Odehnala jsem ho?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 11:16
Odehnala jsem ho ???

Dobrý den, mám novou známost. Jsme na začátku. Asi jsem ji odehnala. Byli jsme domluvení na víkend, že se uvidime…

Bohužel, včera jsem měla hodně osobní i pracovní problémy a nějak jsem potřebovala utěšit, cítit někoho vedle sebe. A on mi neodepsal ten den na zprávu (četl ji),tykala se úplně něčeho jiného

Bohužel, pak ty problémy a já mu napsala tohle:

Vidím, že víkend se zřejmě kontakt nebude, z Tvé strany. Změna Tvého chování, odtažení tomu odpovídá. Dneškem jsi mě odehnal. Ale život jde dál.

A teď mě to mrzí. Zprávu si přečetl, to vím a neodepsal. Nechtěla jsem se vnucovat, ale asi za tři hodiny po této zprávě jsem mu napsala jen " ahoj ", ihned reagoval, že včerejšek prospal (je pravda, že si zprávu přečetl a pak zbytek dne nebyl onlline )

Na to jsem reagovala s vysvětlením, že se toho stalo hodně v práci i soukromém životě a ještě něco navíc, a zda by bylo možné včerejšek smazat a začít znovu.

Zase hned reagoval stylem: Smazat!! Znovu a s rozumem. ;)

Teď si připadám jak kačena, raději jsem neodepsala. :zed: Co myslíte, asi je to v háji, že???

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Tecumseh
Ukecaná baba ;) 1002 příspěvků 12.12.18 11:23
...

Myslím, že z toho zbytečně děláš bramboračku. Napiš mu jak to vidí s tím víkendem, co navrhuje a budeš mít jasno hned.

PeknyVlasy
Kecalka 241 příspěvků 12.12.18 11:32

Nechtěla bych být s někým kdo mě šmíruje, pálí mosty a pak zoufale dolízá… Měla by ses nad svým jednáním zamyslet, navíc takhle reaguješ přes zprávu kdy máš čas a klid si obsah rozmyslet, jak to asi musí vypadat „živě“ :roll: histerka s prominutím, přečti si třeba „Proč muži milují potvory“…

flybe
Zasloužilá kecalka 663 příspěvků 12.12.18 11:36

No jsi pekna hysterka.. Ale, on take o tebe moc nestoji, takze mozna bych jako labilnejsi osoba, ktera potrebuje podporit hledala spis nekoho, kdo ma o mne opravdovy zajem.

lolink
Ukecaná baba ;) 1511 příspěvků 3 inzeráty 12.12.18 11:38

Jo no. Muzes byt rada, ze odepsal a chce to jeste zkusit. Ja bych se docela lekla. Ja nevim, proc maji lidi pocit, ze ostatni musi hned reagovat, odepisovat. A proc si lidi mysli, ze na ne ten druhy kasle a ze uz nema zajem nebo ja nevim co. Muze mu byt blbe, mit toho ten den moc. Cokoliv. Neni vsechno preci jen o nas a nemusime byt hned vztahovacni.

hanzbl00
Závislačka 3387 příspěvků 12.12.18 11:38

Myslím, ze bys to neměla tak řešit.. Napsala si blbost a ted prostě uvidis.. Budto to vyjde nebo ne. Kdyz bude mit zajem, tímhle ho snad neodradis :mrgreen: Priste by sis mela ale rozmyslet, co pises.
Napsala bych, jak vidi vikend a vic se nerozepisovala

Venetia
Hvězda diskuse 45926 příspěvků 12.12.18 11:39
@flybe píše:
No jsi pekna hysterka.. Ale, on take o tebe moc nestoji, takze mozna bych jako labilnejsi osoba, ktera potrebuje podporit hledala spis nekoho, kdo ma o mne opravdovy zajem.

A není hysterka právě ta potvora co vnáší do vztahu adrenalin,kteý mají muži tak rádi ?

Venetia
Hvězda diskuse 45926 příspěvků 12.12.18 11:40
@lolink píše:
Jo no. Muzes byt rada, ze odepsal a chce to jeste zkusit. Ja bych se docela lekla. Ja nevim, proc maji lidi pocit, ze ostatni musi hned reagovat, odepisovat. A proc si lidi mysli, ze na ne ten druhy kasle a ze uz nema zajem nebo ja nevim co. Muze mu byt blbe, mit toho ten den moc. Cokoliv. Neni vsechno preci jen o nas a nemusime byt hned vztahovacni.

protože , když ten zájem máš , tak na tu zprávu čekáš a neotálíš s odpovědí .

Uživatel je onlinebaimoli
Ukecaná baba ;) 2253 příspěvků 12.12.18 11:40

Ubrala bych, jestli nechceš působit zoufale. Na začátku je lepší si počkat, až dotyčný odepíše sám. Jedno kdy, neuháněla bych. Když se ozve, super, když se neozývá, nebo až po několika dnech, aspoň bych věděla na čem jsem. Trochu lehkosti :mavam: je to nové a křehké

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 54969 příspěvků 12.12.18 11:41

No, tě noha… nedokážu vyvěštit, co on, ale MĚ by jsi rozhodně odehnala. Stíhačka, podlejzačka, psychicky labilní zoufalá hysterka.

Příspěvek upraven 12.12.18 v 11:42

lolink
Ukecaná baba ;) 1511 příspěvků 3 inzeráty 12.12.18 11:42
@Venetia píše:
A není hysterka právě ta potvora co vnáší do vztahu adrenalin,kteý mají muži tak rádi ?

No jak ktery. Muj ma treba dost adrenalinu v praci a doma ma rad svuj klid… Ne kazdy oceni scenky kvuli ho*nu

Venetia
Hvězda diskuse 45926 příspěvků 12.12.18 11:42
@hanzbl00 píše:
Myslím, ze bys to neměla tak řešit.. Napsala si blbost a ted prostě uvidis.. Budto to vyjde nebo ne. Kdyz bude mit zajem, tímhle ho snad neodradis :mrgreen: Priste by sis mela ale rozmyslet, co pises.
Napsala bych, jak vidi vikend a vic se nerozepisovala

Už bych nepsala a nechala to na něm …vysvětlení dostal , tak by se měl projevit on

lolink
Ukecaná baba ;) 1511 příspěvků 3 inzeráty 12.12.18 11:44
@Venetia píše:
protože , když ten zájem máš , tak na tu zprávu čekáš a neotálíš s odpovědí .

Tak to vubec. Ja teeba mela zajem, ale nepsala ksem hned. Bud jsem si to promyslela nebo jsem mela na praci neco jinyho. Tady typek vyspava a ona se vypsychne.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1690 příspěvků 12.12.18 11:49
@lolink píše:
No jak ktery. Muj ma treba dost adrenalinu v praci a doma ma rad svuj klid… Ne kazdy oceni scenky kvuli ho*nu

Asi tak..Myslím že to tak má většina chlapů že doma chtějí mít klid..Manžel zrovna zařizuje zakázku která musí být na ,,milimetr" tak si nedovedu představit že až se k večeru dostane domů tak na něj spustím nějaký výlev :D

Venetia
Hvězda diskuse 45926 příspěvků 12.12.18 11:50
@lolink píše:
Tak to vubec. Ja teeba mela zajem, ale nepsala ksem hned. Bud jsem si to promyslela nebo jsem mela na praci neco jinyho. Tady typek vyspava a ona se vypsychne.

v tom případě je jasné , že takoví dva se k sobě nehodí ..protože budou mít jiné představy

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama