Číslo na lichváře

11.4.17 12:51

.

.

Příspěvek upraven 11.04.17 v 15:03

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11.4.17 12:59

Mám pocit, že lichváři jsou všichni. Tady si půjč :mrgreen: nebo si zadej na googlu či seznamu půjčka u lichváře… půjčí všichni, neboj :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
11.4.17 13:03

:zed: Dneska už ne… :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
442
11.4.17 13:03

Jsi ve velmi slozite situaci a tak si to pos…jeste vic lichvarem? A tim to vsechno zacina…Zamysli se nad jinou moznosti nebo se dostanes do poradneho prusvihu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 13:04

V půjčkách se nevyznám, ale znám pár lidí, kterým půjčil provident, ač jsou v exekuci. Nevím jak je to možný, ale asi půjčujou každýmu. Podezřelého lichváře bych obešla obloukem, to může být nebezpečný, fakt bych se bála.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 13:08
@Agneth píše: :zed: Dneska už ne… :lol: :lol: :lol:

Další s půjčkama, co :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 13:14

Kdybych měla jinou možnost tak ji využijí. S ex jsem odjela v lednu Zajeho rodinou na Ukrajinu. Jenže už mě nechtěli pustít zprávy. 3mesice jsem tam uvízla. Přišla o práci a naběhl mi dluh na televizi co jsem měla na splátky. K tomu navíc mě ex vyhodil z bytu protože si našel jinou a v bance mi nepůjčil. Nemám kde bydlet a u babičky na gauči spát celý život nemůžu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 13:15

.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2420
11.4.17 13:18

A z čeho chceš splácet? Máš aspoň jistý příjem?

EDIT: A kolik vlastně dlužíš?

Příspěvek upraven 11.04.17 v 13:18

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 13:18

Co třeba najít jinou práci, na televizi se domluvit na splátkovým kalendáři(nechápu, že si někdo vezme televizi na splátky) a řešit to jinak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 13:19

Vždycky je jiné řešení!!! Vytloukat dluh dluhem (navíc u lichváře) je ta největší pitomost, kterou můžeš udělat. Raději spát u babičky na gauči a na narostlý dluh za televizi si domluvit splátkový kalendář u toho, kdo teď má dluh na starosti než si půjčovat u lichváře. To je cesta přímo do pekla. Tchýně pracovala jako exekutorka a ty příběhy, které nám kolikrát vyprávěla..věř mi že takhle skončit opravdu nechceš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 13:22
@Valinka20 píše:
Kdybych měla jinou možnost tak ji využijí. S ex jsem odjela v lednu Zajeho rodinou na Ukrajinu. Jenže už mě nechtěli pustít zprávy. 3mesice jsem tam uvízla. Přišla o práci a naběhl mi dluh na televizi co jsem měla na splátky. K tomu navíc mě ex vyhodil z bytu protože si našel jinou a v bance mi nepůjčil. Nemám kde bydlet a u babičky na gauči spát celý život nemůžu.

Na co si nenašetřím, to si nepořídím: Tě neučili? :think: Na co nemám, to si nekoupím? :think:
Nevadí, právě na takových se vydělává nejlépe. Finační společnosti už si mnou ruce, jak ti pěkně skáčou další úroky.
Tak spíš u bábi na gauči, můžeš jít máknout do Lidlu, Kauflandu, Tesca, pořád berou lidi. Našporuj si peníze na kauci, nájem a můžeš jít bydlet do svého.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
11.4.17 13:23
@Valinka20 píše:

No, tak popravdě…těžkou situaci si představuji trochu jinak. Kvůli dluhu za televizi si opravdu není potřeba půjčovat u lichváře.
Takže využij raději toho gauče u babičky a najdi si práci, ať nemusíš žít celý život pod mostem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 13:23

Mám práci, ale novou a proto mi nikdo nepůjčil.
Potřebuji 30 tisíc. Na to abych mohla doplatit dluh a zaplatít kaucí na byt, abych měla kde bydlet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 13:24
@lleennttiillkkaa píše:
Co třeba najít jinou práci, na televizi se domluvit na splátkovým kalendáři(nechápu, že si někdo vezme televizi na splátky) a řešit to jinak?

Jí hned teď potřebuje přeci :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama