Moje sakra blbý období

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 23:56
Moje sakra blby obdobi

Takovy obdobi bohuzel mam. Trpim depresi, do toho manzelova pomerne blba a dlouhodobejsi diagnoza, dite neurotik jde do prvni tridy, malo penez, bohuzel o to vetsi potreba poridit ruzne drazsi veci, spousta povinnosti, zmatek a chaos v hlave, v dusi, v byte, proste v celym zivote.Pred manzelem a ditetem optimista, pred mamou, ktera by vzhledem k veku sama potrebovala ubrat, se hroutim.Tatu uz nemam. Ostatni clenove rodiny proste nejsou nebo se nestykame. Dobrou kamaradku nemam a vlastne bych stejne nemela cas a vlastne uz nekdy ani chut se sejit.
Vlastne nevim, proc to sem pisu, snad si chci precist jak a kdy jste v takovy dobe relaxovaly. dekuju za prispevky a prosimpak anonym.

Reakce:
Králičice
Extra třída :D 13086 příspěvků 04.09.18 05:38

Bude lépe :hug: Podle mě potřebuješ trochu ubrat - najít si alespoň půl hodiny denně, kdy budeš mít čas sama pro sebe a kdy nebudeš padat na ústa. A asi bych ti doporučila nějakou knížku - třeba Miluj svůj život od L.Hay (najdeš na uložto) nebo nebo Důmyslné úmění jak mít všechno u .. https://www.databazeknih.cz/…rdele-351608 . Pokud nemáš čas na čtení, stáhni si třeba z uložto The Secret (Tajemství) jako audio.

Halamka
Závislačka 3696 příspěvků 04.09.18 05:39

Někdy mám pocit, že si život říká: tak teď bys mohla být v pohodě, ale já tě udrzim v pozoru, abys nezakrnela…
Dcera jde do páté, myslela jsem, že to bude víc v pohodě, spoustu věcí má… Nastoupila jsem do prace, kde budu brát víc.
Najednou jsem o 9t lehčí (škola, kroužky,..), do toho verdikt, že musí mít fixní rovnátka (20t)… Takže zvýšení platu sotva pokryje nový výdaj.
Tak si dávám hořčík a prostě čekám, až to přejde. Občas mě to zahltí, kdy si rikam, že do háje s tím a proč pořád něco?
Na druhou stranu - vždycky může být hůř.
Holt to musím nějak vydychat a přežít, ono když se budu hroutit víc než je nutné, tak tím ničemu nepomůžu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 05:49

Neporadím, ale soucítím. Já žiju sama s dcerou, kterou mám s chlapem, co prošustroval úplně všechny peníze. Já, která nesnáším město, žiju ve městě v 1+1. Kamarádky nemám, peníze nemám, koníčky nemám, nic mě nebaví, nic neumím, dobrou práci nemám. Mám výčitky, že jsem se nikdy nic nenaučila, že jsem proflákala doma 3 roky na RD a nenaučila se aspoň jazyk. Do toho trpím nevyléčitelnou chronickou nemocí, která se občas ozve. Ozvala se mi zrovna teď, když mám nastoupit do práce.
Asi by byla dobrá psychoterapie. Já se teď zkusila objednat na kineziologii.
Teď mám trochu světlo na konci tunelu a to, že si jednou, až budu makat na celý úvazek, vezmu hypotéku a pořídím si chalupu. To je jediná věc, která mě napadá, že by mi udělala radost. Ale je otázka, jestli dostanu dostatečný plat a jestli vůbec budu zvládat ten plný úvazek.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 06:19

Je nás určitě hodně, jednou dole, jednou nahoře. Taky se teď plácám životem, rozvedla jsem se po 25letech s tím, jak se mi uleví, neulevilo. Změnila práci, ale lepší to není. Zůstal mi domek, a nějak se nedokážu radovat, kamarádky mám, ale nechci je zatěžovat. Těší mě moje zvířata, to, že mám skvělého, spokojeného, zdravého syna a každý den si říkám, že nic se neděje jenom tak, všechno má svůj důvod. A jak říkala moje babi, pánbůh nám naděli jen tolik, kolik uneseme. Bude líp, věřím a posílám nám všem :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 06:21
@Anonymní píše:
Neporadím, ale soucítím. Já žiju sama s dcerou, kterou mám s chlapem, co prošustroval úplně všechny peníze. Já, která nesnáším město, žiju ve městě v 1+1. Kamarádky nemám, peníze nemám, koníčky nemám, nic mě nebaví, nic neumím, dobrou práci nemám. Mám výčitky, že jsem se nikdy nic nenaučila, že jsem proflákala doma 3 roky na RD a nenaučila se aspoň jazyk. Do toho trpím nevyléčitelnou chronickou nemocí, která se občas ozve. Ozvala se mi zrovna teď, když mám nastoupit do práce.
Asi by byla dobrá psychoterapie. Já se teď zkusila objednat na kineziologii.
Teď mám trochu světlo na konci tunelu a to, že si jednou, až budu makat na celý úvazek, vezmu hypotéku a pořídím si chalupu. To je jediná věc, která mě napadá, že by mi udělala radost. Ale je otázka, jestli dostanu dostatečný plat a jestli vůbec budu zvládat ten plný úvazek.

To jsem snad psala já :,(

Tarjei
Závislačka 4151 příspěvků 04.09.18 07:06

Jeeeee, tady je stezovaci centrum, super :mrgreen: ver mi, ze kazdej máme svoje sra.cky. Ja mam jedno dite s poruchou reci a adhd, druhy depkujuciho pubose a treti těžce mentalne mimo. Bydlim s nima v pronajmu. A nevim dne ani hodiny, kdy se skrz toho postizenyho kterej dela desnej rámus někdo nas.ere a půjdem pod most. Ale zase, mam okolo uzasny lidi. Rovnováha musi byt :kytka:

s.y.p.t.a
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 04.09.18 08:25

Ahoj holky, máte to hrozně moc těžký. Teď jsem četla i příběh ženy (možná jste četly také), která je sama, má už jednoho dospělého syna, dva pubertální autisty, jednoho vzdělává doma, oba mají ještě spinální atrofii (fatální dg.), takže musí rehabilitovat, do toho ona je sama onkologicky nemocná. Říkám si - na jednoho člověka moc. Ale je pravda, že jak uvedla už anonymní přede mnou, snad toho nedostaneme víc, než uneseme.
Myslím na vás. Kdybyste některá potřebovala víc popovídat, klidně mi napište sz a povykládáme. Nejsem sice žádná psycholožka, ale dokážu vyslechnou a vcítit se do mnoha věcí. Sdělené trápení je poloviční trápení. Holky, držte se, hodně sil!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 09:23

Já mám taky teď sakra blbé období. Mám menší firmu a jde to z kopce :( prakticky se potacim na okraji bankrotu a jsem z toho hodně špatná. Veškeré úsilí stroskotava na nefungujicim obchodě, nemám spolehlivé a zodpovědné lidi :( nedávno jsem tu zakládala i diskuzi a radila se, co na uklidnění. Mám hrozny pocit, vnitřní strach, který musim nějak překonat a docházejí mi síly… ve hře jsou kolegové, kterým dlužím výplaty a další závazky k tomu :( jednam o prodeji, ale není to hned. Ta krizova komunikace mě ubiji :nevim: doma rodina, běžný chod, tři děti. Manžel milionovej, ale stejně to prozivam naprosto šíleně :(
Takže nejsi v tom sama. Proti zdravotním problémům nebo některým osudům je to brnkačka, vím :andel: ale když to člověk proziva a musí to řešit, tak je to fakt těžké…

modletin123
Stálice 58 příspěvků 04.09.18 11:09

Po blbém období musí být zákonitě líp. Nezoufej ! Depresi řešíš nějak ? Někdy pomůže pohyb, procházky, cvičit třeba doma, dodržovat nějaký režim. Cíleně se zbavovat napětí. Srovnat si věci v hlavě, sepsat si vše na papír a popřemýšlet co máš vlastně ráda a to využít.
A mě hodně pomáhalo vizualizovat si před spaním jak chci aby všechno vypadalo k mojí spokojenosti, prostě si snít dopředu ! Hodně síly, bude líp. :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 13:50

@modletin123 :kytka: dekuju,za sebe i za ostani.pripadne se ozvu,kdyz uz nebudu vedet kudy kam.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 13:51
@Anonymní píše:
@modletin123 :kytka: dekuju,za sebe i za ostani.pripadne se ozvu,kdyz uz nebudu vedet kudy kam.

Tohle melo byt pro SYPTA

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 13:52

@s.y.p.t.a :kytka: :kytka: dekuju za nabidku pokecu,kdyztak se ozvu.dekuju a mej se hezky :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 14:26

Holka, nejsi v tom sama… Moje blbý období trvá už druhým rokem.Začalo to tím, že druh onemocněl paranoidní schizofrenií. Ze života jsem měla najednou peklo, všechno se mi zhroutilo… Po několika stavech jeho nepříčetnosti a v obavách o život svůj a tehdy 1,5 roku starého syna jsem skončila u své matky a máme se synem k dispozici jeden mini pokoj, kde ovšem platím nájem.. Paradoxem je, že barák ze , kterého jsem odešla je nyní už rok prázdný (o exe se starají jeho rodiče) a bydlet bych tam opět mohla, ale představa, že se tam třeba objeví a ten humbuk začne na novo mi nedovolí jít zpět. Sebral mi auto, svá auta prodal, peníze vybral a odvezl.
Hrabu se zpátky nahoru… Malému platím hlídání, pracuji na plný úvazek, podala jsem žádost u města na obecní byt,– chodím na prohlídky a čekám, až se objeví něco menšího, abych to finančně utáhla. Mám naštěstí oporu v matce a dělám práci, kterou mám moc ráda. Jediné, co mi za poslední dobu zvedlo náladu je nečekané (z jednoho styku po X měsících), neplánované těhotenství mé nejlepší kamarádky (40 let), která děti nikdy nechtěla a teď se na něj vyloženě těší. :kytka:

s.y.p.t.a
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 04.09.18 15:00

Ahoj, fialový tulipánku, určitě se kdykoliv ozvi :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >