Císař a zátěž ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.19 15:44
Císař a zátěž ?

Ahoj, jsem 18m po císaři a mám v plánu po RD pracovat v práci která je fyzicky náročná.. až budu minimálně 3 roky po cs tak budu muset zvládnout unést i věci o hmotnosti 80kg.. myslíte že mohu když jsem po sc? nebo díky tomu jsem nějak celoživotně postihnutá?? díky

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
inkakřivák
Neúnavná pisatelka 18292 příspěvků 12.04.19 15:46

Prosím tě, budeš tahat pytle cementu? Něco se mi plete, že snad žena nesmí nosit víc než 15 kilo. Nebo jsi chlap po sekci? Nebo byla to sekce, nebyla to lobotomie 4/5 mozku?

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1073 příspěvků 12.04.19 15:47

Žena by 80kg zátěž neměla tahat vůbec… záleží jak se ti to bude hojit, já jsem 6 let po císaři a občas mě to bolí

inkakřivák
Neúnavná pisatelka 18292 příspěvků 12.04.19 15:48

@Kaileee Chtěla bych vidět ty ženy, které těch 8o kilo tahají. Já jo. Teda v zaměstnání, ne v posilce.

Russet
Neúnavná pisatelka 15071 příspěvků 12.04.19 15:49
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem 18m po císaři a mám v plánu po RD pracovat v práci která je fyzicky náročná.. až budu minimálně 3 roky po cs tak budu muset zvládnout unést i věci o hmotnosti 80kg.. myslíte že mohu když jsem po sc? nebo díky tomu jsem nějak celoživotně postihnutá?? díky

To bych dělat teda nechtěla, co je to za práci? Jinak bych řekla, že záleží na hojení, ale je to břišní operace a jizva nikdy nebude to, co zdravá tkáň. Když je povoleno i další dítě po CS, což zátěž představuje, neměl by být člověk do konce života „invalida“.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.19 15:51
zakladatelka

@inkakřivák @Kaileee @inkakřivák budu dělat pečovatelku v DD a ta jsou klenti kteřý s musí tahat z postele a td a mají 80kg i víc.. tak proto :kytka:

Russet
Neúnavná pisatelka 15071 příspěvků 12.04.19 15:52
@Anonymní píše:
@inkakřivák @Kaileee @inkakřivák budu dělat pečovatelku v DD a ta jsou klenti kteřý s musí tahat z postele a td a mají 80kg i víc.. tak proto :kytka:

A to je jako věc? 8o

Russet
Neúnavná pisatelka 15071 příspěvků 12.04.19 15:54

Myslela bych na sebe a našla si práci, kde si neodrovnám za pár let záda.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.19 15:54
zakladatelka

@Russet tak snad chápete jak to myslím.. není to myšleno tak že člověk je věc jen se ptám zda mohu mít takovou zátěž, prostě unést 80kg…

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 48325 příspěvků 12.04.19 15:54

Nedokážu si představit ženu co zvedá 80kg.Neni to překlep? To se dělá v ženské kulturistice.
Jinak už mám jednoho cs za sebou. Nikdy sem žádné omezení neměla ani ve sportu.

Teď mě za pár dní čeká další cs a k tomu mám trojitou zlomeninu nohy takže bez doslapu na vozíku a o berlích..po cs budu tedy muset hned zvedat celou svou váhu (vážím 52kg teď 64)..což si teda také nedokážu představit :,( jak půjde z roztrhaným břichem..ale nakonec to bude muset jít..

Sany80s
Kelišová 7178 příspěvků 12.04.19 15:59

Řekla bych, že císař po zahojení jizvy a určité době není problém.
Problémem je spíš zákon, protože tuto práci člověk sám bez pomoci jiných nebo zařízení dělat nesmí.

Kriss Tina
Echt Kelišová 9450 příspěvků 12.04.19 16:01

Jako pečovatelka musí uzvednout celého člověka, polohovat ho atd a nést 80kg živé váhy je ještě horší než nést pytel cementu. Jak je to po císaři netuším, to se poraď spíš s doktorem. Nicméně někdo tu práci dělat musí no, ty nemohoucí lidi se nemůžou nechat shnít někde v posteli, taky to dělám, sama mám 50kilo a dá zabrat jenom napolohovat někoho kdo má 100kilo plus, natož toho člověka pak dostat třeba z postele na vozík, to je záhul i ve dvou osobách. Zlaté nošení pytlů cementu :lol:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 18470 příspěvků 12.04.19 16:23
@Kriss Tina píše:
Jako pečovatelka musí uzvednout celého člověka, polohovat ho atd a nést 80kg živé váhy je ještě horší než nést pytel cementu. Jak je to po císaři netuším, to se poraď spíš s doktorem. Nicméně někdo tu práci dělat musí no, ty nemohoucí lidi se nemůžou nechat shnít někde v posteli, taky to dělám, sama mám 50kilo a dá zabrat jenom napolohovat někoho kdo má 100kilo plus, natož toho člověka pak dostat třeba z postele na vozík, to je záhul i ve dvou osobách. Zlaté nošení pytlů cementu :lol:

já jsm ze zdravotnictví 20 let, ale co si pamatuju, nemohoucí lidi jsme převracely, umývaly a polohovaly ve dvou :think: Ted snad prý mají v DD i nějaké zvedáky či co? Tohle přece nemůže dělat samotná žeská? :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.19 16:27

Jsem zdravotnik, 4 roky po sekci, taham taky lidi a nikdy me nenapadlo nad tim takhle uvazovat. S jizvou jsem nemela nikdy zadne problemy… :nevim: ono, kdyz to delas dobre a samozrejme s pomoci, tak tech kil tolik zase netahas ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.19 17:11

Jsem 9 měsíců po 2.císaři a nemít jizvu, tak ani nevím, že něco bylo.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama