Cipralex a nespavost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

petula1108
Zasloužilá kecalka 527 příspěvků 09.04.18 09:03
Cipralex a nespavost

Ahoj, je tu někdo, kdo má potíže s Cipralexem? Beru teprve 3. den půlku. Trpím nespavostí, k tomu se mi přidali úzkosti, že nemůžu spát, v noci panické ataky. Pomohl vám? Jaké s ním máte zkušenosti?

Reakce:

kat kat
Závislačka 3587 příspěvků 09.04.18 09:12

Ahoj, mne osobne Cipralex pomohl, brala jsem ho asi 2 roky. Na zacatku uzivani jsem taky spatne spala a myslim, ze nespavost je i uvedena v pribalovem letaku jako vedlejsi ucinek. Ale uzkosti a panicke stavy podle me v poradku nejsou, zasla bych se co nejdrive poradit k lekari, ktery lek predepsal.

beruska9
Extra třída :D 10742 příspěvků 09.04.18 09:14

Ja brala tusim Citalon, ale je toto stejna skupina AD…a melas ty stavy I pred nasazenim? Pac ono to chvili trva, nez zaberou, i v radu tydnu. Ja mela kombinaci s Tritticem, to prave na noc na nespavost a uzkosti, Citalon na den na chytani serotoninu. Pomohlo to hodne.

lampicka11
Závislačka 3426 příspěvků 5 inzerátů 09.04.18 09:51

Tělu trvá 3tydny nez začnou působit…musi se navodit hladina leku

petula1108
Zasloužilá kecalka 527 příspěvků 09.04.18 11:29

Já dostala ten Cipralex právě na nespavost, jak nespím, dostala jsem z toho úzkosti, že se zase nevyspím a budu nepoužitelná. Zatím mám pocit, že je mi přes den spíš hůř. Na spaní přidávám Neurol, po kterém až usnu.

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 09.04.18 11:33
@petula1108 píše:
Ahoj, je tu někdo, kdo má potíže s Cipralexem? Beru teprve 3. den půlku. Trpím nespavostí, k tomu se mi přidali úzkosti, že nemůžu spát, v noci panické ataky. Pomohl vám? Jaké s ním máte zkušenosti?

Cipralex musí naběhnout v hladině. To znamená že trvá cca tři týdny než začne účinkovat do té doby se mohou některé obtíže zhoršit s k tomu slouží právě neurol na překlenutí.

dasajur
Kecalka 203 příspěvků 09.04.18 18:37

Já beru Cipralex na úzkosti, ale musím ho brát ráno. Když jsem ho jeden čas měla zkusit brát večer, nespala jsem. Na noc jsem brala Trittico, to si na spánek nemůžu vynachválit.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >