Cítím se bezradně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 12:54
Cítím se bezradne

Ahoj holky, raději anonymně..7 let jsem byla ve vztahu s partnerem, který prvních 3,5 roku žil v zahraničí a každé dva měsíce sem za mnou lital třeba na 4 dny. Porad rikal vratim se, pak zase nevratim se až z toho bylo těch 3,5 roku a já se musela odstěhovat za nim. A tady nastal první kamen úrazu..než jsem se tam stěhovala, tak mi nasliboval jak mi ukáže tu zemi, jak budeme se známými chodit grilovat, do bazénu atd..no a nic z toho se nestalo..jen mě tam postavil k plotně a jednou za týden mě vzal do města na dopolední nákup jídla a sup zpátky domu, na gauč, jointa a to bylo vše. Podotýkám ze já trávu nekourim. Hrozne jsem chtěla zpátky domu protože mě to tam takhle nebavilo, čekat na nej až přijde z práce domu, zhuli se, naji se a usne u TV. Takže jsem začala plánovat návrat domu i vzhledem k tomu, ze jsme se snažili o dítě protože po 3/4 roce vztahu jsem otěhotněla ale bohužel mimodelozne, takže jsem bez jednoho vejcovodu a doktoři nám řekli ze bez umělého oplodnění to nepůjde. Takže byl návrat domu a naplánované uměle oplodnění, kdy ze mě vytáhli pouze jedno vajíčko a ještě ani nebylo zralé. Totalne jsem se z toho sesypala. Doktorka mi pak řekla ze musíme mít darovane i spermie i vajíčka. První pokus ivf jsem platila já ze svého protože partner nebyl moc schopen nasetrit peníze a když jsme se dohodli ze půjdeme na druhy pokus tak to měl platit on. No takže jsme čekali dva roky :D mezitím x milionu hádek kvůli penězům, připadalo mi ze vše je na mě a cítila jsem zodpovědnost za nás za oba. Pak přišlo tohle léto a já se zamilovala..potkala jsem mladšího kluka se kterým jsem začala chodit ven, výlety, kolo, koupání atd..po x letech jsem cítila ze zase “ziju”…no a od bývalého jsem se definitivně odstěhovala před dvěma měsíci a začala jsem žít s novým partnerem. Milovali jsme se bez ochrany protože já přeci normálně děti mít nedokážu, jak mi tvrdili…tak si partner dával pozor..no a teď 20.listopadu na testu dvě čárky 8o jako byl to strašný šok pro nás pro oba, přece jen jsme spolu strašně krátkou dobu ale miminko rozhodne chce. A teď k jádru věci, už si připadám jako totální blázen protože od Te doby co jsem zjistila ze jsem těhotná tak neustále myslim na bývalého..dnem, noci proste porad..jak mu bude až zjisti ze chvilku po rozchodu čekám dítě s jiným, jak bude mne až zjistím ze si taky někoho našel atd..někdy dokonce přemýšlím nad tím ze bych šla na potrat a vrátila se k ex i když vim ze tam mě nic nečeká..už si opravdu připadám jako blázen…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
ellie94
Kecalka 269 příspěvků 12.12.18 13:02

Podle mě to budou jen hormony. Z toho co popisuješ, tak podle mého názoru tě s prvním partnerem nečeká nic moc hezkýho. Ty bys pro své dítě chtěla věčně zhuleného chlapa, s kterým budeš muset sedět doma na zadku u TV? Ten druhý přítel mi tedy připadá lepší. Určitě bych se k bývalému nevracela, to bych radši byla s dítětem sama.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 13:03
@Anonymní píše:
Ahoj holky, raději anonymně..7 let jsem byla ve vztahu s partnerem, který prvních 3,5 roku žil v zahraničí a každé dva měsíce sem za mnou lital třeba na 4 dny. Porad rikal vratim se, pak zase nevratim se až z toho bylo těch 3,5 roku a já se musela odstěhovat za nim. A tady nastal první kamen úrazu..než jsem se tam stěhovala, tak mi nasliboval jak mi ukáže tu zemi, jak budeme se známými chodit grilovat, do bazénu atd..no a nic z toho se nestalo..jen mě tam postavil k plotně a jednou za týden mě vzal do města na dopolední nákup jídla a sup zpátky domu, na gauč, jointa a to bylo vše. Podotýkám ze já trávu nekourim. Hrozne jsem chtěla zpátky domu protože mě to tam takhle nebavilo, čekat na nej až přijde z práce domu, zhuli se, naji se a usne u TV. Takže jsem začala plánovat návrat domu i vzhledem k tomu, ze jsme se snažili o dítě protože po 3/4 roce vztahu jsem otěhotněla ale bohužel mimodelozne, takže jsem bez jednoho vejcovodu a doktoři nám řekli ze bez umělého oplodnění to nepůjde. Takže byl návrat domu a naplánované uměle oplodnění, kdy ze mě vytáhli pouze jedno vajíčko a ještě ani nebylo zralé. Totalne jsem se z toho sesypala. Doktorka mi pak řekla ze musíme mít darovane i spermie i vajíčka. První pokus ivf jsem platila já ze svého protože partner nebyl moc schopen nasetrit peníze a když jsme se dohodli ze půjdeme na druhy pokus tak to měl platit on. No takže jsme čekali dva roky :D mezitím x milionu hádek kvůli penězům, připadalo mi ze vše je na mě a cítila jsem zodpovědnost za nás za oba. Pak přišlo tohle léto a já se zamilovala..potkala jsem mladšího kluka se kterým jsem začala chodit ven, výlety, kolo, koupání atd..po x letech jsem cítila ze zase “ziju”…no a od bývalého jsem se definitivně odstěhovala před dvěma měsíci a začala jsem žít s novým partnerem. Milovali jsme se bez ochrany protože já přeci normálně děti mít nedokážu, jak mi tvrdili…tak si partner dával pozor..no a teď 20.listopadu na testu dvě čárky 8o jako byl to strašný šok pro nás pro oba, přece jen jsme spolu strašně krátkou dobu ale miminko rozhodne chce. A teď k jádru věci, už si připadám jako totální blázen protože od Te doby co jsem zjistila ze jsem těhotná tak neustále myslim na bývalého..dnem, noci proste porad..jak mu bude až zjisti ze chvilku po rozchodu čekám dítě s jiným, jak bude mne až zjistím ze si taky někoho našel atd..někdy dokonce přemýšlím nad tím ze bych šla na potrat a vrátila se k ex i když vim ze tam mě nic nečeká..už si opravdu připadám jako blázen…

Můj bývalý byl haj.zl,který mě pod vlivem alkoholu i napadl. Neustálý problém s penězi, prostě psycho. Pak jsem se dala dohromady s kolegou, od blbeč.ka odešla a za dva měsíce jsem byla těhotná,plánovaně. Prostě jsme si řekli, že nemáme na co čekat a zadařilo se napoprvé :lol: Za půl roku jsme se brali, dnes čekáme druhé dítě, klape nám to úžasně a lepšího chlapa jsem si nemohla přát. Bývalý prudil, vyhrožoval, pak ho to přešlo,když zjistil, že čekám dítě. Věděl, že už je,, konečná " a není cesty zpět. Ale taky jsem někdy měla vůči němu výčitky, jak se musel cítit. Na druhou stranu, když on mě prudil a choval se jako hovado, taky ho moje pocity nezajímaly.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 13:07
@Anonymní píše:
Můj bývalý byl haj.zl,který mě pod vlivem alkoholu i napadl. Neustálý problém s penězi, prostě psycho. Pak jsem se dala dohromady s kolegou, od blbeč.ka odešla a za dva měsíce jsem byla těhotná,plánovaně. Prostě jsme si řekli, že nemáme na co čekat a zadařilo se napoprvé :lol: Za půl roku jsme se brali, dnes čekáme druhé dítě, klape nám to úžasně a lepšího chlapa jsem si nemohla přát. Bývalý prudil, vyhrožoval, pak ho to přešlo,když zjistil, že čekám dítě. Věděl, že už je,, konečná " a není cesty zpět. Ale taky jsem někdy měla vůči němu výčitky, jak se musel cítit. Na druhou stranu, když on mě prudil a choval se jako hovado, taky ho moje pocity nezajímaly.
dekuju za zprávu, moc si toho vážím.. :srdce: jenže ty mas výhodu v tom ze to byl zmetek, to můj bývalý proste není..je hodnej clovek akorát neschopnej..ko­likrát jsem mu třeba rikala ať se nechá zaměstnat někde na smlouvu aspoň na půl roku ať nám daji hypotéku ale proste nic..viděl ze se trapim skrz to dítě a nebyl schopen nasetrit ani korunu..
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 13:09
@Anonymní píše:
dekuju za zprávu, moc si toho vážím.. :srdce: jenže ty mas výhodu v tom ze to byl zmetek, to můj bývalý proste není..je hodnej clovek akorát neschopnej..ko­likrát jsem mu třeba rikala ať se nechá zaměstnat někde na smlouvu aspoň na půl roku ať nám daji hypotéku ale proste nic..viděl ze se trapim skrz to dítě a nebyl schopen nasetrit ani korunu..

A to ti přijde jako hodný člověk? Ten, který pro tebe není schopen udělat absolutně nic a jediná budoucnost s ním je pobyt před televizí? A ještě k tomu netáhlo? :nevim: s takovým bys chtěla založit rodinu? :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 13:12

@ellie94 ten je určitě lepsi, ukázal mi ze se dá žít i normálně..hrozne porad brecim nad tím, ze jsem ho za 7 let společného života nedokázala přimět aspoň k malé zodpovědnosti..je o 12 let starší než já..mne teď bude 32..byla jsem s nim od 24 let..hrozne jsem ho milovala a strašně špatně se smiruji s tím, ze je všemu najednou konec :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 13:15
@Anonymní píše:
A to ti přijde jako hodný člověk? Ten, který pro tebe není schopen udělat absolutně nic a jediná budoucnost s ním je pobyt před televizí? A ještě k tomu netáhlo? :nevim: s takovým bys chtěla založit rodinu? :kytka:

Myslim ze tohle je proste osud…6 let nám s ex neslo dítě, pak si najdu nového partnera a povedlo se to okamžitě?

xsaleen
Echt Kelišová 9234 příspěvků 12.12.18 13:19

Pocity ex ti muzou byt kdesi… Je to ex, nic mu do toh není… Pokud se nestykate, tak mu to proste nerikej. Je to vec jen tva a partnerova. Kdyz nenasrtril na ivf, tak si muze tak max drbat hlavu. A asi po tom mimcu nijak extra netouzil

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 13:21

Buď ráda, že jsi otěhotněla s normálním chlapem a ne s vyhulencem, za kterým bys mimochodem měla udělat tlustou čáru…ať si myslí, co chce

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 13:28

Ty přemýšlíš, že bys šla na potrat? Tak tohle v tvé situaci naprosto nechápu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 13:30

Ještě mě napadá, že bys mohla zkusit psychoterapii. Sama píšeš, že si připadáš jak blázen, tak on by to s tebou probral a snad dokázal pomoct.

Helca83
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 12.12.18 13:34

Jsi vyjukana, prekvapena, pracuji hormony… bud rada ze mas fajn partnera po boku, tes se na miminko a nespekuluj co by kdyby, bylo by to na 150% jen horsi a ve vsem. Proste jste si s ex nebyli souzeni, Tvuj ex uz je starsi jak jsem pochopila, uz nebude mit chut se menit, ma asi rad sve pohodlicko… proste s nim by to bylo porad totez a na tuty bez deti. Vaz si toho, co ted mas, a nepremyslej o blbostech :andel:

Veverka X
Ukecaná baba ;) 2272 příspěvků 12.12.18 13:34

Na toho prvního zapomeň. Ideálně s ním přeruš kontakty. Dívej se vpřed a těš se, že budete mít s novým partnerem dítě :kytka:. Nemáš důvod mít výčitky, podle všeho první partner dítě ani moc nechtěl. A fakt by Tě s ním nic dobrého nečekalo.

malone.v
Kecalka 370 příspěvků 12.12.18 13:34

vubec na byvaleho nemysli, on si to podelal sam, ty za nic nemuzes, nechal te proste dobrovolne utect…jinak my jsme spolu s pritelem taky od leta, znali jsme se pred tim jen kratce a ted uz jsem v 16. tydnu :-) cloveku nikdo nezaruci ze vztah vydrzi, ani kdyz byste spolu byli par let pred otehotnenim

Marben
Ukecaná baba ;) 2035 příspěvků 12.12.18 13:35

No jsem rada, ze nečekas to dítě se svým EX! To by byl malér. Pokud je ti se stávajícím přítelem dobře, máte se rádi a dítě chce tak kde je problém?
Chceš být raději s někým kdo ti slibuje hory-doly a nic z toho? S někým kdo kouři trávu, nevydělá poradny peníze?
Můžeš děkovat všem svatým, že si neotěhotněla právě s tím EX! Koukej dopředu a ne zpět.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >