čištění zoubků

234
29.7.07 14:31

čištění zoubků

Od kdy čistíte dětem zoubky?Máme dva dole, Filípek má malinkej kartáček a zkoušíme trošku vodou čistit.Má to jako hru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24896
29.7.07 14:34

ahoj
já čistila hned jak se zoubky objevili, ale spíš jsem ho jen potřela takovým ubrouskem, spíš to byl takový filtrační papír (pokaždý čistý) a jen čistou vodou. Vždycky jsme čistili ráno a večer po jídle.
Dneska už čistíme kartáčkem. Ráno Liborek sám a večer já. Někdy si jde i z vlastní iniciativi čistit i po obědě.
Přeji krásné a zdravé zoubky
mava

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
602
29.7.07 16:46

Ahojky,

my čistili taky od prvních zoubků. Třeba i jen látkovou plínou setřít ze zubů plak. Také jsme na počátku pořídili :,-(u zvykacích kartáčků (nemají štětiny, ale jsou gumové, malá to žužlala a zvykala si na pocit z kartáčku). Pastu jsme začali používat snad až po 1. roce. Teď už je u nás čištění samozřejmý denní rituál, ráno i večer. Nejdřív vyčistím já (lepší kvalitní kartáček) a druhým hracím (obyč.) si pak malá dočistí. Zubař nás pochválil :-)

Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
29.7.07 19:08

od prvnich zoubku, tzn. v nasem pripade od sesti mesicu. Poridila jsem si na ty dva tesacky zubni nastavec prstacek (jo byla tu vtipna diskuze, kde tento prstacek byl nabizek v erotickem eshopu jako drazdidlo :-)))), cca od roku jsem nechala okusovat klasicky detsky zubni kartacek a pak ji zoubky docistila a cca od tri let si suverene cisti zoubky sama - i nadale ji docistuji ja, ostatne pisou ze do predskolniho veku by se to melo tak delat. Neprihlasena Hanka1

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama