Citlive zuby

3153
3.6.10 20:15

Citlive zuby

Ahoj, nemate nekdo radu, jak nejak zmirnit citlivost zubu??Silene me boli na studene jeden zub, dle zubare odhaleny krcek, doporucil pastu elmex,ale nepomaha. Je to dost neprijemne.Diky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14441
3.6.10 20:29

kromě elmexu ještě doporučuji ústní vodu Listerine. Taky trpím na citlivé zuby a Elmex mi zabíral nejlépe… chce to vydržet, většinou to nemá okamžitý účinek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1762
3.6.10 20:45

Já jsem na tom tedy stejně a podlehla jsem reklamě :oops: a používám Sensodyn a zdá se mi, že je to opravdu lepší. Ale možná platí víra tvá tě uzdravila.
Jako malá jsem používala jen Elmex a strááááášně jsem záviděla všem dětem ty perličky a jahůdky a tak.
Halka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1760
3.6.10 21:03

Ahoj, já mám citlivý jeden zub po vrtání a zaplombování už asi 9 - 10 měsíců :cert:. Zkoušela jsem Elmex i Sensodyne, ale nijak zvlášť mi to nepomáhá. Spíš bych řekla, že je to trochu lepší postupem času, ale zubní pasty tomu moc nepomohly :roll:. Když se mi i teď po takové době na zub dostane něco studeného, je to opravdu drsné a lezla bych po zdi :roll:.
Radu nemám, tak jen držim palce, ať nás to brzy přejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
alida
9.12.10 23:13

:mavam: citlive zuby to když jsou oholene krčky, je třeba častěji myt zuby vice jak jedenkrat za den, oni se usazuji bakterie kolem dasni a jakoby ji odtrhavaji od zubu a tim padem krčky jsou nechraněny, elmex zeleny take pomaha, musi byt čerstvě vyrobeny nejlepší :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
alida
9.12.10 23:15

:mavam: citlive zuby to když jsou oholene krčky, je třeba častěji myt zuby vice jak jedenkrat za den, oni se usazuji bakterie kolem dasni a jakoby ji odtrhavaji od zubu a tim padem krčky jsou nechraněny, elmex zeleny take pomaha, musi byt čerstvě vyrobeny nejlepší :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
2470
9.12.10 23:15

tak zkus ten colgate co reklamovali :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
196
10.12.10 16:53

I já se přidávám do skupiny jedině elmex sensitiv. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
196
10.12.10 16:54

Existuje i této značky ústní voda elmex sensitiv v kombinaci fakt super.Tet ho mají v rossmannu v akci :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.11 07:05

Dobré ránko. Tak já používám pastu sensodien rapit a je to tak akorát na prd :pocitac: Mám přední zub po zánětu, ale je to už několik let, a včéra jsem jedla jablka. Celou noc jsem citíla jak mě ten zub jakoby studí nebo jak to říct. Tak nevim jestli to se tady řadí do citlivost zubu nebo něco jinýho. Jinak mám i krčky a to teda je síla někdy.

• Citovat
  • Nahlásit
167
11.2.11 12:16
nozu píše:
kromě elmexu ještě doporučuji ústní vodu Listerine. Taky trpím na citlivé zuby a Elmex mi zabíral nejlépe… chce to vydržet, většinou to nemá okamžitý účinek.

JA ,mam listerine vodu.je nějaka levnější alternativa?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.9.20 10:40

Citlive zuby

Ahoj, mel jsem citlive zuby do doby, nez jsem si koupil tu nejlevnejsi zubni pastu pro deti od 0 do 6 let. Uz druhy den jsem mel klid. K tomu si navyste stravu o bilkoviny a myslim, ze bude vse OK. Prosim o vase zkusenosti, diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
30.10.20 15:46

Podle mně je to u každýho indivuduální. Elmex aj sensodyne jsou hodně dobrý volby. Tady jsem četl, že je ako prevence vhodní užívaní ústni niti. Ale tak si myslím že ak bolesti pretvávají je třeba navštívit lékaře alebo aspoň dentální hygienu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat