čištění odpadů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 20.05.10 11:56
čištění odpadů

ahoj, zajímalo by mě, čím doma čistíte odpady, koupila jsem si na to cosi za 100 kč a mělo se to celé nalít do jednoho umyvadal!!! Jsem myslela, že mě trefí šlak, takových peněz a navíc se to stejně nevyčistilo. Co na to používáte? Někdo mě radil prášek do pečiva, ale nevím jak dlouho to tam nechat nebo jak to vůbec použít. Co používáte vy doma???

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 20.05.10 11:58

My používáme Krtka :mrgreen: :mrgreen: Fakt se to tak jmenuje.Zaliješ vařící vodou,nasypeš a pak necháš působit a zase zaliješ horkou vodou.Jsou to mikrogranulky a vždy to zabralo :palec:

Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 20.05.10 11:59

http://www.stejkr.cz/…zi/32822.jpg

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 20.05.10 12:03

No a Krtek není nic jiného než hydroxid sodný, který koupíš v dobré drogerii za poloviční cenu :wink:
Návod je stejný: nasypat, zalít horkou vodou a nechat vyšumět, popř. opakovat. Ale bacha, je to děsnej sajrajt, aby ti to nevyprsklo do obličeje, nebo aby to nesnědly děti.

Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 20.05.10 12:05

Jo to ani nevím.Já kupuju krtka a na složení jsme se nekoukala :mrgreen: Je fakt,že někdy to dost vyprskne,ale zase vidíš,že to zabralo.Všechny tuty sajrajty mám schovaný

Livlin
Ukecaná baba ;) 1525 příspěvků 20.05.10 12:10

Prášek do pečiva se zalívá octem a necháš nějakou dobu působit. Jinak já doma čas od času použiju Freddy, taky jsou to mikrogranulky, které se zalévají horkou vodou, je to údajně šetrný k životnímu prostředí a myslím, že český výrobek.

verisek
Závislačka 4990 příspěvků 20.05.10 12:15

Jojo ja taky používám Fredyho,a má fakt grády.umyvadlo už mi skoro neprotýkalo ale Fredy to dost projel,takže paráda,jsem spokojená a stál myslím 50 nebo 60Kč

Eemii
Neúnavná pisatelka 16998 příspěvků 20.05.10 12:37

Myslim,ze nemuze byt nic ucinejsiho,nez 100% hydroxid :nevim: ,ted nevim,kdo pouzivate Krtka,je to jen hydroxid pod jinym nazvem za vic penez?Nebo ve slozeni je vic slozek?

Mela jsem Freddiho a ten je proti tomu teda nic :mrgreen:

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 20.05.10 12:58

Máme krtka i Fredy - oboje super.
Tekuté drahé srajdy jsou na nic..Vyhozené peníze :evil:

pavlak5
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 20.05.10 13:03

my taky jeli v Krtkovi ,ale úplně nejlíp mi odpady vyčistí prášek do pečiva zalitej octem

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 20.05.10 13:33

My taky Krtek, Freddy, cosi jsem teď viděla na ten způsob i v DM…

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 20.05.10 14:25

kolik se dává toho prášku do pečiva a kolik octa??? chci to zkusit v koupelně v umyvadle, díky moc

šóšannáh
Kelišová 5799 příspěvků 20.05.10 14:37

mám podobný dotázek: a používáte to i když máte čističku ??? mám dojem, že by to zabilo všechny potřebné bakterie :nevim: :think:

pavlak5
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 20.05.10 14:40

já jsem v paneláku včera jsem to zkoušela poprvé :oops: ,protože krteka jsem nesehnala.dala jsem celej pytlík a ocet od oka (tak 2-3lžíce)pak to začlo smrdět a pěnit tak jem to chvilku nechala a pak spláchla vařící vodou -výsledek mě hodně překvapil.

Denda 77
Kecalka 104 příspěvků 20.05.10 18:25

Ahoj já mám vyzkoušenej výrobek od madel.Jmenuje se STURA FACILE a stojí 114,– 1000ml.Obsahuje taky tu kyselinu sírovou.Sežere i vlasy.Jen bacha fakt v kontaktu z vodou stříká.Tak jen do suchého odpadu.Nebo TIRET a ten je i přes neodtékající vodu fakt dobrej.Upanej dřez všichni známe.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >