Reklama

Snažení - lupénka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Margory
Kecalka 144 příspěvků 24.01.17 18:15
snazeni- lupenka

Ahojky, chtěla bych se zeptat na zkušenosti. S manželem se snažíme o miminko. Manžel už od 14 let ma lupenku. Nema to v hrozném stavu a pravidelne mate konopnou masti, ale svedi ho to. Muze to mít vliv na otehotneni? Nebo snížit funkci spermii? popřípadě se to přenést na dítě? Pokud vím tak lupenku nemůže dostat jen tak někdo. Ale i tak pro zajímavost. Dekuji ti

Reklama

Reakce:

PinkGirl666
Závislačka 4727 příspěvků 24.01.17 18:31

Přítel má lupenku cca asi 17let a syn sa povedl napoprvé a lupenku nemá

Margory
Kecalka 144 příspěvků 24.01.17 18:35

Juuu dekuji :mrgreen:

PinkGirl666
Závislačka 4727 příspěvků 24.01.17 18:38
@Margory píše:
Juuu dekuji :mrgreen:
:mrgreen: :mavam:

pinguin11
Povídálka 40 příspěvků 24.01.17 18:59

@Margory
Ahoj, jestli má vliv na snažení netuším, ale dědičná je. Dítě se s ní nemusí narodit, může se spustit až v dospělosti..

Margory
Kecalka 144 příspěvků 24.01.17 19:14

@pinguin11 mas s tím vlastni zkušenost? Tak budu se modlit aby se nám to vyhlo.

pinguin11
Povídálka 40 příspěvků 24.01.17 19:22

@Margory ano, máme v rodině ;) ale není to pravidlem, je mnoho spouštěčů. Třeba bych Vašemu dítěti nedoporučila tetováni a podobné věci, taky stres je toho mnoho ani nejde to všechno minimalizovat ☺

Vichrice
Ukecaná baba ;) 1578 příspěvků 1 inzerát 24.01.17 19:31

Mne se rozjela lupenka ve 32 po porodu. A na dalsi tehotenstvi vliv nema.

ZuzaMi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.17 19:44

Na snažení to vliv rozhodně nemá. Já trpím lupénkou od 18ti a z manželovy strany ji má tchán, takže z obou stran a dcerka díkybohu zatím nic (klepu). A stejně si myslím, že pokud se má objevit, tak to bude v dospělosti nějakou hormonální změnou apod.

papajaka
Kecalka 106 příspěvků 24.01.17 19:53

Holky nechci strasit ale dceri se objevila ted ve 23 letech ve vlasech. Je to geneticky dedicna nemoc. Moje maminka ji ma a sestra taky. Pani doktorka ji rika nemoc uspesnych lidi a spoustecem je stres. Taky ji rekla ze pokud si najde partnera ktery ji ma taky v genech tak deti budou chudaci.

mapu
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 24.01.17 20:04

Je dedicna a může se spustit v pozdejyim veku - u nás v rodině se dedi po zenske linii- mne se spustila po narkoze v 27, ted je zalecena, ale vysypu se ve stresu…modlim se, aby se synovi vyhla..

Margory
Kecalka 144 příspěvků 24.01.17 20:38

Dekuji holky za info. No tak v tomto případě se nedá nic delat. Bud a nebo… :?

Poisson28
Kecalka 330 příspěvků 25.01.17 08:39

Já ji mám po babičce, vyrazila mi v šestnácti po zánětu okostice. Takže ano, dědičné to je, ale podle mojí doktorky to prý hodně často přeskakuje generaci.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama