Císař na doporučení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Luciet2
Ukecaná baba ;) 2162 příspěvků 19.12.17 19:42
Císař na doporučení

Mohu se zeptat kdo tu měl doporučení na císaře od psychiatra? Neměli s tím v porodnici problém?
Kdy jste se hlásili v porodnici na naplánování datumu?
Kdyby měl někdo zkušenost v Brně.

Příspěvek upraven 19.12.17 v 20:06

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Lychee13
Závislačka 3090 příspěvků 19.12.17 19:57

Máš k tomu závažný důvod? Kamarádce to u nás v Brně neuznali, tak rodila v Jihlave nakonec.

bibi2233
Kecalka 467 příspěvků 19 inzerátů 19.12.17 20:00

Známá měla doporučení a v první vybrané porodnici nesouhlasili (razí tam přirozenější způsoby porodu), tak se domluvila nakonec jinde, kde to udělali bez problémů. Ale podrobnosti neznám.

Sue.Ellen
Ukecaná baba ;) 2393 příspěvků 19.12.17 20:03

Ja mela pouze od psychologa a zaroven od gynekologa a bez problemu.CS mi naplanovali na termin porodu(rodila sem ale o 14 dni drive).

Luciet2
Ukecaná baba ;) 2162 příspěvků 19.12.17 20:05

@Lychee13 v Brně ji to nechtěli? právě jsem slyšela, že v Brně nechtějí

Luciet2
Ukecaná baba ;) 2162 příspěvků 19.12.17 20:06

@Lychee13 No nevím jak pro koho je závažný, ale mám to rozepsané právě v tom doporučení

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.17 20:14

Kamarádce odmítli, nevím konkrétně z jakého psychického důvodu, tak chcete rodit, ale kamarádce zpackali první porod a pak chtěla císaře, měla doporučení od psychiatra, ale porodnice odmítla, že nedělají císaře na přání. Nakonec rodila přirozeně a proběhlo vše v pořádku narozdíl od prvního porodu. Když někde odmítnou, jděte jinam.

Lychee13
Závislačka 3090 příspěvků 19.12.17 20:17
@Luciet2 píše:
@Lychee13 No nevím jak pro koho je závažný, ale mám to rozepsané právě v tom doporučení

Tak pokud se “jen” bojíš, jako každá, tak to není závažný důvod. Pokud se už jednou něco stalo, tak to závažný důvod je.

Luciet2
Ukecaná baba ;) 2162 příspěvků 19.12.17 20:18

@Lychee13 No tak léčím se již 10 let a podle mé psychiatričky to závažné je

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.17 20:20

Prosím o anonym, soukromí kamarádky.
je z jižní Moravy, vyšli jí vstříc v Třebíči. Brno se k tomu stavělo odmítavě. Byla vyčerpaná předchozími traumatickými porody, zdravitními problémy a složitou rodinnou situací. Byla psychicky vydeptaná děsivě, hodně utrápená.
Jiné kamarádce zas vyšli vstříc v Přerově, ale už je to řadu let. Obecně jsou asi vstřícnější v menších nemocnicích.
Tak hodně štěstí :kytka:

Sue.Ellen
Ukecaná baba ;) 2393 příspěvků 19.12.17 20:21

@Luciet2 poradim ti: kdyby ti ho porodnice zamitla, trvej na tom, ze to chces mit zapsane v karte…pak otocej, nikdo si nevezme na triko doporuceni na CS a nasledne zamitnuti, v pripade ze by se neco zpackalo.

Lychee13
Závislačka 3090 příspěvků 19.12.17 20:22
@Luciet2 píše:
@Lychee13 No tak léčím se již 10 let a podle mé psychiatričky to závažné je

Když chceš poradit a napíšeš A, měla bys napsat i B, takhle Ti nemůžeme poradit, když neznáme situaci.

Luciet2
Ukecaná baba ;) 2162 příspěvků 19.12.17 20:22

@Sue.Ellen od koho to mám mít v kartě? od gynekologa?

l-sou12
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 19.12.17 20:22

@Luciet2 ale je to císař na přání, který legální není, proto s tím porodnice mají problém, jestli se jen bojíš, tak se nedivím, že ho nechtějí udělat. Něco jinýho je, když třeba ženská má následky po přirozeném porodu nebo jí poškodily dítě, v takovém případě je císař na přání na místě.

Luciet2
Ukecaná baba ;) 2162 příspěvků 19.12.17 20:23

@Lychee13 no tak co je už konkrétní problém není důležité, jedná se mi přímo o to že to doporučení od mojí doktorky mám…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >