Prosím Poraďte - Vyvařování skleniček

9239
24.12.05 22:57

Prosím Poraďte - Vyvařování skleniček

Prosím o radu. Začali jsme přikrmovat (bohužel mlíčko nestačí) a já nevím jak vyvařovat sklenice. Když totiž vyvařuju klasicky v hrnci deset minut tak mám na všech věcech bílý povlak. :cry: Asi je to tím že máme velmi tvrdou vodu. Jenže jak jinak sterilizovat bez vyvaření. Stačí prolít vařící vodou z varné konvice????? :?: :?: Nebo vyvařovat kratší dobu??
A ještě jeden dotaz??? Můžu si mlíčko připravit do lednice a pak jen přihřát v teplé vodě?? 8O Pokud ano jak dlouho může být v lednici od rána až do šesti sedmi večer nebo jen třeba hodinku???? Jedná se mi o jednu láhev kterou dám k večernímu kojení (vlastně večer jen jakoby požužlá prso a pak má ještě hlad).

Děkuji moc. Vím, že jsem si vybrala špatnou dobu, ale mlíko skutečně není a nemůžu malou nechat křičet hlady. Ale ten bílý povlak se stírá i rukou to jí dát taky nemůžu. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9237
25.12.05 09:30

Ivo,ten bílý povlak je vodní kámen.Já vyvařuji v destilované vodě a je to v pohodě.To nám poradili v porodnici.
Krásné svátky.
Dana a 2raubíři

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
25.12.05 10:12

Ahoj, staci horka voda, a mliko muzes ohrat ve vode, v lednici muze byt 24h. Sany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama