Neopodstatněný stres

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

koukolka_makova
Kecalka 147 příspěvků 08.04.18 09:59
Neopodstatněný stres

Ahoj, holky, jdu se poptat, jestli s tímto nemáte někdo zkušenost. Posledních řekněme 14 dní jsem neustále v jakémsi podvědomém napětí. Nutno podotknout, že není důvod - práce je v pohodě, v rodině a okruhu známých všechno klape, vsichni jsou zdraví, finanční tíseň nemám, strach děti také ne (zatím je nemám), ani žádná velká stresující událost není přede mnou…ale i přes to se ráno probouzím s tlukoucím srdcem a pocitu úzkosti v hrudi, nejsem mimo, ale celkově to napětí pořád cítím. Snažím se zaměstnávat a hlavně se hýbat, okysličit tělo. I tak se mi ale nedaří to rozpoložení zahnat. Nějaká rada? :nevim:

Reklama

Reakce:

Emimin7
Kelišová 6495 příspěvků 08.04.18 10:10

To zni jako lehci uzkosti. Nemas treba malo spanku, nebo nekvalitni spani? Nebo nevyhybas se situacim navozujicim stres? Nebo nekontrolujes porad neco, co by mohlo jakkoli znacit nebezpeci? Pripadne nemas zdravotni problem?

Gita17
Kecalka 171 příspěvků 08.04.18 10:19

Asi ti chyba serotonin, na toto sa predpisuju AD. Zaberu do 2tyzdnov az mesiaca a vysadzu sa pol roka po skonceni priznakov. Hlava by sa mala naucit sama si to regulovat…

j-p
Extra třída :D 11440 příspěvků 08.04.18 10:45

@koukolka_makova :) kup si pořádný hořčík a nebo si nech napsat magnosolv a pomůže ti to. ;) Já mám paniku a nechala sem si pichat do zadku hořčík 20 % a velice mi pomáhal. :hug:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Články z Expres.cz

Skandály mistrovství světa: Kokain, (boží) ruka, karate. To byl Maradona

Už se to blíží, sportovní událost roku, fotbalové mistrovství světa, začne... číst dále >

Top Star v ohrožení? Tvoří ho samé krásky, které začaly zakládat rodiny

Primácký bulvárně společenský pořad Top Star je v ohrožení. V tomto případě... číst dále >

Články z Ona Dnes

K dítěti nepotřebujete téměř nic, říká herečka Andrea Růžičková

Když se herečce Andree Růžičkové loni v srpnu narodil syn Tobiáš, čekala, že... číst dále >

Příběh Lindy: Neumím být věrná

První láska mi zlomila srdce a já od té doby mužům příliš nevěřím. Současný... číst dále >

Reklama