Čípek u dvojčat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 21:36
Čípek u dvojčat

Dobrý večer, po minulé kontrole jsem se dozvěděla, že mám zkrácený čípek na 20 mm a zhoršené porodní cesty. Minulý týden jsem nejspíš měla poslíčky, jako prvorodička si nejsem jistá zda to byly poslíčci nebo ne..bolelo mě v kříži, tvrdlo břicho. Jsem ve 30 tt a mám strach z další kontroly, mám strach, ze ty moje dvě lásky nedonosím a tak se chci zeptat zda je tu nějaká maminka, která třeba porodila dvojčátka kolem toho 30 tt a bylo vše v pořádku. :(

Reakce:
vitalis
Stálice 64 příspěvků 25.06.19 22:52

S týmto je dobré radiť sa so svojím doktorom a nie na emiminu. 20 mm je stále dosť. Ked budes mat pravidelné kontrakcie tak to určite zistíš - je to neprehliadnutelné ak by to bolo alebo by ti odtiekla voda tak si zavolaj kludne aj záchranku - nehambi sa. Každý týžden dobrý ale už si v období keď by to malo byť s prežitím deti čoraz lepšie.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 22:54

@vitalis
Gynekolog mi predepsal MagnosolV. A na další kontrole prý uvidí… mi přijde taky prave 20 mm dost.

vitalis
Stálice 64 příspěvků 25.06.19 23:01

Ked´sú tie kontrakcie ( stahy tvrdnutie bolesti) pravidelné časté a gynekolog rozhodne o podaní liekov na zastavenie ( v nemocnici) a zachytí sa to včas tak sa to vačšinou dá zastaviť.
Keď sa to poriadne rozbehne tak sa to už zastaviť nedá ( preto záchranku) a koniec.

Kajka9
Kelišová 5048 příspěvků 25.06.19 23:31
@Anonymní píše:
Dobrý večer, po minulé kontrole jsem se dozvěděla, že mám zkrácený čípek na 20 mm a zhoršené porodní cesty. Minulý týden jsem nejspíš měla poslíčky, jako prvorodička si nejsem jistá zda to byly poslíčci nebo ne..bolelo mě v kříži, tvrdlo břicho. Jsem ve 30 tt a mám strach z další kontroly, mám strach, ze ty moje dvě lásky nedonosím a tak se chci zeptat zda je tu nějaká maminka, která třeba porodila dvojčátka kolem toho 30 tt a bylo vše v pořádku. :(

já teda nemám zkušenost s dvojičaty ale poslíčky jsme taky měla od 30tt tvrdnutí břicha od 3 měsíce.. měla jsme klidový režim a magnesko 6 tablet denně malá byla strašně nízko od 34tt..rodila jsem 39+2 po Hamiltonu..
hlavně ležet a být v klidu

Váš příspěvek
Reklama