Vřídek na noze

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petttruše
Extra třída :D 10089 příspěvků 07.04.18 22:51
Vridek na noze

Ahoj, na achylovce mám už cca 3 měsíce pupen, vridek, nebo nevím co… Vždy si to rozhnipu do krve, pak se to hojí, udělá se strup a pak toto. Teď na fotu je to taky trochu rozhniple. Co by to mohlo být? Nádor? 8o

Reakce:
Russet
Extra třída :D 13231 příspěvků 07.04.18 22:59

Nemůže to být kuří oko? Je to olemované a uvnitř jako očko? Bolí to? Já ho teda měla na plosce, ale dlouho trvalo, než jsem se ho zbavila.

Petttruše
Extra třída :D 10089 příspěvků 07.04.18 23:20

No já právě nevím… Očko uvnitř asi nevidím, když to rozhnipnu teče z toho hodně krve. Jinak to nebolí… Manžel říkal, že tam očko není, ani černé tečky… Co bradavice?

Petttruše
Extra třída :D 10089 příspěvků 07.04.18 23:21

Furt je na tom jako by suchá kůže… Trochu do toho rypnu a teče krev…

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 08.04.18 05:55

Taky bych řekla že to vypadá jako kuří oko a nebo bradavice :think:

pralinka2727
Závislačka 3262 příspěvků 08.04.18 07:30

Pro svůj klid bych si došla na kožní. Zabere to pár minut a budeš vědět na čem jsi. Tipuji také na bradavici. Tím že to rozrýpeš, si jen zaděláš na nějaké problémy.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Autonehoda prince Filipa: Viník vévoda se podle svědka za havárii styděl

Manžel královny Alžběty princ Filip (97) měl ve čtvrtek odpoledne autonehodu... číst dále >

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >