Reklama

Vřídek na noze

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petttruše
Extra třída :D 10085 příspěvků 07.04.18 22:51
Vridek na noze

Ahoj, na achylovce mám už cca 3 měsíce pupen, vridek, nebo nevím co… Vždy si to rozhnipu do krve, pak se to hojí, udělá se strup a pak toto. Teď na fotu je to taky trochu rozhniple. Co by to mohlo být? Nádor? 8o

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 11045 příspěvků 07.04.18 22:59

Nemůže to být kuří oko? Je to olemované a uvnitř jako očko? Bolí to? Já ho teda měla na plosce, ale dlouho trvalo, než jsem se ho zbavila.

Petttruše
Extra třída :D 10085 příspěvků 07.04.18 23:20

No já právě nevím… Očko uvnitř asi nevidím, když to rozhnipnu teče z toho hodně krve. Jinak to nebolí… Manžel říkal, že tam očko není, ani černé tečky… Co bradavice?

Petttruše
Extra třída :D 10085 příspěvků 07.04.18 23:21

Furt je na tom jako by suchá kůže… Trochu do toho rypnu a teče krev…

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 08.04.18 05:55

Taky bych řekla že to vypadá jako kuří oko a nebo bradavice :think:

pralinka2727
Závislačka 3251 příspěvků 08.04.18 07:30

Pro svůj klid bych si došla na kožní. Zabere to pár minut a budeš vědět na čem jsi. Tipuji také na bradavici. Tím že to rozrýpeš, si jen zaděláš na nějaké problémy.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Schneiderová v Tváři otvírá víko od kanálu nejhorší televizní zábavy

Jitka Schneiderová (45) prý ráda překonává překážky a miluje výzvy. Po... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >