Problém v sexu kdo poradí???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jeday
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.10 12:11
Problém v sexu kdo poradí???

Dobrý den,
s manželem máme problém v sexu spíše on má problém a tudíž u nás stojí sex za starou belu.
Sex máme oba rádi,ale manžela poslední dobou trápí problém ohledně toho,že se při sexu hrozně rychle vystříká a má z toho depku a štve ho to.Tudíž se sexu docela vyhýbá,protože ho to štve.Nevíte někdo co se stím dá dělat? Dřív náš sex byl v pořádku až teď se to změnilo po porodu,že se udělá hrozně rychle.Už jsem z toho špatná i já.Děkuji za rady

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Susan23
Kelišová 5996 příspěvků 01.06.10 12:39

Když ejakuluje předčasně, tak přeci není problém vše rozjet podruhé. Pokud se ti proto vyhýbá, tak bych s ním zkusila promluvit, a uklidnit ho. Třeba ho více vzrušuješ po porodu, myslím si že je toto problém? To je spíše dobrá zpráva. Taky to může byt nepravidelností, když má můj muž dlouho abstinenci, tak je taky hned hotovy, ale mi to nevadí:)
Přeji ať se ti to brzy vyřeší…

Veruš1
Extra třída :D 13101 příspěvků 01.06.10 12:45

Mě spíš zaráží, že taková témata jako je sex, vždy zakládají nováčci :think:

Wiolla
Echt Kelišová 8912 příspěvků 01.06.10 12:45

…že by zase někdo pustil puberťáky do počítačové učebny bez dozoru…? :think:

Zaira
Závislačka 2921 příspěvků 01.06.10 12:47

Ahoj, taky bych si s nim o tom promluvila.. Ono, pokud ses pak nevraziva, ze to byla chvilka, tak mu to taky zrovna neprida ;) Pravidelnost ma vliv asi u vsech chlapu, navic ho ted muze jeste vic vzrusovat, ze jsi po porodu „volnejsi“. Jak rikala Susan, vzdycky muzes rozjet dalsi kolo a z vlastni zkusenosti vim, ze na oddaleni pomaha kondom a nebo myslet na neco asexualniho :)

radúna
Extra třída :D 12061 příspěvků 01.06.10 12:50
jeday píše:
Nevíte někdo co se stím dá dělat?

A co třeba zajít k sexuologovi?

marylin.monroe
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.10 12:54

No, tohle spíš asi trápí tebe, než jeho, ne? :wink: Ale asi i on by si to chtěl užívat dýl.. Podle mě je to v tý frekvenci. Když to bude mít častěji (třeba si i někdy pomůže sám, když ty jsi moc unavená z prcka) a pak taky vydrží dýl, ne? :oops:

Ad nováčči - ona zakladatelka možná nemusí být nováček, jen se přihlásila pod jiným jménem, aby každej nevěděl, že je to ona, koho trápí takováhle věc. To chápu. Když už nelze nové téma založit anonymně… :palec:

Simpanova
Kelišová 5044 příspěvků 01.06.10 13:16

Ahoj, určitě mluvit, mluvit, mluvit, vše v klidu probrat. A kdyby se to časem nezlepošovalo, tak bych zašla k odborníkovi. Asi před týdnem jsem četla na toto téma článek. Předčasná ejakulace bývá jedna z nejčastějších sexuálních poruch, dá se s tím pracovat (většinou prostředky na zmírnění citlivosti a prokrvení mužského přirození). Jde o to, jak rychle to „máte za sebou“. O předčasné ejakulaci se mluví v případě, že k ní dojde do 1 minuty při sexuální akci :-)

ka-tka
Generální žvanilka 22314 příspěvků 01.06.10 13:33

No ja si spise myslim ze treba jsi po porodu byla sita a jsi uzsi a to tveho muze drazdi a stimuluje vic a proto je hned.

Nemyslim si, ze kdyz je roztahana ze to je vzrusivejsi :think: 8-)

jeday
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.10 13:34

Holky díky za rady já na něho nejsem hnusná říkám mu,že mi to nevadí,že se může pak jét dál,ale on to má v sobě a hrozně se tím užírá,a vadí mu to.Samozřejmě se ho snažím podporovat,ale nějak bez významu.Je fakt,že sex ted moc nemáme jak se mu vyhýbá,ale dost si pomáhá i sám a pak když se milujeme tak je to zase rychle venku.
Mě jen trápí to,že on to vidí jako velký problém,ale já ne.
A nejsem puberťačka jsem vdaná žena,která má mimčo,ale nechci tady být pod svojí přezdívkou chodí sem dost lidí co mě zná a tohle rozhodně nikdo vědět nemusí.
Dnes jede koupit znecitlivující gel tak ho večer vyzkoušíme.Mě jen trápí to,že on se tím hrozně žere a má z toho depku,že nevydrží déle apod.

jeday
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.10 13:37

kat-ko šitá jsem,ale dole je to stejné jako před porodem já jsem byla vždycky hodně úzká a tím,že by mě více sešili tak to asi nee,stehy mi totiž praskly.
Manžel řekl,že to je stejné jako ped porodem tam dole.
Spíš v jeho očích vypadám jinak jak mi říká jako samice, asi kvůli tomu,že jsem rodila a jsem teď už úplně žena.Nevím jak to lépe napsat.

jeday
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.10 13:40

Radú k sexuologovi manžela nedostanu.On to dusí v sobě já se ho snažím podporovat,že to bude dobrý a,že to může být taky tím,že na to pořád myslí a tím to třeba je ještě horší.
A když se udělá za chvilku tak je pak naštvaný,že to je zase rychle venku a už nemá chuť dál,protože ho to sere.

ka-tka
Generální žvanilka 22314 příspěvků 01.06.10 13:44
jeday píše:
kat-ko šitá jsem,ale dole je to stejné jako před porodem já jsem byla vždycky hodně úzká a tím,že by mě více sešili tak to asi nee,stehy mi totiž praskly.
Manžel řekl,že to je stejné jako ped porodem tam dole.
Spíš v jeho očích vypadám jinak jak mi říká jako samice, asi kvůli tomu,že jsem rodila a jsem teď už úplně žena.Nevím jak to lépe napsat.

Hele, stejna uz nebudes nikdy.....treba na povrchu je to stejne, ale uvnitr muze byt neco, co ho bere vic..
A to s tou samici- to taky ma neco do sebe.
No bych to videla na prerusovanou souloz… nebo dlouhou predehru s tvym orgasmem a pak at se udela jak je libo :mrgreen: - pokud selze znecitlivujici gel-wow to existuje? 8-o

Myslim ze investice do tabletek na prodlouzeni stani je vyhazovani penez.
Manzel onehda zakoupil s kamaradem clavin strong, vecer uzil a ze bude dlouha noc......ani jsem nestacila zaujmout prijemnou polohu na milostne hratky a kazisucka byla vzhuru a bylo po erekci :-D

jeday
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.10 13:59

katko on nemá problém s tím,že by mu nestál když jsem byli včera v obchodě kupovala jsem si kalhoty tak když mě v nich viděl postavil se mu :mrgreen:
jemu to hrozně vadí,že je to tak rychle venku.
z venku to stejně nevypadá tam je ošklivá jizva,ale když jsme spolu spali hned po porodu tak nebyl tak rychle jako teď a to byla abstinence mnohem delší…
spíš se taky přikláním k psychice,že se v tom moc šťourá a může to být i tím ještě horší..Nevím :think:

marylin.monroe
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.10 14:08

To víš, no, chlapi, něco není perfekt v sexuální oblasti a už se tím užíráme.. :roll: Že umí uvařit jen čaj, to neva, to je netrápí, zvláštní, jak je pindík bere :think: :wink:
Jinak nad tím dole vytahaná - víc sexuálně vzrušující, jsem se taky pozastavila, to spíš vždy naopak! :wink:
Když to jednou šlo, půjde to zase, to nevěšte hlavu :palec: A je to jasný, že bude brzy, už předem, nebo až když je vevnitř? Jestli až vevnitř, možná jsi tam teď fakt nějaká užší.. a pokud ne, je to v hlavě. Ale pořád asi lepší tuten problém, než žádná erekce :think:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

„Nová doba! Host vyhazuje vrchního!“ Číšník z Kurvahošigutntag se vrací ve velkém stylu

„Nová doba! Host vyhazuje vrchního! Já odcházím, já odcházím!“ rozčílí se... číst dále >

O Jirkovi mluvíme denně, říká Andrea Pomeje. Co mu věnovala jeho dcera Anna?

Minimálně tři měsíce se Jiří Pomeje neviděl se svou dcerkou Aničkou. S... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >