Reklama

Cipralex a nespavost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

petula1108
Zasloužilá kecalka 527 příspěvků 09.04.18 09:03
Cipralex a nespavost

Ahoj, je tu někdo, kdo má potíže s Cipralexem? Beru teprve 3. den půlku. Trpím nespavostí, k tomu se mi přidali úzkosti, že nemůžu spát, v noci panické ataky. Pomohl vám? Jaké s ním máte zkušenosti?

Reklama

Reakce:

kat kat
Závislačka 3262 příspěvků 09.04.18 09:12

Ahoj, mne osobne Cipralex pomohl, brala jsem ho asi 2 roky. Na zacatku uzivani jsem taky spatne spala a myslim, ze nespavost je i uvedena v pribalovem letaku jako vedlejsi ucinek. Ale uzkosti a panicke stavy podle me v poradku nejsou, zasla bych se co nejdrive poradit k lekari, ktery lek predepsal.

beruska9
Extra třída :D 10625 příspěvků 09.04.18 09:14

Ja brala tusim Citalon, ale je toto stejna skupina AD…a melas ty stavy I pred nasazenim? Pac ono to chvili trva, nez zaberou, i v radu tydnu. Ja mela kombinaci s Tritticem, to prave na noc na nespavost a uzkosti, Citalon na den na chytani serotoninu. Pomohlo to hodne.

lampicka11
Závislačka 3394 příspěvků 2 inzeráty 09.04.18 09:51

Tělu trvá 3tydny nez začnou působit…musi se navodit hladina leku

petula1108
Zasloužilá kecalka 527 příspěvků 09.04.18 11:29

Já dostala ten Cipralex právě na nespavost, jak nespím, dostala jsem z toho úzkosti, že se zase nevyspím a budu nepoužitelná. Zatím mám pocit, že je mi přes den spíš hůř. Na spaní přidávám Neurol, po kterém až usnu.

jdukolem
Hvězda diskuse 49255 příspěvků 09.04.18 11:33
@petula1108 píše:
Ahoj, je tu někdo, kdo má potíže s Cipralexem? Beru teprve 3. den půlku. Trpím nespavostí, k tomu se mi přidali úzkosti, že nemůžu spát, v noci panické ataky. Pomohl vám? Jaké s ním máte zkušenosti?

Cipralex musí naběhnout v hladině. To znamená že trvá cca tři týdny než začne účinkovat do té doby se mohou některé obtíže zhoršit s k tomu slouží právě neurol na překlenutí.

dasajur
Kecalka 193 příspěvků 09.04.18 18:37

Já beru Cipralex na úzkosti, ale musím ho brát ráno. Když jsem ho jeden čas měla zkusit brát večer, nespala jsem. Na noc jsem brala Trittico, to si na spánek nemůžu vynachválit.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >