Odhlášení školky, docházka až příští rok

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 09:48
odhlášení školky

Ahoj holky, když dítě chci odhlásit ze školky, že nebude vubec chodit, až příští rok, jsou nějaké komplikace ohledně toho? děkuji

Reakce:

Alladina
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 04.09.18 09:54
@Anonymní píše:
Ahoj holky, když dítě chci odhlásit ze školky, že nebude vubec chodit, až příští rok, jsou nějaké komplikace ohledně toho? děkuji

Pokud není předškolák tak je to jedno. :nevim: Skolka není povinnost.

Fima
Nadpozemská drbna 29260 příspěvků 16 inzerátů 04.09.18 09:55

Záleží, co myslíš tím „odhlásit“. Pokud úplně, tak budete muset jít znovu k zápisu. Pokud si chceš místo držet, tak budeš platit školné tak, jako by díte ve školce bylo. Žádné komplikace z toho nevzniknou, to je vše, co pro Tebe z toho plyne.

smurfka
Nadpozemská drbna 29812 příspěvků 04.09.18 09:58

BUD MUSÍŠ PLATIT ŠKOLKOVNÉ aby ti drželi místo i příští rok, nebo odhlásíš úplně a příští rok musíš na zápis znova.

123Soňa
Ukecaná baba ;) 1149 příspěvků 04.09.18 10:22

Já chtěla, aby dcera začala chodit až v dubnu, ale od září jsem platila školkovné, jinak by mi ji pak nevzali. Ale u nás je to jen 300kč za měsíc, takže se dalo.
Jinak, jetli chceš dát dítě do školky až v září, tak nemusíš platit nic, jak psaly holky, jen pak znova vyřídit ten zápis…Jestli je to školka, co má málo dětí, tak asi nadšeni nebudou. Jestli se tam naopak někdo nedostal, třeba uděláte někomu radost.

smurfka
Nadpozemská drbna 29812 příspěvků 04.09.18 10:31

pokud je do školky nával a není jisté že by se příští rok na zápisu dostalo, tak bych platila školkovné - stejně ti to vrátí na daních.

věrasek80
Extra třída :D 11056 příspěvků 04.09.18 10:36

u nás je do školek nával tak bych raději platila školkovné,ale každého věc

chs.jasmin
Echt Kelišová 7634 příspěvků 04.09.18 10:58
@Anonymní píše:
Ahoj holky, když dítě chci odhlásit ze školky, že nebude vubec chodit, až příští rok, jsou nějaké komplikace ohledně toho? děkuji

Ahoj,

a není to škoda, hned po prvním dni to vzdávat? Nechceš držet místo ve školce třeba měsíc a pak to zkusit znovu?

Jinak odhlášení dítěte problém není, prostě to jen vyřešíš s ředitelkou a uvidíš. U nás třeba je strašně málo místa a moc zájemců, takže to místo hned zaplní. Máme dokonce i pořadník na průběh roku, že když se někdo přestěhuje, nebo chce změnit školku či z jiného důvodu odhlásit dítě ze školky, tak s tím není problém a nastupuje ihned další dítě. Od kamaráda takto dcera nastupovala v polovině dubna.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1711 příspěvků 04.09.18 11:16

My jsme z malého městečka. Syn byl jeden den, pak jsem ho odhlasila. Nebyl problém, ani po mně nechtěli za ten jeden den nic, ani za jídlo, a paní ředitelka si ho rovnou napsala na příští rok. Bez placení školného. Ale jak říkám, malé město, všichni jsme se tam znali ;)

Janli
Kelišová 6050 příspěvků 9 inzerátů 04.09.18 11:21

Já jsem dávala dítě do školky až v dubnu a nechtěli po mě ani platit školkovné. Všude je to jinak, takže zavolej do školky a zeptej se.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Válka o syny? Plekanec jim podřizuje kariéru, Vondráčková se ale k návratu do Česka nemá!

Hokejista Tomáš Plekanec se v Česku probírá nabídkami na budoucí angažmá,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >