Co si přát k 25. narozeninám?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 09:17
Co si přát k 25. narozeninám

Ahoj, blíží se mi 25. narozeniny a tak nějak netuším co si mám přát.. máte nějaké tipy na dárky pro holku? Nebo co pěkného jste v poslední době dostali vy? Můžete mě inspirovat ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

ivašot.
Kelišová 6576 příspěvků 04.09.18 09:21

Já jsem vysazená na šperky a hodinky.

hapolda
Ukecaná baba ;) 1020 příspěvků 04.09.18 09:26

Ja si prala seskok padakem, nedostala jsem ho a ted s dvouma detma k tomu mam tak nejak respekt :zed: :lol:

Shak
Povídálka 32 příspěvků 04.09.18 09:26

Poslední dobou jsem vysazená na smoothie. Tak mi rodiče pořídili smoothie maker.

bloesty
Kecalka 260 příspěvků 04.09.18 09:27

To bys asi mela vedet sama, co ti udela radost, ne? Jak to muze vedet nekdo jiny, kdo te vubec nezna? :D :D Mne treba v poslednid obe udelal radost french press, sklenena lahev na vodu, hackovana sitovka od babicky. A pokud fakt nevis, tak asi nic noveho nepotrebujes, coz je jedine chvalihodne a muzes si nechat dat treba skutecny darek od cloveka v tisni nebo od MSF

Kriss Tina
Kelišová 5472 příspěvků 04.09.18 09:29

Taky mě to za měsíc čeká :mrgreen: já netuším co chtít, já mám radši zážitky než nějaké cetky :) chtěla bych poukaz na unikovku do Prahy (byli sme nedávno v Plzni, přítel dostal k narozkam a moc sme si to užili) :D taky sem chtěla jet na výlet do zoo v Hradci, ale nevim jak tam bude fungovat to safari v říjnu :think: jinak u mě se každý zavděčí knížkou, nebo nějakým poukazem :palec: nadruhou stranu nesnáším když mi někdo dává oblečení, šperky, doplňky, protože málokdo se mi trefí do vkusu a velikosti :lol: a taky nemám ráda, když dostanu něco pro dítě, jsou to přece moje narozky žejo :mrgreen: je to těžké, sem minimalista stačí mi pár jednoduchých a funkčních věcí. A radši než haldy darů budu, když se sejdu s rodinou a přáteli na skleničku a třeba dobrou večeři :kytka:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1977 příspěvků 04.09.18 09:35

Mě potěší každá maličkost,ale nemám ráda praktické dárky. Dostat k narozeninám sadu skleniček,no děkuji.. :roll: vypovídá to totiž o tom,že ten,kdo to daruje vůbec nepřemýšlí o tom,jaká jsem a co by se mi líbilo. Mně třeba k 25 narozeninám ségry koupili krásnou peněženku,mám ji už pět let. Sama bych za ní takové peníze nedala.

hani28
Ukecaná baba ;) 1158 příspěvků 04.09.18 09:45
@Kriss Tina píše:
a taky nemám ráda, když dostanu něco pro dítě, jsou to přece moje narozky žejo :mrgreen:

Tak tak, loni manzel dostal k narozeninam od sveho otce postel pro nasi dceru :roll: kdyby k tomu aspon pridal, ja nevim, treba sprchac, ciste pro manzela, ale ne :zed:
Jinak zalezi od koho si mas ten darek prat, rodicum bych treba rekla jine prani (knihu, kosmetiku, svicku) nez treba priteli/manzelovi (vecere, vylet, klidne i obleceni protoze zna vkus i velikost).

anonymnianonym
Ukecaná baba ;) 1488 příspěvků 04.09.18 09:50

věci do domu-nová konvice,povle­čení,nová pánvička
samozřejmě pozvání na večeři,knihu mého oblíbeného žánru

beruska9
Extra třída :D 10700 příspěvků 04.09.18 09:59

Nezestarnout :mrgreen: Ja na narozeniny a darky moc nejsem, 25. narozky jsem tusim prevazne prospala (meli jsme to v praci narocne a vyslo mi to na vikend) a bylo to bozi :mrgreen:

opozice
Extra třída :D 10637 příspěvků 04.09.18 10:07
@Aduš8 píše:
Mě potěší každá maličkost,ale nemám ráda praktické dárky. Dostat k narozeninám sadu skleniček,no děkuji.. :roll: vypovídá to totiž o tom,že ten,kdo to daruje vůbec nepřemýšlí o tom,jaká jsem a co by se mi líbilo. Mně třeba k 25 narozeninám ségry koupili krásnou peněženku,mám ji už pět let. Sama bych za ní takové peníze nedala.

no vidíš a jiné by peněženkou moc radosti neudělal. Je to názor od názoru a já být tvým manželem, tak vhodným parfémem nic nepokazím, pokud k takovému čtvrtkulatému výročí nesáhnu hlouběji do kapsy. :mavam:

Pidulka1991
Závislačka 2877 příspěvků 04.09.18 10:22

Petadvcetiny jsem neslavila (byla jsem tehotna), tak jsem si to vynahradila rok na to :) udelali jsme poradnou grilovacku. Neslo mi tolik o darky, ale o tu spolecnost… ted mi vsichni kupuji klubicka :lol: :lol: …

PupuP
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 04.09.18 10:29

@Aduš8 :ja prave naopak :mrgreen: kdyz uz to plati nekdo jinej tak at je to neco co se vyuzije a stejne by se muselo kupovat :mrgreen: mam 25 za chvili a preju si 2× prosteradlo a mixer :-D

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 04.09.18 10:50

Podle me nejlepsi darek je parfem.
Nesnasim prakticky darky. Jak k narozeninam, tak k vanocum.
Takze sperky, parfemy(nejaky, ktery jsou dost drahy a normalne by sis je nekoupila), dobra vecere.

chs.jasmin
Echt Kelišová 7613 příspěvků 04.09.18 10:54
@Anonymní píše:
Ahoj, blíží se mi 25. narozeniny a tak nějak netuším co si mám přát.. máte nějaké tipy na dárky pro holku? Nebo co pěkného jste v poslední době dostali vy? Můžete mě inspirovat ;)

Ahoj,

ono asi něco jiného si bude přát mamina už od dětí a něco jiného studentka :nevim:

Když mě bylo 25, tak jsme si s manželem pořídili rodinný domek :lol: Takže pro mě byl dárek ten dům a nový nábytek do něj :lol: Ale i tak jsem dostala ještě i různé sladkosti a nějaké maličkosti. :nevim:
Letos jsem třeba dostala komplet brýle - značkové obruby + lepší skla :nevim: což mě radost udělalo a to velkou. A předtím jsem dostala třeba lepší hodinky.

Chápu, že čtvrt století chceš asi trošku památeční dárek :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >