Reklama

Neopodstatněný stres

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

koukolka_makova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.18 09:59
Neopodstatněný stres

Ahoj, holky, jdu se poptat, jestli s tímto nemáte někdo zkušenost. Posledních řekněme 14 dní jsem neustále v jakémsi podvědomém napětí. Nutno podotknout, že není důvod - práce je v pohodě, v rodině a okruhu známých všechno klape, vsichni jsou zdraví, finanční tíseň nemám, strach děti také ne (zatím je nemám), ani žádná velká stresující událost není přede mnou…ale i přes to se ráno probouzím s tlukoucím srdcem a pocitu úzkosti v hrudi, nejsem mimo, ale celkově to napětí pořád cítím. Snažím se zaměstnávat a hlavně se hýbat, okysličit tělo. I tak se mi ale nedaří to rozpoložení zahnat. Nějaká rada? :nevim:

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineEmimin7
Echt Kelišová 8756 příspěvků 08.04.18 10:10

To zni jako lehci uzkosti. Nemas treba malo spanku, nebo nekvalitni spani? Nebo nevyhybas se situacim navozujicim stres? Nebo nekontrolujes porad neco, co by mohlo jakkoli znacit nebezpeci? Pripadne nemas zdravotni problem?

Gita17
Kecalka 177 příspěvků 08.04.18 10:19

Asi ti chyba serotonin, na toto sa predpisuju AD. Zaberu do 2tyzdnov az mesiaca a vysadzu sa pol roka po skonceni priznakov. Hlava by sa mala naucit sama si to regulovat…

j-p
Extra třída :D 11712 příspěvků 08.04.18 10:45

@koukolka_makova :) kup si pořádný hořčík a nebo si nech napsat magnosolv a pomůže ti to. ;) Já mám paniku a nechala sem si pichat do zadku hořčík 20 % a velice mi pomáhal. :hug:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >