Reklama

Neurontin a přibírání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 07:37
Neurontin a přibírání

Dobre ráno, máte někdo takovou zkušenost při užívani? děkuji

Reklama

Reakce:

-Evka-
Závislačka 3620 příspěvků 25.01.17 09:55

Ne, nepřibírala jsem po něm.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 10:54
@-Evka- píše:
Ne, nepřibírala jsem po něm.

Takže ani nezadržovala voda? Spíš takhle to myslím, se ráno vzbudim a si pžipadam jak oteklina i po obličeji a vaha mi jde o něco malo nahoru, ale řekla bych že se zadržuje ta voda :nevim:

-Evka-
Závislačka 3620 příspěvků 25.01.17 12:06

Každý jsme jiný i na reakce.
Pročti si příbalový leták (je to tam zmíněné) a pokud máš dle tebe nějaký problém, konzultuj s lékařem.
Po čase jsem lék přestala užívat měla jsem alergickou reakci, za sebe málokteré léky snesu delší dobu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 12:10
@-Evka- píše:
Každý jsme jiný i na reakce.
Pročti si příbalový leták (je to tam zmíněné) a pokud máš dle tebe nějaký problém, konzultuj s lékařem.
Po čase jsem lék přestala užívat měla jsem alergickou reakci, za sebe málokteré léky snesu delší dobu.

no mi příjde, že u všech leku je zminěné uplně všechno a všechno se muže svezt na všechno, tak mě zajimaly spíš ty osobní zkušenosti :) člověk se s něčím léči a ve vedlejších učincích je psané, že to zpusobuji a dělaji to proč se člověk lečí..aby se v tom člověk vyznal :zed:

-Evka-
Závislačka 3620 příspěvků 25.01.17 12:36

Jak píšu, je to o člověku. Jsou lidé, kteří s tím problém nemají a jsou lidé, kteří nesnesou vůbec nic. Dle mne by mohli psát další vedlejší účinky v lécích, které jsem vyzkoušela :mrgreen:.
Za sebe zkoušela bych lék dál, buď si tělo na lék přivykne anebo časem bych ho po domluvě přestala užívat.
Problémové léky jsem vždy zkoušela několikrát a vysadila je pro vedlejší účinky, které mě v běžném životě hodně omezovaly. Třeba u jedněch jsem byla schopná ty problémy přejít, tak jsem je užívala 4 měsíce než se zjistilo, že efekt neměly.

Lollitka
Zasloužilá kecalka 509 příspěvků 25.01.17 17:59

Já beru Neurontin (900 až 1800 mg denně) asi 5 let a po něm jsem nikdy nic nepřibrala, po jiných lécích naopak hodně. Je to hrozně individuální.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 18:26
@Lollitka píše:
Já beru Neurontin (900 až 1800 mg denně) asi 5 let a po něm jsem nikdy nic nepřibrala, po jiných lécích naopak hodně. Je to hrozně individuální.

děkuji :kytka: já jim jen 300 :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama