Kam se objednat na screening v prvním trimestru - Ústecký kraj

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 20:37
Screening ve Varech má plno

Prosím o radu, kam se objednát na screening v prvním trimestru Ústecký kraj, ve Varech v bělohradský mají totálně plno.

Reakce:
Šáruší
Závislačka 3413 příspěvků 25.06.19 21:01

Tak do Plzně ne? To je blíž jak do Ústeckého kraje. Lošani mají ordinaci i v Plzni.

mau-mau
Závislačka 4080 příspěvků 25.06.19 21:10

@Šáruší jasně, Plzeň, neměli problém. :palec:

Amelie30
Závislačka 2808 příspěvků 25.06.19 21:15

Já byla ve Slaným. :D

Kotatko03
Echt Kelišová 8736 příspěvků 1 inzerát 26.06.19 08:27
@Anonymní píše:
Prosím o radu, kam se objednát na screening v prvním trimestru Ústecký kraj, ve Varech v bělohradský mají totálně plno.

Plzeň? Je to jedno pracoviště…pokud myslíš tuto kliniku https://www.genetika-plzen.cz/

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.19 08:50

@Šáruší @mau-mau holky a jakou máte zkušenost s Lošany v tý Plzni? Já jsem z Kadaně, tak že to bude dál, ale pro klid a prcka radši pořádný screening.
@Amelie30 prosím kde jsi byla ve Slaném a jaky mají přístup tam? Děkuji za rady :kytka:

mau-mau
Závislačka 4080 příspěvků 27.06.19 15:12

Lošan je super. Teda mladej. Starej asi už neordinuje. Ale jestli myslíš celkově tu kliniku, tak tam jsem byla ještě u Štenglové a moc příjemná a pak jsem si tam nechala 2× dělat prenascan, resp.test tohoto typu :palec:

Šáruší
Závislačka 3413 příspěvků 27.06.19 17:07

Super, mne tam delali i odber plodovky. Takze same dobre zkusenosti.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.19 20:03

@mau-mau děkuji, uvažuji že se tam objednám. jen přišla jsi vždy do kontaktu i s mudr. stenglovou? Já s ní mám špatnou zkušenost, výsledky genetiky zda jsme přenášeči, které byly do 14 dnů, tak s jejím přístupem bychom je měli za 2mesice a nervy neskutečný, s touto dámou bych se nerada potkala.

mau-mau
Závislačka 4080 příspěvků 27.06.19 20:31

Nejdřív na mě vyšla náhodně a pak jsem se snažila se k ní dostat :mrgreen:. Já s ní mám zkušenost dobrou. Ale mám jedno dítě postižené, tak možná proto na mě byla hodná. ;) Jo a je fakt, že na nějakou zprávu jsem jí musela honit, ale výsledek jsem věděla. Lámala jsem z ní ten papír. Dokonce mi dala i mobil na sebe, kdybych něco potřebovala :palec:

Amelie30
Závislačka 2808 příspěvků 28.06.19 16:21
@Anonymní píše:
@Šáruší @mau-mau holky a jakou máte zkušenost s Lošany v tý Plzni? Já jsem z Kadaně, tak že to bude dál, ale pro klid a prcka radši pořádný screening.
@Amelie30 prosím kde jsi byla ve Slaném a jaky mají přístup tam? Děkuji za rady :kytka:

V nemocnici, číslo najdeš na netu, pokud se rozhodneš jít tam. :D Vyšetřoval mě mladý doktor, perfektní práce, měla jsem tam i manžela s detmi. Pak se mu něco nezdálo, na konzultaci přivolal primářku, perfektní ženská. :palec: vše bylo v pořádku. :D

Váš příspěvek
Reklama