Cítím se blbě, jsem divná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 18:30
Citim se blbe, jsem divna?

Citim se trapne…mam v praci kolegyni, ktera ma vetsi prsa a nosi takove ty uple topiky..kdyz s ni mluvim, tak se musim hlidat abych se ji divala do oci a citim se pritom trapne, jak bych ji chtela civet do vystrihu..uz se s ni ani moc nechci bavit..nejsem lesba tim jsem si jista…je to divne? mate podobne zkusenosti?

Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 6958 příspěvků 04.09.18 18:33

Jo, když někdo vyloženě nosí něco co upozorní na nějakou část tak se na to kouká snadno, když něco vyčnívá tak to přitahuje pozornost :mrgreen:

MisulkaP
Kecalka 167 příspěvků 04.09.18 19:03

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: o to ji asi jde aby se na ni všichni dívali a hleděli ji do výstřihu :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 19:04
@Anonymní píše:
Citim se trapne…mam v praci kolegyni, ktera ma vetsi prsa a nosi takove ty uple topiky..kdyz s ni mluvim, tak se musim hlidat abych se ji divala do oci a citim se pritom trapne, jak bych ji chtela civet do vystrihu..uz se s ni ani moc nechci bavit..nejsem lesba tim jsem si jista…je to divne? mate podobne zkusenosti?

Buď v klidu, mám to stejně. Taky nejsem lesba. Je to jako magnet, navíc je to nevkusné.

xammy
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 04.09.18 19:30

jo taky to tak mam. je to stejny jako kdyz nekomu kouka z kalhot pul zadku, taky na to furt musim koukat a pritom vubec nechci :mrgreen:

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2111 příspěvků 04.09.18 19:41
@Anonymní píše:

To přitahuje oči, někdo si schválně z prsou vymodeluje dva vyšpulené nárazníky a to nejde nekoukat. Dámy s výstřihy jsou zvyklé :)

Meily
Kecalka 297 příspěvků 04.09.18 20:25

Kdo by se nekoukl :D 8)
PS: pro mě jako malinkoprsatou je to tuplem problém se nekouknout, takže buď v klidu (Mluví Hetero) :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >