Citalec a návaly pláče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 08:24
Citalec a návaly pláče

Ahoj holky, chci se zeptat. Přestala jsem po 5 letech brát antidepresiva, brala jsem na panick= ataky. Neberu ho asi tři týdny. Je to asi tak týden, co mě najednou přepadnou hrozné návaly pláče a nevím z čeho, žádný konkrétní důvod nemám, myslíte, že to může být tím??? Díky za odpověď.

Reakce:
Russet
Extra třída :D 13975 příspěvků 25.01.17 08:42

A prášky sis vysadila sama?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 09:01

Jo, sama.

Ester13
Kelišová 5846 příspěvků 25.01.17 09:04

Jejda, kolik jsi brala mg? Okamžitě kontaktujte psychiatra a začněte znovu nasazovat. Samozřejmě je to z toho.

SussieS
Závislačka 3837 příspěvků 25.01.17 09:43

Jak vás může napadnou bez domluvy s lékařem vysazovat AD… achjo. Kontaktujte ho, a domluvte se na dalším postupu. Můj blízký příbuzný takovouhle volovinu udělal taky a málem si vzal v důsledku toho život. Změny v braní AD si nemůžete ordinovat sama…

Luciiiš83
Kelišová 5544 příspěvků 25.01.17 09:52

Tyto léky se nesmí když už vysadit na jednou! Ale pozvolna. Vysazovani trvá až půl roku. Aby to pro tělo nestal šok což už se asi stalo že?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 10:01

Jo, díky holky, už jsem u něj teď ráno byla, Seřval mě, začnu zase po půlce + lexaurin a potom postupně zvyšovat, díky za podporu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 10:04

Důvod, proč jsem ho přestala brát byt, že po něm dost kynu…Za měsíc budu mít oslavu 40 narozenin a chtěla jsem být hubená…Doktor říkal, že bych taky za měsíc mohla být hubená, ale v léčebně :,( a to nemůžu protože mám na starosti 7 letou dceru a mojí onkologicky nemocnou mámu…

Ester13
Kelišová 5846 příspěvků 25.01.17 10:07
@Anonymní píše:
Jo, díky holky, už jsem u něj teď ráno byla, Seřval mě, začnu zase po půlce + lexaurin a potom postupně zvyšovat, díky za podporu.

Super, na tu chvíli Lexaurin pomůže. Za chvíli zas najede hladina a bude lépe. Mrzí mne, že Tě doktor seřval, nejsi první ani poslední, kdo takhle s léky sachuje. Ať je brzy dobře. :hug:

lili355
Kecalka 143 příspěvků 25.01.17 10:13

Jezis to je mazec, prestat brat po 5 letech naraz mesic pred oslavou, kde chci byt hubena. :zed:
No nic, hlavne ze to dobre dopadlo, drzim palce, at se to ustali co nejdriv.

Ou
Kelišová 6216 příspěvků 25.01.17 10:14

Protože svévolně přerušujete léčbu a vysazujete prášky bez konzultace s lékařem.

nejste ani první, ani poslední, ale taky jste to mohla odnést horším stavem, než jen návaly pláče.

Především si k lékům přiberte psychoterapii. Bez té se opravdu nenaučíte proměnit ty vzorce, které vás k lékům dovedly.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 10:23

Děkuji za podporu všem. :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >