Citroen berlingo-rodinný vůz?

Anonymní
5.6.15 08:00

citroen berlingo-rodinný vůz?

Ahoj, prosím chtěla jsem se zeptat, manžel chce kupovat auto nové citroen berlingo, máme dvě děti, ale nevím, zda to není spíše pracovní auto, když to někomu řeknu, tak že je to spíše pracovní auto a ne rodinné, je t tak?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10248
5.6.15 08:03

Máme VW Caddy a já mám prostě dodávky ráda, ráda sedím výš, a miluju zadní šoupací dveře - přistup k autosedačkám a je to tak vysoký, že za jízdy prolezu dozadu za děckama

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.6.15 08:05

Ono záleží, co chceš.

Je třeba fajn, že má posouvací dveře, takových aut moc neznám. Výhodou je, že ti děti nebudou odírat tvé auto o sousední.

A řešit, zda je rodinné či pracovní… tak někde je možnost testovacích apod. jízd. Pokud se bude líbit, vleze se tam vše…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69024
5.6.15 08:11

A čím ti přijde nerodinné?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3815
5.6.15 08:15

My jsme donedávna berlu měli a podle mého super auto. máme tři děti, z toho dvě na autosedačkách a spousta prostoru, hodně úložných míst a kočárek jsem ani nemusela skládat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.6.15 08:20

Sestra se svagrem ho meli taky, dve deti a vzdycky plnej kufr. Spokojeni byli moc, akorat se jim to rozrostlo, tak museli najit neco vetsiho.

• Nahlásit
  • Citovat
1304
5.6.15 08:22

Jen takova vsuvka-kolik budete mit obsah? ja jen, ze moje invalidni kamaradka berlingo ma, ridila jsem ho loni, obsah 1,6 benzin a vuubec, ale vuuubec to nejede :( myslela jsem, ze se zblaznim, pedal na podlaze a vic jak 120 ni boha :D…to jen muj poznatek…sama mam ted taky jen 1,6 v dieslu, c4 picaso a to Auto proste tahne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.6.15 08:22

Tak je to trochu pracovní, my ho teda máme spíš jako pracovní. Ale na děti máme Citroena Jumpy a to je echt pracovní :mrgreen: Ale zato naprosto dokonalý. Takže proč ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1511
5.6.15 08:30

Tak my máme Berlingo už pár let, je opravdu dělané jako rodinný vůz, samozřejmě, když ho člověk chce pracovní, udělají pracovní verzi. Má spoustu různých úložných prostorů, jako řidiči(jsem malá)se mi řídí velmi dobře(má luxusní výhled na silnici, z žádného jiného auta jsem tak neviděla).Jak už se tu psalo, posuvné dveře jsou skvělé, pokud neplánujete víc, jak 2 děti, je to dobré auto(3 sedačky se nevlezou).Máme 1.6 benzín a je opravdu línější na rozjezdy, jak je vyšší, takže šla bych do silnějšího nebo dieslu(ale 160 taky jede, jen ten rozjezd trvá dlouho).Aź na tohle jsme velmi spokojeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6980
5.6.15 08:44

@glorča Tři sedačky se nevlezou?!to jste zkoušeli? my o něm uvažujeme právě kvůli třem sedačkám, ale řešit to budeme tak za půl roku, takže zatím spíš pátráme co jako bychom pak jeli okouknout na živo :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.6.15 08:50

Ahoj holky, taky teď řešíme větší auto… poradíte, kdo máte 3 děti v autosedačkách, kam se vlezou? Já mám spadeno na Citroena Grand Picassa, Renaulta Scenica a víc mě nenapadá, čímž máme dost omezený výběr :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1304
5.6.15 09:07

To mi nerikej 160??…kamaradka ma uplnou funglovku, ma to asi 5tis. najeto a teda hrozne liny…a to s tim litate tech 160 kde? na dalnici v cz?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1304
5.6.15 09:09

@glorča zapomnela jsem te v predeslym prisopevku zminit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
5.6.15 09:19

Já bych do Berlinga nešla. Prostorově to musí být fajne auto, ale u rodinného auta považuji za základ boční airbagy a Berlingo je nemá :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3347
5.6.15 09:22

Za mě super. Kočár nemusím ani skládat, místa všude dost a šoupací dveře jsou také fajn. A líbi se mi že je vyšší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama