Citová frustrace

Anonymní
9.9.20 16:03

Citová frustrace

Často se mi stává, že se cítím osaměle. Jako by ve mně bylo nějaké prázdno, jako by ze mě někdo něco vyrval a moc to bolí.
Většinu dětství jsem strávila jako jedináček v citově chladném prostředí. Už tehdy jsem se cítila osaměle, moc jsem si přála mít někoho, kdo by mě objal a pomazlil se se mnou, kdo by mi řekl, že mě má rád.
Podobných pocitů jsem se nezbavila ani v dospělosti. Zažila jsem týrání, nevěru ze strany partnera. Snažila jsem udělat vše pro to, abych měla rodinu, po které jsem vždy toužila, ale můj protějšek mě jenom využíval. Žádné opravdu blízké přátele nemám. Mám si s kým popovídat, jít na nějakou akci, ale tím to končí. Nemyslím, že by někomu z mých přátel na mně opravdu záleželo.
Je mi smutno, často pláči, a nevím, co mám dělat, abych se cítila lépe.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
491
9.9.20 16:40

Méně se litovat a začít na sobě pracovat. Najdi si nějakého dobrého psychoterapeuta do začátku. Víc asi neporadím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
9.9.20 17:07

Máš sebe a tím je nejlepší začít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27701
9.9.20 17:16
@Anonymní píše: Často se mi stává, že se cítím osaměle. Jako by ve mně bylo nějaké prázdno, jako by ze mě někdo něco vyrval a moc to bolí.
Většinu dětství jsem strávila jako jedináček v citově chladném prostředí. Už tehdy jsem se cítila osaměle, moc jsem si přála mít někoho, kdo by mě objal a pomazlil se se mnou, kdo by mi řekl, že mě má rád.
Podobných pocitů jsem se nezbavila ani v dospělosti. Zažila jsem týrání, nevěru ze strany partnera. Snažila jsem udělat vše pro to, abych měla rodinu, po které jsem vždy toužila, ale můj protějšek mě jenom využíval. Žádné opravdu blízké přátele nemám. Mám si s kým popovídat, jít na nějakou akci, ale tím to končí. Nemyslím, že by někomu z mých přátel na mně opravdu záleželo.
Je mi smutno, často pláči, a nevím, co mám dělat, abych se cítila lépe.

Začni mít ráda sebe. Jsi jedinečná a určitě najdeš na sobě něco, za co se můžeš pochválit. Najdi si psychologa. Vypovídej se. A až budeš silnější, hledej druhou polovičku, po které nebudes chtít, aby tě zachraňovala. Partneři si mají být oporou vzájemně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama