Vřídek na noze

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petttruše
Extra třída :D 10084 příspěvků 07.04.18 22:51
Vridek na noze

Ahoj, na achylovce mám už cca 3 měsíce pupen, vridek, nebo nevím co… Vždy si to rozhnipu do krve, pak se to hojí, udělá se strup a pak toto. Teď na fotu je to taky trochu rozhniple. Co by to mohlo být? Nádor? 8o

Reklama

Reakce:

Russet
Echt Kelišová 9244 příspěvků 07.04.18 22:59

Nemůže to být kuří oko? Je to olemované a uvnitř jako očko? Bolí to? Já ho teda měla na plosce, ale dlouho trvalo, než jsem se ho zbavila.

Petttruše
Extra třída :D 10084 příspěvků 07.04.18 23:20

No já právě nevím… Očko uvnitř asi nevidím, když to rozhnipnu teče z toho hodně krve. Jinak to nebolí… Manžel říkal, že tam očko není, ani černé tečky… Co bradavice?

Petttruše
Extra třída :D 10084 příspěvků 07.04.18 23:21

Furt je na tom jako by suchá kůže… Trochu do toho rypnu a teče krev…

Petruna21
Echt Kelišová 9781 příspěvků 08.04.18 05:55

Taky bych řekla že to vypadá jako kuří oko a nebo bradavice :think:

pralinka2727
Závislačka 3247 příspěvků 08.04.18 07:30

Pro svůj klid bych si došla na kožní. Zabere to pár minut a budeš vědět na čem jsi. Tipuji také na bradavici. Tím že to rozrýpeš, si jen zaděláš na nějaké problémy.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama