Citalec a návaly pláče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 08:24
Citalec a návaly pláče

Ahoj holky, chci se zeptat. Přestala jsem po 5 letech brát antidepresiva, brala jsem na panick= ataky. Neberu ho asi tři týdny. Je to asi tak týden, co mě najednou přepadnou hrozné návaly pláče a nevím z čeho, žádný konkrétní důvod nemám, myslíte, že to může být tím??? Díky za odpověď.

Reakce:

Russet
Extra třída :D 11671 příspěvků 25.01.17 08:42

A prášky sis vysadila sama?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 09:01

Jo, sama.

Ester13
Kelišová 5818 příspěvků 25.01.17 09:04

Jejda, kolik jsi brala mg? Okamžitě kontaktujte psychiatra a začněte znovu nasazovat. Samozřejmě je to z toho.

SussieS
Závislačka 3812 příspěvků 25.01.17 09:43

Jak vás může napadnou bez domluvy s lékařem vysazovat AD… achjo. Kontaktujte ho, a domluvte se na dalším postupu. Můj blízký příbuzný takovouhle volovinu udělal taky a málem si vzal v důsledku toho život. Změny v braní AD si nemůžete ordinovat sama…

Luciiiš83
Kelišová 5516 příspěvků 25.01.17 09:52

Tyto léky se nesmí když už vysadit na jednou! Ale pozvolna. Vysazovani trvá až půl roku. Aby to pro tělo nestal šok což už se asi stalo že?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 10:01

Jo, díky holky, už jsem u něj teď ráno byla, Seřval mě, začnu zase po půlce + lexaurin a potom postupně zvyšovat, díky za podporu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 10:04

Důvod, proč jsem ho přestala brát byt, že po něm dost kynu…Za měsíc budu mít oslavu 40 narozenin a chtěla jsem být hubená…Doktor říkal, že bych taky za měsíc mohla být hubená, ale v léčebně :,( a to nemůžu protože mám na starosti 7 letou dceru a mojí onkologicky nemocnou mámu…

Ester13
Kelišová 5818 příspěvků 25.01.17 10:07
@Anonymní píše:
Jo, díky holky, už jsem u něj teď ráno byla, Seřval mě, začnu zase po půlce + lexaurin a potom postupně zvyšovat, díky za podporu.

Super, na tu chvíli Lexaurin pomůže. Za chvíli zas najede hladina a bude lépe. Mrzí mne, že Tě doktor seřval, nejsi první ani poslední, kdo takhle s léky sachuje. Ať je brzy dobře. :hug:

lili355
Kecalka 144 příspěvků 25.01.17 10:13

Jezis to je mazec, prestat brat po 5 letech naraz mesic pred oslavou, kde chci byt hubena. :zed:
No nic, hlavne ze to dobre dopadlo, drzim palce, at se to ustali co nejdriv.

Ou
Kelišová 5169 příspěvků 25.01.17 10:14

Protože svévolně přerušujete léčbu a vysazujete prášky bez konzultace s lékařem.

nejste ani první, ani poslední, ale taky jste to mohla odnést horším stavem, než jen návaly pláče.

Především si k lékům přiberte psychoterapii. Bez té se opravdu nenaučíte proměnit ty vzorce, které vás k lékům dovedly.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 10:23

Děkuji za podporu všem. :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >