Neopodstatněný stres

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
koukolka_makova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.18 09:59
Neopodstatněný stres

Ahoj, holky, jdu se poptat, jestli s tímto nemáte někdo zkušenost. Posledních řekněme 14 dní jsem neustále v jakémsi podvědomém napětí. Nutno podotknout, že není důvod - práce je v pohodě, v rodině a okruhu známých všechno klape, vsichni jsou zdraví, finanční tíseň nemám, strach děti také ne (zatím je nemám), ani žádná velká stresující událost není přede mnou…ale i přes to se ráno probouzím s tlukoucím srdcem a pocitu úzkosti v hrudi, nejsem mimo, ale celkově to napětí pořád cítím. Snažím se zaměstnávat a hlavně se hýbat, okysličit tělo. I tak se mi ale nedaří to rozpoložení zahnat. Nějaká rada? :nevim:

Reakce:
Emimin7
Echt Kelišová 9358 příspěvků 08.04.18 10:10

To zni jako lehci uzkosti. Nemas treba malo spanku, nebo nekvalitni spani? Nebo nevyhybas se situacim navozujicim stres? Nebo nekontrolujes porad neco, co by mohlo jakkoli znacit nebezpeci? Pripadne nemas zdravotni problem?

Gita17
Kecalka 184 příspěvků 08.04.18 10:19

Asi ti chyba serotonin, na toto sa predpisuju AD. Zaberu do 2tyzdnov az mesiaca a vysadzu sa pol roka po skonceni priznakov. Hlava by sa mala naucit sama si to regulovat…

j-p
Extra třída :D 11739 příspěvků 08.04.18 10:45

@koukolka_makova :) kup si pořádný hořčík a nebo si nech napsat magnosolv a pomůže ti to. ;) Já mám paniku a nechala sem si pichat do zadku hořčík 20 % a velice mi pomáhal. :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Udata Soukup brání svou paní: Jdi do pr*ele, vzkázal „zlořádovi“ Novotnému

Středověk je sice dávno za námi, na událostech uplynulých dní se jasně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >