Vřídek nebo piha

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  08.04.18 05:28
Vřídek nebo piha

Holky co myslíte že to může být…teď v týdnu jdu na kožní…udělalo se mi to že spodu stehna :(

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9242 příspěvků 08.04.18 05:48

Já bych řekla že to vypadá na pihu, ale nevím :nevim:. Přesně takovou jsem měla na boku a teď mi ji řezali že se jim nelíbila :?

zdencaaa
Kecalka 465 příspěvků 08.04.18 08:00

@Petruna21 a jak to probíhalo…bolelo to..a řezali ti ji hned ten den

Xsenova
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 08.04.18 08:02

Ako dlho to tam mas? Ako dlho trvalo nez to narastlo?

zdencaaa
Kecalka 465 příspěvků 08.04.18 08:08

@Xsenova je to tak 14dni…
No nejhorší je že na kožní objednávají i kolem Měsíce…tak jdu tam kde si to vyšetření zaplatím…

Xsenova
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 08.04.18 08:30

@zdencaaa urcite necakaj a hned v pondelok chod na kozne. Keby to bola piha tak ti to okamzite budu vyberat. Neboli to - dostanes malu lokalnu anesteziu ktora za 4 sekundy posobi a vyrezanie bude upln bez bolesti. Nebudu ti to asi ani sit. Len tam daju tlakovu bandaz, zalepia a pojdes domov - piha pojde na histologiu. Nechcem byt protivna, ale HNED zajtra tam musis ist.

zdencaaa
Kecalka 465 příspěvků 08.04.18 08:45

@Xsenova jj hned půjdu…
Jen proste člověk vola na 3 kozni a všude tak měsíc čekání

zdencaaa
Kecalka 465 příspěvků 08.04.18 08:49

No v cb je 24.4 den melanomu tak mají den kdy to vyšetřují kdo přijde..Jinak mají v nemocnici termín AZ na květen

Petruna21
Echt Kelišová 9242 příspěvků 08.04.18 09:27

@zdencaaa No právě sem se objednala na kožní a ona ji prohlížela a říkala že se jí nelíbí už tvarově i barvy, tak že bude lepší když půjde ven tak jsem se šla objednat na chirurgii a cca za týden byla venku a nebolelo :)

zdencaaa
Kecalka 465 příspěvků 08.04.18 09:51

@Petruna21 noo tak sem zvedava na sebe

Petruna21
Echt Kelišová 9242 příspěvků 08.04.18 11:04

@zdencaaa Uvidíš,třeba to nic nebude a bude to dobré :) mě ta piha i třeba pálila a bolela tak proto jsem taky šla jinak bych nikam na kožní nešla.

zdencaaa
Kecalka 465 příspěvků 08.04.18 11:43

@Petruna21 mě taky pali..a mám to ze zádu a vadi to když mám kalhoty ????

Petruna21
Echt Kelišová 9242 příspěvků 08.04.18 12:20

@zdencaaa No tak to jsi radši zajdi a oni se ti nato podívají a řeknou co a jak :)

zdencaaa
Kecalka 465 příspěvků 10.04.18 12:47

Tak sem byla..a prej je to jen kosmetické…aspoň že tak…

Tajinka90
Nováček 1 příspěvek 11.04.18 01:42

Ahojky prosim poraďte mam strach z téhle pihy

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Koptík se před policisty tvářil jako taxikář, vše musela urovnat Gregorová

Ondřej Koptík (34) přistižen při činu! Ve čtvrtek večer kolem 22. hodiny... číst dále >

Pašovaly drogy spolu? „Zmije Simona všem lže,“ vzkazuje Tereza z Pákistánu

Byly jako dvojčata, objížděly spolu privátní kluby po celé Evropě a společně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama