přírodních, bylinných tablet z čínské medicíny Zeď devíti draků?
Jednak pro ztrátu jednoho vaječníku a obou vejcovodů je nutné docházet do CARu, kvůli otěhotnění - což nám teď bohužel zkomplikovala cysta na vaječníku a tak jsem dnes trochu zabrouzdala a (kromě x rad ve stravě apod. kterými se zkusím začít řídit) jsem našla tuhle medicínu, tak mě zajímá, zda má někdo zkušenost?

Popřípadě nějaké rady, doporučení od někoho, kdo má třeba stejný problém (navštěvování CARu, zvýšené tvoření cyst na vaječníku).

Děkuji předem za jakékoli reakce :hug: :mavam:

Reakce:

Vichrice
Ukecaná baba ;) 1579 příspěvků 18.09.18 16:23

Hezky den, moje nejlepsi kamaradka mela 4 mesice zpet na jednom vajecniku cystu 3 cm a dva polypy. Na druhem vajecniku cystu 8 cm a pry okamzite na operaci,protoze ji ta 8cm cysta pohltila vajecnik,tak odebrat. Nechtela se s tim smirit a krome toho,ze dusevne zacala v sobe uklizet, zacala navstevovat pani doktorku,ktera dela TCM a akupunkturu. Vysledek po ctvrt roce je takovy,ze jeden vajecnik je cisty a tech 8cm uz je na 5 cm. Znacku,kterou pises,osobne neznam.

janablizkova
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 18.09.18 17:07

Na internetu najdeš vše co se týká čínské medecíny.

A-nonym94
Kecalka 266 příspěvků 18.09.18 17:46

@Vichrice To se jí ani nedivím, že se s tím nechtěla smířit… je to děs, co se může vše pokazit. Děkuji za reakci :kytka:

Vichrice
Ukecaná baba ;) 1579 příspěvků 18.09.18 18:58

At se ti dari :srdce: @A-nonym94

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >