Reklama

Citlive zuby

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Věrka..
Závislačka 3148 příspěvků 03.06.10 20:15
Citlive zuby

Ahoj, nemate nekdo radu, jak nejak zmirnit citlivost zubu??Silene me boli na studene jeden zub, dle zubare odhaleny krcek, doporucil pastu elmex,ale nepomaha. Je to dost neprijemne.Diky.

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11582 příspěvků 03.06.10 20:29

kromě elmexu ještě doporučuji ústní vodu Listerine. Taky trpím na citlivé zuby a Elmex mi zabíral nejlépe… chce to vydržet, většinou to nemá okamžitý účinek.

Halka
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 03.06.10 20:45

Já jsem na tom tedy stejně a podlehla jsem reklamě :oops: a používám Sensodyn a zdá se mi, že je to opravdu lepší. Ale možná platí víra tvá tě uzdravila.
Jako malá jsem používala jen Elmex a strááááášně jsem záviděla všem dětem ty perličky a jahůdky a tak.
 Halka

etosha
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 03.06.10 21:03

Ahoj, já mám citlivý jeden zub po vrtání a zaplombování už asi 9 - 10 měsíců :cert:. Zkoušela jsem Elmex i Sensodyne, ale nijak zvlášť mi to nepomáhá. Spíš bych řekla, že je to trochu lepší postupem času, ale zubní pasty tomu moc nepomohly :roll:. Když se mi i teď po takové době na zub dostane něco studeného, je to opravdu drsné a lezla bych po zdi :roll:.
Radu nemám, tak jen držim palce, ať nás to brzy přejde.

alida 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.10 23:13

:mavam: citlive zuby to když jsou oholene krčky, je třeba častěji myt zuby vice jak jedenkrat za den, oni se usazuji bakterie kolem dasni a jakoby ji odtrhavaji od zubu a tim padem krčky jsou nechraněny, elmex zeleny take pomaha, musi byt čerstvě vyrobeny nejlepší :mavam:

alida 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.10 23:15

:mavam: citlive zuby to když jsou oholene krčky, je třeba častěji myt zuby vice jak jedenkrat za den, oni se usazuji bakterie kolem dasni a jakoby ji odtrhavaji od zubu a tim padem krčky jsou nechraněny, elmex zeleny take pomaha, musi byt čerstvě vyrobeny nejlepší :mavam:

Mamina87
Ukecaná baba ;) 2470 příspěvků 09.12.10 23:15

tak zkus ten colgate co reklamovali :wink:

kachnatto
Kecalka 196 příspěvků 10.12.10 16:53

I já se přidávám do skupiny jedině elmex sensitiv. :palec:

kachnatto
Kecalka 196 příspěvků 10.12.10 16:54

Existuje i této značky ústní voda elmex sensitiv v kombinaci fakt super.Tet ho mají v rossmannu v akci :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.11 07:05

Dobré ránko. Tak já používám pastu sensodien rapit a je to tak akorát na prd :pocitac: Mám přední zub po zánětu, ale je to už několik let, a včéra jsem jedla jablka. Celou noc jsem citíla jak mě ten zub jakoby studí nebo jak to říct. Tak nevim jestli to se tady řadí do citlivost zubu nebo něco jinýho. Jinak mám i krčky a to teda je síla někdy.

janika1975
Kecalka 167 příspěvků 11.02.11 12:16
nozu píše:
kromě elmexu ještě doporučuji ústní vodu Listerine. Taky trpím na citlivé zuby a Elmex mi zabíral nejlépe… chce to vydržet, většinou to nemá okamžitý účinek.

JA ,mam listerine vodu.je nějaka levnější alternativa?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >