Cítím se nedostatečná bez VŠ

Anonymní
16.8.21 11:37

Citim se nedostatecna bez VŠ

Ahoj holky, mam partu kamaradek, kde jsem jedina bez VŠ a citim se moc spatne. Nektere si ze me delaji i legraci a povysuji se :-( pripadam si tak strasne hloupa :-( na VŠ bych nemela. Omlouvam se, snad svym problemem tu nikoho neurazim.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10840
16.8.21 11:39
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mam partu kamaradek, kde jsem jedina bez VŠ a citim se moc spatne. Nektere si ze me delaji i legraci a povysuji se :-( pripadam si tak strasne hloupa :-( na VŠ bych nemela. Omlouvam se, snad svym problemem tu nikoho neurazim.

To nejsou kamarádky. Najdi si jiný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.8.21 11:40

@JancaS84 mam jenom je :( seznamovat se neumim.

• Citovat
  • Nahlásit
6258
16.8.21 11:43

Jak píše @JancaS84 nemá smysl se bavit z nekym, kdo se nad tebe povyšuje. Nejsi méně cenná, když nemáš VŠ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19676
16.8.21 11:47

Ať už jsou to jediné kamarádky nebo ne, nejsou to dobré kamarádky. Lepší nemít žádné, než jen ty, co se nad tebe povyšují. Taky nemám dokončenou VŠ a kolem mě lidé obvykle mají, v životě se kvůli tomu ale na mě nikdo nepovyšoval nebo se mi nesmál :nevim: Problém bude spíš ve tvém nízkém sebevědomí. Pokud máš střední školu, se kterou můžeš najít fajn uplatnění a baví tě, není důvod honit VŠ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
501
16.8.21 11:47

Holky mají pravdu, toto nejsou kamarádky. Bez takových ti bude líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25411
16.8.21 11:48

Problém mají rádoby kamarádky ne ty. Jsme parta lidí, kde jsme vzděláním od učiliště po doktory. Nikdo se nad nikoho nepovyšuje. Každý umíme něco, ti vzdělanější dělají papíry, ti šikovnější na ruce, technické věci. Každý je šikovný na něco jiného a to je super. A až se kolikrát divím jaký přehled mají ti co si udělali jen učňák - víc nepotřebovali a jak jsou jednostranně zaměření ti s VŠ. Po pravdě je nejvíce terčem vtipů jeden s VŠ, který je pro život nepoužitelný, ale má VŠ a myslí je, že je něco víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24487
16.8.21 11:48

Vyměn kamarádky. Já mám dost kamarádek, co mají od výučního listu po vs a nikdo se na nikoho nepovysuje, to se nedělá. Navíc to, že někdo udělá vs není žádný důkaz toho, že je lepší nebo chytřejší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
501
16.8.21 11:50

Ještě jsem chtěla dodat, že VŠ automaticky neznamená, že je ten člověk chytrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3334
16.8.21 11:51

A co mají za VŠ, že jsou tak pyšné? Medicínu, práva, techniku? Nebo spíš nějaký zbytečný humanitní obor? To pak můžou dělat na pokladně v superhyper. Ne škola, ale práce kterou se živí, je důležitá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3334
16.8.21 11:52

Navíc jsem asi nezažila, že by se někdo chlubil, že má VŠ, zato poznámek typu „haha, inžinýr“ od těch, co sotva doklepali základku, jsem slyšela hodně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6548
16.8.21 12:02

To nejsou kamaradky, blbce najdes jak mezi absolventy VS, tak s pouhou ZS.
To, ze nekdo dokoncil VS znamena, ze byl schopen dokoncit/dostudovat, nic vic.
A vetsinou ten, kdo se na druhe povysuje, miva nejaky problem sam se sebou. Spokojeny clovek se nepovysuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.8.21 12:03

@jednoslunicko ty dve, ktere si me nejvice dobiraj, maji zemedelku, ale to je preci jedno :(

• Citovat
  • Nahlásit
4742

Všechno podstatné už bylo řečeno, ještě se zeptám, kolik vám je? Protože třeba i takový inženýr dříve a dnes (a záleží z jaké školy) je docela rozdíl ;)

EDIT: Haha, koukám, že jsem se s inženýrkou z hnojárny trefila :lol:

Příspěvek upraven 16.08.21 v 12:06

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
  • Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu