Čistění odsávačky Medela Harmony

1192
12.1.06 09:50

Čistění odsávačky Medela Harmony

Ahoj holky,

mám doma odsávačku Harmony, zatím jsem jen občas odstříkávala přebytečné mléko když se malý v noci nevzbudil, teď mám nějaký hnisavý puchýřek na bradavce a než se to spraví tak potřebuju odsávat a dokrmovat malýho lžičkou. Dosud jsem odsávačku jen vyplachovala horkou vodou, ale teď jí budu muset vyvařit. Chci se zeptat, jestli se může vyvařovat i ten masážní nástavec a ten středový „kloub“ s tím žlutým ventilem s membránou? Jak dlouho vyvařovat? Ona se mi za to membránou hlavně usazuje plíseň, na obrázku návodu to vypadá, že to jde oddělat od toho „kloubu“ ale mě to nejde silou ani odšroubovat ani vytáhnout…
Díky za radu.
Gina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
12.1.06 10:48

čištění odsávačky Medela Harmony

Tuto odsávačku mám také, používala jsem ji cca 1-2× denně. Po použití jsem všechny části (kromě „páky“) omyla v horké vodě se saponátem, jednou za dva až tři dny pak nechala vyvařit (kloub s membránou, lahvičku a nástavce) - cca 5 minut.

• Nahlásit
  • Citovat
1468
12.1.06 12:28

Ahoj.

Tuto odsávačku jsem používala 6-7× denně (nekojila jsem, jen odstříkávala pidimnožství). Také jsem pokaždé oplachovala horkou vodou a jednou za 2 dny všechny části vyvařovala.

Beruška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mirushe
29.9.12 09:39

Ahojda holky,

chci se zeptat, od švagrové jsem dostala odsávačku medela harmony, ale švagrová to vypadá nikdy nevymyla, takže to vypadá no, když napíšu hrozně, tak to je ještě slabé slovo. Takže saponát, pořádně vymýt a ještě vyvařit?? taky jsem našla, jak tu psala jedna maminka v kloubu jakoby plíseň - na takovém plastovém plíšku, který nejde sundat. moc děkuji za odpovědi :)

• Nahlásit
  • Citovat
Chocolate
29.9.12 10:12

No, vymýt a pak bych to třeba ještě dvakrát vyvařila - jednou v saponátu a jednou čistou vodou.

• Nahlásit
  • Citovat
24.3.16 08:14

vyvařování odsávačky

Ahoj, dostala jsem tuto odsávačku, použitou, je dost špinavá, musím jí naprosto důkladně umýt.

Lze vyvařit úplně celá, včetně úplně všech součástek? Myslím i ta žlutá páčka, z návodu jsem bohužel nepochopila a nerada bych ji zničila.
:mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4787
24.3.16 08:47

Já mám aventku a sterilizuju to celé.. Ty páčky jen občas, pokud to vleze do sterilizátoru.. Teď už mám elektriku, tak už to řešit nemusím..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama