Odehnala jsem ho?

Napsat příspěvek
1750
12.12.18 11:52

Souhlasím s názory přede mnou. Vážně se chováš jako hysterka 8o Jako kdyby mi někdo psal, že jsme spolu skončili jen kvůli takové kravině jako že jsem neodepsala kdy on si představoval, tak bych byla jedině ráda, že jsem se takového cvoka zbavila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
530
12.12.18 11:53

No, dobrý dojem to určitě neudělalo. Působíš jako labilní hysterka, co na sebe potřebuje za každou cenu strhávat pozornost. To nemají chlapi rádi, vlastně to nemá rád nikdo. Být tím chlapem, tak na takovou zprávu nereaguju. Aby se ženská, se kterou ani nechodím, projevovala jako stíhačka a dělala scény, když hned neodepíšu, no tě pic :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
202
12.12.18 11:54

@zakladatelka

upřímně bych se zamyslela spíš nad sebou, proč takhle reaguješ. Budeš mít nějaký problém, a ten bych začala řešit.
Něco v tomto duchu za stejné situace, kdy jsme se skoro vůbec neznali mi také jeden napsal. Jen proto, že jsem mu hned neodepsala. Ono když je člověk v práci, vyřizuje telefony, cokoli .. tak prostě nemá čas, zapomene, co já vím co. Ale ta reakce je hrozná, takhle reaguje labilní jedinec, co se snaží druhého manipulovat. Také jsem se s ním už nesešla. Z toho nic dobrého nekouká.

Být tebou tak začnu pracovat na sobě, co tě k takovému jednání vede. Co je za tím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
342
12.12.18 11:58
@Tecumseh píše:
Myslím, že z toho zbytečně děláš bramboračku. Napiš mu jak to vidí s tím víkendem, co navrhuje a budeš mít jasno hned.
:palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
342
12.12.18 11:58
@Froseth píše:
No, dobrý dojem to určitě neudělalo. Působíš jako labilní hysterka, co na sebe potřebuje za každou cenu strhávat pozornost. To nemají chlapi rádi, vlastně to nemá rád nikdo. Být tím chlapem, tak na takovou zprávu nereaguju. Aby se ženská, se kterou ani nechodím, projevovala jako stíhačka a dělala scény, když hned neodepíšu, no tě pic :roll:
:pocitac:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1578
12.12.18 11:59
@Venetia píše:
v tom případě je jasné , že takoví dva se k sobě nehodí ..protože budou mít jiné představy

Hodit se muzou. Ale je to na zacatku, typek se tesi na vikend a ona mu hned vypisuje sve problemy a chce utesit. A kdyz hned neodpovi, tak zatlaci na pilu a pise neco o odhaneni. Coz jo, ale cekala bych, ze kdyz je to tak na zacatku, nebudu tohle delat. Sesypat se muze kamosce, typkovi az po delsim vztahu. Hlavne se tesi na vikend, kde budou hezky chvilky a ne resit problemy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
342
12.12.18 12:03

Neposlouchej ty hlupáky co řeší tvou psychiku. O žádnou velkou chybu nejde. Myslím, že asi zapomněli randit. Já se třeba spletla a na první rande přišla o hodinu později. Pozval mě na zápas a já přišla až když skončil, omluvila jsem se, že jsem si spletla hodinu a on byl v pohodě a více jsme se v tom nevrtali. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
342
12.12.18 12:11
@cartera píše:
upřímně bych se zamyslela spíš nad sebou, proč takhle reaguješ. Budeš mít nějaký problém, a ten bych začala řešit.
Něco v tomto duchu za stejné situace, kdy jsme se skoro vůbec neznali mi také jeden napsal. Jen proto, že jsem mu hned neodepsala. Ono když je člověk v práci, vyřizuje telefony, cokoli .. tak prostě nemá čas, zapomene, co já vím co. Ale ta reakce je hrozná, takhle reaguje labilní jedinec, co se snaží druhého manipulovat. Také jsem se s ním už nesešla. Z toho nic dobrého nekouká.Být tebou tak začnu pracovat na sobě, co tě k takovému jednání vede. Co je za tím.

Myslím, že to tu všichni právě zbytečně zveličujete. :roll: Už se nedivím, že je tolik mladých věčně samo, když kvůli chvilkové slabosti jste schopní někoho totálně odepsat. Měli by se spíš nechat vyšetřit zdejší žárlivé pisatelky a zamindrákovaní chlapi co tady často píšou. :P Než nějaká chudák holka, které na nové známosti záleží a trochu se na začátku vztahu nechala unést v důsledku špatné nálady nebo jiných problémů. Navíc dle toho co on odepsal to naštěstí žádný uražený a ustrašený k****n jako zdejší rádoby rádci nebude. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1578
12.12.18 12:11
@Oplatečka píše:
Asi tak..Myslím že to tak má většina chlapů že doma chtějí mít klid..Manžel zrovna zařizuje zakázku která musí být na ,,milimetr" tak si nedovedu představit že až se k večeru dostane domů tak na něj spustím nějaký výlev :D
:mrgreen: tak to mame dost podobny. My uz mame adrenalin jen v sexu. :mrgreen: s dvema detma nikdy nevis :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3387
12.12.18 12:14

Me by bylo hlavně trapne, kdyby mi napsal znovu a s rozumem. Asi bych uz neodepsala a fakt cekala, co on :mrgreen: udělala si ze sebe fakt hysterku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
202
12.12.18 12:19

@lujza031

no tak ono splést se a přijít o hodinu později a projevit se jako labilní jedinec je trochu rozdíl víš. Pokud se někdo takto projeví hned na začátku, kdy ho ani neznáš. Ušetříš si dost budoucích problémů, když ho necháš být. Spousta lidí je problémových, nevyzrálých, snaží se o manipulaci a být s nimi je horší než peklo. A věř, že když ve vztahu s psychicky nevyrovnaným až narušeným jdeš časem na začátek. Tak dojdeš přesně k tomu, že ten jedinec se divně choval hned. Je dobré to nepřehlížet!
A pro zakladatelku opravdu není od věci začít řešit sebe, proč takto reaguje. Může si to pořešit v sobě a dát se do pořádku a být v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1578
12.12.18 12:24
@Lujza031 píše:
Neposlouchej ty hlupáky co řeší tvou psychiku. O žádnou velkou chybu nejde. Myslím, že asi zapomněli randit. Já se třeba spletla a na první rande přišla o hodinu později. Pozval mě na zápas a já přišla až když skončil, omluvila jsem se, že jsem si spletla hodinu a on byl v pohodě a více jsme se v tom nevrtali. :D

Prave, ze nezapomneli :mrgreen:. To se neda vymazat, tyhle citovy vylevy :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1973
12.12.18 12:32

Jako kdybys mu napsala něco ve smyslu „sorry že tě otravuju ale mám toho moc a jsem unavená a chybí mi někdo s kým můžu mluvit“ a vysypala na něj kupičku svých starostí, tak by mi to přišlo spíš roztomilé a svým způsobem by mi asi lichotilo že se pro útěchu obracíš ke mně. Ale ta zpráva jak jsi ji napsala, je prostě psycho. Jakože neodepsal hned na vteřinu přesně, tak se hned urážíš a píšeš pasivně agresivní zprávy o odhánění či co?
Nevim jestlis ho odehnala definitivně, ale z tý zprávy „Znovu a s rozumem“ nebo jak to napsal, bych si myslela že definitivně odehnán není, nicméně iluze si o tobě asi nedělá, a čeká, jak moc velký psycho se z tebe vyklube :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3435
12.12.18 12:34

Popravde jsem nepochopila, co vlastne tak strasneho provedl :nevim: . Uz se stalo, byla jsi v divnym rozpolozeni, tak jsi se zachovala trosku hloupe no, stane se. :nevim: Nedelala bych z toho vedu a uz bych to dal nerozmazavala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
233
12.12.18 12:42

@zakladatelka
Vůbec to neřeš. Připadáš mi, že máš trochu potřebu s někým být, jak píšeš o té práci atd, ale na nového kluka to hodit přece nemůžeš, vždyť se ani neznáte! To nemáš nikoho jiného na povídání? Možná pro tebe není zrovna vhodná doba randit, když jsi takhle skleslá a hledáš „někoho o koho se opřít“ okamžitě. cheer up! :hug: a pak otevři srdíčko :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama