Císař na přání pro prolaps

Anonymní
30.1.20 09:09

Císař na přání pro prolaps

Ahoj holky, vím, že tu taková témata jsou, ale nejsou moc aktuální. Mám 15 měsíců po prvním porodu, který byl dlouhý, ankonec vyvolávačka, potrhaná celá, k tomu nástřih… To by se ale dalo jenomže mi zůstaly problémy po tom dlouhým tlačení, prolaps dělohy, cystokéla, rektokéla. Bez klystýru se nevyprázdním, tampon u mě nehrozí, ani popoběhnou nemůžu :roll: Jsem znovu těhotná a rodit vaginálně už fakt nechci :,( Myslíte, že je nějaká možnost, že mi někdo udělá císaře „na přání“? Samozřejmě se budu snažit to domluvit s gynekologem, aby mi napssl indikaci, ale jako chlap moc nemá náhled a bere to, že jsem v pohodě :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

30.1.20 09:22

Neporadím. Jen jsem chtěla napsat, že Tě obdivují, že jsi do toho šla po tomhle všem podruhé. Ať Ti to dobře dopadne :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.1.20 09:24

Ahoj, takhle hrozně zničená nejsem, ale kvůli problémům s močákem po předchozím porodu jsem taky odmítla rodit vaginálně. Můj gynekolog mě podpořil a poradil porodnici, kde s tím nebude problém. Primář v porodnici mě vyšetřil a naplánoval termín císaře. Odkud si?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.1.20 09:27

@Oliverka28 nechtěli jsme jedináčka, ale tak brzo to taky nebylo v plánu :roll: No kdyžtak půjdu pak na nějakou operaci, ale co mám načteno, tak úspěšnost taky nic moc. Holt budu zkryplená do konce života, ve třiceti letech :zed: Ale ten císař je pro mě aspoň naděje, že už by se to nemuselo zhoršit. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.1.20 09:29
@Anonymní píše:
Ahoj, takhle hrozně zničená nejsem, ale kvůli problémům s močákem po předchozím porodu jsem taky odmítla rodit vaginálně. Můj gynekolog mě podpořil a poradil porodnici, kde s tím nebude problém. Primář v porodnici mě vyšetřil a naplánoval termín císaře. Odkud si?

Ty jo, taktk je super přístup :dance: Z Kroměříže.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.1.20 09:39

Já rodila v Ivančicích. A po porodu se mi všechno zlepšilo a operaci zatím nepotřebuji. Takže nezoufej, třeba se to taky zlepší

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.1.20 09:45
@Anonymní píše:
Já rodila v Ivančicích. A po porodu se mi všechno zlepšilo a operaci zatím nepotřebuji. Takže nezoufej, třeba se to taky zlepší

Jee, jiskřička naděje, děkuju :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.1.20 10:13

Jenom do doporučené porodnice jsem to měla asi 70 km, ale vyplatilo se. A chce to najít doktora, který problémy bere vážně a napíše to do zprávy pro porodnici

• Nahlásit
  • Citovat
2387
30.1.20 10:48

Měla jsem to podobně, první porod hnus, druhý jsem si domluvila sekci. Pokud chceš, napiš mi SZ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.20 23:50
@Anonymní píše:
Ahoj holky, vím, že tu taková témata jsou, ale nejsou moc aktuální. Mám 15 měsíců po prvním porodu, který byl dlouhý, ankonec vyvolávačka, potrhaná celá, k tomu nástřih… To by se ale dalo jenomže mi zůstaly problémy po tom dlouhým tlačení, prolaps dělohy, cystokéla, rektokéla. Bez klystýru se nevyprázdním, tampon u mě nehrozí, ani popoběhnou nemůžu :roll: Jsem znovu těhotná a rodit vaginálně už fakt nechci :,( Myslíte, že je nějaká možnost, že mi někdo udělá císaře „na přání“? Samozřejmě se budu snažit to domluvit s gynekologem, aby mi napssl indikaci, ale jako chlap moc nemá náhled a bere to, že jsem v pohodě :roll:

Mám to taky takhle po druhém porodu před 4 lety. Po prvním jsem to ještě neměla. Hlavně rektokéla(bez klystýru si taky nedojdu), cystokéla, dělohu mám taky nízko, tampón taky nee. Je to po tlačení při čelní poloze :,(
Chtěla bych třetí, ale trápí mě porod- císaře se bojím, ale toho, co by se stalo po třetím taky, tak to zatím oddaluju.
Byla jsem už objednaná na operaci rektokély, ale zatím jsem to odložila, protože bych prostě to třetí ještě moc chtěla.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.2.20 08:09
@Anonymní píše:
Mám to taky takhle po druhém porodu před 4 lety. Po prvním jsem to ještě neměla. Hlavně rektokéla(bez klystýru si taky nedojdu), cystokéla, dělohu mám taky nízko, tampón taky nee. Je to po tlačení při čelní poloze :,(
Chtěla bych třetí, ale trápí mě porod- císaře se bojím, ale toho, co by se stalo po třetím taky, tak to zatím oddaluju.
Byla jsem už objednaná na operaci rektokély, ale zatím jsem to odložila, protože bych prostě to třetí ještě moc chtěla.

Ahoj :) Tsk buď další dítě rodit vaginálně a odrovnat to úplně, pak vaginoplastika, nebo první operace a pak ten císař :nevim: Bývalrj je gynekolog a když sem mu popsala svoje potíže, říkal, že to už určitě na plastiku je a že opravdu to bohužel není řešení doživotní, ale tak na 5-10 let… Takže do smrti třeba 6 operací :roll: To se mi teda vůbec ndlíbí :,( Jinak já jsem teď 14.tt a musím říct, že spodek dobrý, nic neleze ven, potíže se nezhoršily, pocitově je to dokonce lepší :dance: Za to mě šíleně bolí kyčle. No ten gynekllog mi i tak doporičuje rodit vaginálně, žeby se to stejně zhoršilo věkem, tak že už je to jedno 8o Ale já bychráda, aby se to zhoršilo až tím věkem a ne ve 30ti :,( Sama si příkladem toho, že druhý porod toho může zhoršit hodně :think:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama