Clexane a trhání zubu

78
20.6.21 00:53

Clexane a trhání zubu

Ahoj, stala se mi nemilá věc, rozlomil se mi před chvílí zub, už byl opravovaný, čištěné kanálky a vytrhané nervy. Nijak to nebolí, ale půlka zubu se mi hýbe, druhá půlka drží. Kdybych chtela, tak bych ten kus asi i vytáhla.
Jde mi o to, že jsem po očkování na kovid a beru pro jistotu kvůli leidenské mutaci na deset dní clexane, ty si píchám každé ráno. Na očkování jsem byla v pátek. Mám před sebou ještě osm injekcí. Předpokládám, že zub bude muset ven. Může se při píchání clexane vůbec trhat zub? Máte někdo zkušenosti? Mám to první stoličku nahoře v pravo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6029
20.6.21 07:07

Muze. Pacienti co maji treba warfarin se na zakroky prave prevedou na clexane, protoze je nizkomolekularni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7331
20.6.21 07:11

Ano, můžou. Navíc tohle všechno by měl vědět tvůj zubař.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
461
20.6.21 07:31

Dle mě zkušenosti z nemocnice: v den trhání zubů jsme clexane většinou vynechávali ale vždy teda po poradě s tím zubařem… většinou se ten den nedávaly ani jiné léky „ředící“ krev…např anopyrin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58823
20.6.21 07:41

Můžeš jít s clexane, já byla s fraxiparin, jen jsem měla dodržet odstup 12 hodin po zákroku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3143
20.6.21 09:07

Mělo by to být v pořádku, ale každopádně běž k zubaři a řekni mu to. Mamce normálně zubař zub vytrhnul.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat